Jump to content


Photo

Instagram


  • Please log in to reply
4068 replies to this topic

#4001 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82981 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 May 2024 - 12:24 PM

Hajdi je pa prav groteskna že, tako je umetna. Mogoče je tako obsedena s svojim videzom, ker je poročena z 10 let mlajšim. :D Nje mi je prav škoda, ker mi je bila od otroštva všeč.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4002 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26459 posts

Posted 22 May 2024 - 01:05 PM

Ja, o njej smo tudi govorile ze ja. pa ta njen pas me ne prepriča.
  • 0

#4003 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82981 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 May 2024 - 01:27 PM

Kaj v zvezi s pasom?

Me je pa Tamara prijetno presenetila z ne prevelikimi vsadki, kolikor se vidi. Pri meni pred 14 leti tudi ne bi bilo od kje vzet maščobe. :D Nisem vedela, da to sploh še delajo v kombinaciji z različno velikimi vsadki, ker ni obstojno.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4004 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26459 posts

Posted 22 May 2024 - 01:46 PM

Pas ima prav zategnjen.
  • 0

#4005 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22510 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2024 - 03:20 PM

Hajdi ima precej spremenjen obraz, vsaj na slikah no, vprašanje tudi, koliko so obdelane. Mi pa vseeno ne zgleda groteskna. Enkrat sem jo srečala v Sparu, ampak je itak nisem gledala in strmela v njo. Čeprav me je zanimalo, kako je videt v živo s temi svojimi lepotnimi tretmaji. :D
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#4006 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17049 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2024 - 05:20 PM

A sklepaš pri Tamari na podlagi dekolteja? Ker se res malo vidi.. :D sem tudi pomislila, da ne bo v redu s 'klasičnimi' višnjar joškami. Zadnjič se je nekaj v kopalkah kazala in se mi je prav lepa postava zdela.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#4007 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82981 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 May 2024 - 07:40 PM

Na danasnjih storyjih se cele vidijo. Sicer v tem sportnem modrcu, ki ga je op treba nosit in stisne, ampak vseeno.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4008 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82981 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 May 2024 - 09:10 PM

Denar na dlani … Pravi, da se je pri 21ih popolnoma financno osvobodila, obenem pa, da sta zivela pri starsih in prihranila skoraj celi placi. 😂
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4009 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15303 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 26 May 2024 - 06:41 AM

Berem Tamarine komentarje na Igorja. To so ta dvojna merila. Moski zenske ze pogledat ne sme vec, je takoj spolno nadlegovanje pa sodisca, zenske si pa lahko vse dovolijo.
Za bruhat res.
  • 0
 

#4010 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22510 posts
  • Gender:Female

Posted 26 May 2024 - 11:21 AM

Meni je že malo dolgočasno tole s tem Igorjem. Ja, ok, dobro zgleda, ampak a je treba čisto vsakič te komentarje izpostavljat.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#4011 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82981 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 May 2024 - 12:22 PM

Mene tudi motijo dvojna merila glede tega, sem ta teden pisala o tem.

Na tole sem ciljala:

Attached File  IMG_0764.png   1.02MB   0 downloadsAttached File  IMG_0765.png   323.76KB   0 downloadsAttached File  IMG_0766.png   288.52KB   0 downloadsAttached File  IMG_0769.png   303.2KB   0 downloads
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4012 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26459 posts

Posted 26 May 2024 - 12:44 PM

Mene je pa spet sokiralo,kako se pa moske kar sme komentirat po videzu,al pa zenski lahko reces,da je prekla,da je debela pa ne. Pa to ze zadnjic v sluzbi,kk sem rekla za nekoga da je morbidno debel,so me skoraj lincali sodelavci. Jebote,nekdo z itmjem 35 je morbidno debel,pa jokaj kolkr ces.
  • 0

#4013 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18043 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 26 May 2024 - 12:58 PM

Pa saj to je diagnoza, kaj bi te linčali...
  • 0

#4014 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26459 posts

Posted 26 May 2024 - 01:31 PM

Ne vem,ker ne razumem tega nacina razmisljanja.
  • 0

#4015 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82981 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 May 2024 - 01:54 PM

Ja, za nikogar se nič več ne sme rečt (še za presuhe ne), bullyjing med mladino pa vseeno narašča ... Pa kot si že sama zadnjič omenila, koliko je bilo včasih manj debelosti med otroki.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4016 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16270 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 26 May 2024 - 02:06 PM

Mene tudi motijo dvojna merila glede tega, sem ta teden pisala o tem.

Na tole sem ciljala:

IMG_0764.png IMG_0765.png IMG_0766.png IMG_0769.png

Ampak noben ne izpostavi, zakaj prihaja do tolko stavk in nestrinjanja in jamranja o placah. Ja itak, ker so nizke in ker se vse drazi. Na drugi strani pa se neprestano zvisuje minimalna placa, ostale stvari pa se ne dvigujejo sorazmerno in prihaja do uravnilovke. Pac, ne mores imet na minimalcu tako nekoga, ki ima samo OS, ki drla delo brez neke velike odgovornosti, pa nekoga v pisarni, za katerega pa se zahteva 7. Stopnja izobrazbe in neka odgovornost. To se meni zdi velik problem.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#4017 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15303 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 26 May 2024 - 02:18 PM

To tasika - evo.
Zadela.
Nekdo ki ima faks pa ima na koncu ne vem 200 e vec kot nekdo ki ima osnovno solo. Wtf.
Meni se je placa zvisala samo za nekaj procentov, definitivno mnogo manj kot je pa inflacija a te minimalce so dvignili ze kolikokrat? Pocasi bomo tam - tam.
  • 0
 

#4018 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82981 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 May 2024 - 02:28 PM

S tem se tudi jaz strinjam. Ampak še vedno imajo možnost izbire ...


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4019 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16270 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 26 May 2024 - 02:52 PM

Pa jo imajo res vsi? Nebi rekla, da je cisto preprosto. Sploh starejša generacija, ki je 50 ali 55+ to jih tudi ne vzamejo kar tako, ker de ve da gre kmalu v penzijo, da je moznost vecje odsotnosti zaradi bolniske, nekateri so manj prilagodljivi na spremembe. Tako, da veliko je faktorjev, ki vplivajo. Mlade mamice vcasih raje ostanejo v JU, ker z ogromno bolanim otrokom je mogoce lazje v JU, kot gospodarstvu, zelo razlicno. Vcasih izbira oz boljša placa lahko pomeni tudi tujino al kaj podobnega, pa potem družina/osebno zivljenje trpi na racun tega.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#4020 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13814 posts
  • Gender:Female

Posted 27 May 2024 - 08:56 AM

Ful dobr, Tixi je zdaj že modna svetovalka za poslovno oblačenje.

te kvalifikacije pridejo res ekspresno.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users