Jump to content


Photo

Sanjska ženska


  • Please log in to reply
455 replies to this topic

#401 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 May 2005 - 10:06 AM

QUOTE(Nikita007)
Se res sprašujem, iz kakšne sorte dreka mora bit moški, ki bi mel željo po njej rovariti...


Umiram od smeha, dobesedno. :toothy10: :tongue3: :tongue5: :laughing9: :laughing8: :laughing1: :laughing5: :laughing6:
  • 0

#402

  • Guests

Posted 21 May 2005 - 12:40 PM

Ja, sem pozabila včeraj omenit, kaka kura je tista njena frendica! Mednarodne raziskave, pa posploševanje in predalčkanje ... Za bruhat. Pa tisti tip - pa kakšna vprašanja je ven metal!! Dobro, od kakega mulca bi že pričakovala kaj takega, ma ne od že osivelega strica?! rolleyes.gif Bjonda je bila pa spet samo statistka, še enega stavčiča ni spravila iz sebe. No, upam, da se je vsaj najedla tam za mizo. biggrin.gif Jao ...
  • 0

#403 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 21 May 2005 - 12:42 PM

Miša bo imela najverjetneje opravka samo s tipi, ki bodo že naprej vedeli da je ne mislijo gledati dlje kot do jutra, ali pa še to ne laugh.gif
  • 0

#404 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 May 2005 - 01:05 PM

No ja, morda se bo pa kje našel kateri, ki jo bo lahko prenašal. Tudi moški se razlikujejo med sabo. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#405 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 May 2005 - 01:35 PM

Mariborčanka Miša Margan je z vlogo sanjske ženske v šovu na Pop tv dosegla željeno slavo. Neuradno smo izvedeli, da ji je poigravanje z 25 fanti navrglo dva miljona tolarjev. Ustvarjalci oddaje so bili nadvse zadovoljni z gledanostjo oddaje, verjetno pa tudi sami vedo, da z izbiro ženske niso imeli najbolj srečne roke. Miša je namreč že nekaj časa zaljubljena, vendar si ljubimca ni našla med kandidati v oddaji. Ljubezen je našla v objemu precej starejšega Aleksandra Krajnca, delnega lastnika salona za prodajo avtomobilov Integra. V zadnjem času se par pojavlja tudi v javnosti, nežne poljubčke sta si izmenjavala pod vznožjem Pohorja.

Aleksander je baje tudi poročen in ima otroka.


(iz Mariborskega časnika Dobro Jutro)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#406 NaStY GiRl

NaStY GiRl

    sramežljivec

  • Člani
  • 87 posts
  • Location:KJER SE KEJ DOGAJA
  • Interests:VSE POMALEM

Posted 21 May 2005 - 01:54 PM

men je pa tok original k jo je cime sfuk* prov ji je. laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0

#407 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 21 May 2005 - 02:24 PM

Jst sm bla s frendi, pa smo Cimetu kr ploskal!
Go Cime, go Cime! biggrin.gif
  • 0

#408 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 21 May 2005 - 04:43 PM

blink.gif
  • 0

#409 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 21 May 2005 - 04:43 PM

tale blink.gif se nanasa na nikitin post blink.gif
  • 0

#410 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 May 2005 - 04:48 PM

Jap, najbrž bo to kar res. Ker sem že jaz slišala večkrat (to sem tudi že tu napisala enkrat, i think..... ne da se mi za nazaj gledat), da je že nekaj cajta skupaj z enim starejšim tipom, ki ima v Mb salon avtomobilov..... tam na Teznu, se mi zdi..... Dobro so nategovali, ni kaj.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#411

  • Guests

Posted 21 May 2005 - 05:50 PM

Potemtakem niti ni čudno, da se je do fantov obnašala tako kot se je. Ah ja ...

