Jump to content


Photo

Koliko jih je bilo?


  • Please log in to reply
456 replies to this topic

#401 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26145 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2012 - 01:05 AM

Se tudi meni zdi veliko, ampak nimam predsodka. : )
  • 1
Rape of the mind is a social disorder...

#402 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22527 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2012 - 02:49 AM

Se strinjam z Jino, meni se čez 10 zdi ogromno. Sprejemljivo mi je okrog 5. Zelo bolano mi je to razmišljanje v filmih in npr v SATC, da je kao sramotno, če si imel samo par spolnih partnerjev.
Ena bivša cimra jih je imela že pred 20im letom 15, s tem, da za nekatere ni vedela niti, kako jim je ime. Zalizala pa se je s približno 70-80imi. Lol
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#403 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 15 August 2012 - 07:10 AM

moja sošolka s faksa mi je dve leti nazaj povedala da jih je imela 21. 10 jih je nabrala na izmenjavi v tujini. Pa to se ji niti ni zdelo nič posebnega.
Priznam, meni so taki ljudje spolno prenosljiva bolezen na dveh nogah.

Zgornja sprejemljiva meja mi je 5, ampak manj kot jih je - boljše.
Tudi za fanta, ene 5. Če bi rekel pri 35, ajde 7.
Ampak, vse ostalo mi je pa over the top - sploh dvomestne cifre.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#404 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30926 posts
  • Location:Primorska

Posted 15 August 2012 - 07:28 AM

Nikol nisem o tem razmišljala in se pridružujem tistim brez predsodkov...
Če je nekdo dolgo časa samski, kaj pol, če seksa vsake tolk z drugim in uporablja zaščito?
  • 0

#405 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2012 - 08:13 AM

Meni se 12 sploh ne zdi neka številka...pravzaprav jih vsaj tolko pa že moraš nanizat. style_emoticons/default/laugh.gif Meni bi šlo na jetra, da bi mogla tam v penziji rečt, da jaz sem pa v celem lajfu s tremi. Saj vem, da v danem trenutku nimam čisto nič od bivših spolnih partnerjev in je s tega vidika čisto vseeno, koliko sem jih imela, ampak sama misel bi mi pa bila zoprna. style_emoticons/default/biggrin.gif Jaz sicer vedno malo obsojam tiste, ki grejo z vsakim, če jih le hoče. Druga zgodba pa so punce, ki izbirajo. In če je izbira velika... style_emoticons/default/biggrin.gif


Tole sem napisala pred petimi leti in se začuda še vedno strinjam.

Sicer sama ful težko rečem, katera številka se mi zdi primerna, nič se mi ne zdi narobe, če ima punca tudi malo večje število spolnih partnerjev, dokler to izpelje 'elegantno', mi pa grejo na jetra tiste male vlačugice, ki jim že iz oči sije samo seks. Saj se v vsaki družbi najde kakšna taka, spije dva piva, pa se vlači po vsakem. Saj ni moja stvar, ampak take pa malo obsojam.
  • 0

#406 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17058 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2012 - 09:01 AM

Se z obema, _M_ in Michelle zelo strinjam.
Se mi ne zdi nič narobe s tem, če punca pogosto, a izbrano menja svoje partnerje, dokler njej in drugim tako ustreza...In dokler je prisotna zaščita.
Pa če o tem ne razlaga naglas naokoli (ker vemo, kako se lahko iz takšnih pripovedi kakšna zgodbica ven izrodi)
Je treba razlikovat med tem in 'kurbanjem' - ko ženska dejansko menja sex partnerje kot gate in ostale stvari, ki jih je napisala Michelle.

Priznam, meni so taki ljudje spolno prenosljiva bolezen na dveh nogah.


Kot da folk ne uporablja zaščite. Nekateri je res ne, sam ne moreš pa posploševat.


Če se vrnem na naslov teme - pri svojih skoraj 20 sem s 4mi.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#407 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83032 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 August 2012 - 03:07 PM

Jaz jih pri svojih letih sploh spoznala nisem 15, s katerimi bi (če bi bila samska). Očitno sem res izbirčna.

Se sploh ne strinjam z razmišljanje Michelle, to se mi zdi neko brezvezno dokazovanje samemu sebi (in drugim, verjetno).
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#408 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27107 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 15 August 2012 - 03:14 PM

Kot da folk ne uporablja zaščite. Nekateri je res ne, sam ne moreš pa posploševat.


Večina punc uporablja (samo) KT, ki pa v primeru SPB ne pomagajo absolutno nič.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#409 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18227 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 15 August 2012 - 03:17 PM

Jaz sem spoznala natančno dva, s katerim bi si v resnici to predstavljala. :lol: Od tega je eden moj fant že 5 let, unlol.

Meni je ful smešno, ker v svoji glavi jaz po eni strani ful hrepenim po takšni sceni iz SATC-ja, čeprav v resnici nikoli ne bi mogla bit taka, ker sem glede zmenkov (kaj šele glede seksa) najbolj sramežljiva oseba na svetu. :lol: In če mi kakšna znanka reče, da je že s parimi, sem vedno malo fouš, čeprav niti sama ne znam razložit dobro zakaj, zarad izkušnje al nekaj. Smeh. :D
  • 0

After all this time?