Drugače je pa Cime postal v svojem okolišu taglavna faca. Pa dostikrat povabi fante iz oddaje k sebi domov (v njihovo gostilno) in se imajo vsi super. smile.gif Fantje že znajo poskrbet zase ... (vir: sorodniki biggrin.gif)
  • 0

#412 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 21 May 2005 - 06:08 PM

mislem,...prou vesela sem, da nisem gledala tega butastega showa.sm že na začetku prvih oddaj napisala,da je to igra rolleyes.gif Miša pa itaq no comment,...pa mislem, da se do fantov ni obnašala tako zgolj zaradi tega,ker že ima tipa,ampak zaradi njene bedne osebnosti...men je ženska totalno mim.
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#413 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 May 2005 - 10:32 PM

res ne morš vrjet kva se je zgodil
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#414 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29024 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 23 May 2005 - 11:40 AM

slavni cimetov konec je bil itak zrežiran (če ne, kako potemtakem majca?), no, ni važno, odigrali so dobro, ne rečem, ampak zakaj potem oddajo podnaslovijo 'resničnostni šou'. *se vzdrži kletvice* mami je mela prav, ko mi je rekla, da za one, ki so to resno gledali, je to dejansko bil resničnostni šou, no, potemtakem se sprašujem, koliko sponatanosti premorejo ..... una koza pa .... s tipom ali brez je navadna koza. tko! biggrin.gif
  • 0

#415 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 May 2005 - 11:49 AM

[quote=Špela]slavni cimetov konec je bil itak zrežiran (če ne, kako potemtakem majca?), no, ni važno, odigrali so dobro, ne rečem, ampak zakaj potem oddajo podnaslovijo 'resničnostni šou'. *se vzdrži kletvice* mami je mela prav, ko mi je rekla, da za one, ki so to resno gledali, je to dejansko bil resničnostni šou, no, potemtakem se sprašujem, koliko sponatanosti premorejo ..... una koza pa .... s tipom ali brez je navadna koza. tko!

Itaq da je bilo vse zrežirano. Mogoče se kej le nanaša na resnični šou, samo ni pa v popolnosti. Kar se tiče pa majc, sta se pa onadva sama zmenla.
  • 0

#416 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 May 2005 - 01:19 PM

Zrežirano je bilo, ampak ne razumem ljudi, ki so se pripravljeni praktično za nič tako blamirati pred kamerami. Če bi jaz bila na mestu fantov, bi mi že nekdaj živci krepko popustili, če bi se iz mene rugala iz takšne sorte dreka baba, kot je Miša.
In še to je bilo res na mestu... tile Mišini očitki fantom, zakaj so se prijavili na oddajo... da niso prišli z resnimi nameni, kot ona (HA HA HA) in to... ona pa že nekaj cajta kurbica enemu staremu gospodiču. Mislim, da krepneš od smeha, no.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#417 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 23 May 2005 - 06:09 PM

[quote="Nikita007"] ... da je že nekaj cajta skupaj z enim starejšim tipom, ki ima v Mb salon avtomobilov..... tam na Teznu, se mi zdi.....

Jasno, s kom drugim pa! Menda ne s kako siroto študentom. biggrin.gif
  • 0

#418 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 May 2005 - 08:22 PM

QUOTE(Uzi)
QUOTE(Nikita007)
... da je že nekaj cajta skupaj z enim starejšim tipom, ki ima v Mb salon avtomobilov..... tam na Teznu, se mi zdi.....
Jasno, s kom drugim pa! Menda ne s kako siroto študentom. biggrin.gif
Jap, glede na to, da je sama študentka, mora tudi ona nekaj papcati. twisted.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#419 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 23 May 2005 - 08:28 PM

biggrin.gif

Ja, pa ne papcati za študentsko mizo, se mora pa že kaj svetiti naokrog.
  • 0

#420 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 23 May 2005 - 08:38 PM

Ah beda. Ampak un Orisov kronograf z dnom iz safirnega stekla je pa na moč prikupna reč smile.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users