Always.


#410 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2012 - 03:19 PM

Ti si samo z enim?
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#411 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18227 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 15 August 2012 - 03:26 PM

Jup.


21/1, če sem že v tej temi. :lol:
  • 0

After all this time?

Always.


#412 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2012 - 03:52 PM

Se sploh ne strinjam z razmišljanje Michelle, to se mi zdi neko brezvezno dokazovanje samemu sebi (in drugim, verjetno).


Jaz bom samo to rekla, da močno upam, da ni tole name letelo. :D
  • 0

#413 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2012 - 03:53 PM

Očitno sem res izbirčna.


Ali pa si videla premalo sveta. Še kako hitro se najdejo.
  • 0

#414 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2012 - 03:56 PM

24 let - 2 spolna partnerja.
Potencialno bi jih lahko bilo 7, ampak sem vedno pravočasno ustavila vse skupaj, ker se mi ni zdelo prav.

Poznam pa eno punco, ki jih je nabrala kar precej prek 100 (žensk in moških), stara bo pa 30.
Kako vem? Ima zvezek, v katerega si zapisuje imena in datume. Sicer pa je bolj "odprte" sorte in se v enem tednu dobi tudi s tremi različnimi ljudmi. Nazadnje sem jo videla pred 4 leti, tako da se je številka do zdaj verjetno zvišala. Ogabno...
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#415 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83032 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 August 2012 - 04:27 PM

Jaz bom samo to rekla, da močno upam, da ni tole name letelo. :D

Ali pa si videla premalo sveta. Še kako hitro se najdejo.


Letelo je na tvoje razmišljanje, da bi se počutila bedno, če bi bila v življenju z manj kot 12 tipi, ja.

Jaz mogoče na leto vidim enega tipa, ki mi je hud. Kar še ne pomeni, da bi se dol dala z njim. Smo si pač različni.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#416 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2012 - 05:02 PM

Potem pa sem prav razumela. Zelo arogantno napisano, ampak ti itak vedno zabiješ z nekimi nizkimi, če se s čimerkoli ne strinjaš.
  • 0

#417 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83032 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 August 2012 - 05:05 PM

Ne, ni bila nizka, samo svoje mnenje sem napisala. Ne vem, zakaj bi se drugače komu zdelo bedno, če ni zapolnil določene kvote, ki jo ima sam za minimum.

Se mi zdi pac eden bednejsih nacinov dokazovanja samemu sebi, se pa itak vsak sebi dokazuje z doseganjem razlicnih ciljev, drugace bi bil verjetno blazno nezadovoljen sam s sabo.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#418 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2012 - 05:41 PM

Meni se ne zdi big deal, če je človek seksal že z večjim številom ljudi. Samo zaradi številke partnerjev jih ne obsojam, obsojam samo take, ki ne poskrbijo za varnost in tako potencialno širijo bolezni. Če se pa odrasel človek odloči, da se bo odgovorno dal z nekom dol, ne vidim problema. In v obratno smer tudi ne. Tiste omejitve z maksimum 5 in podobno so mi pa krneki, samo en korak stran od tega, da je ženska avtomatično kurba, če seksa z nekom, s katerim ni že napol zaročena ali če lahko spolne partnerje prešteje na več kot prste ene roke. In seveda, stvari v stilu "vsak se mora zdivjat" in podobno so mi enakovredno krneki, eni pač enostavno nimajo želje po "divjanju" in jim bolj ustreza drugačen življenjski stil, big deal. Samo zaradi tega človek še ni čuden.

Po drugi strani mi je pa čudno tisto z zvezkom, kot kakšno zbirateljstvo?
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#419 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2012 - 05:43 PM

Meni se pa zdi bedno, da bi kdo razmišljal o spolnih partnerjih kot o sredstvu za dokazovanje samemu sebi. Jaz na kaj takega niti ne bi pomislila, sploh pa ne v tem kontekstu, o katerem je sedaj govora. Tako razmišljajo kakšne 15-letnice, da lahko drugi dan razlagajo prijateljicam. Mimogrede, nisem napisala niti tega, da mi je bedno, če jih ženska nima 12, niti da je to minimum, verjetno je veliki večini vsaj povprečno inteligentnih ljudi jasno, da je zgornji citat vzet iz konteksta (kjer smo očitno govorile o eni, ki jih je imela 12) in da je napisan v šaljivem tonu, čeprav se smajliji ne vidijo.

Meni je edino bedno to, da nekatere niste sposobne razumet, da nekdo ne razmišlja enako kot ve in da razlog za to ni nujno v neki njegovi zakompleksanosti in pomanjkanju česarkoli (in o tem bi se res dalo razpravljat). Moja prva misel na izbirčnost je npr. tudi lahko 'ti se kar tolaži s tem', pa tega za razliko od nekaterih nikoli ne bom tega napisala. :D
  • 5

#420 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83032 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 August 2012 - 05:45 PM

Zakaj bi se ti torej zdelo bedno, če jih ne bi imela toliko (pa ne nujno 12, ker tisto ni bil tvoj primer, ampak recimo 3)?

Tistega drugega pa ne razumem ravno, morda zato, ker sem podpovrečno inteligentna.
  • -3

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users