Jump to content


Photo

Oskarji


  • Please log in to reply
434 replies to this topic

#381 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 February 2015 - 04:11 PM

^ Ker sem gledala prenos v zivo, lahko recem, da je imel marsikateri nas komentator bolj neprimerne in zaljive komentarje, kot Ranciceva. Sicer pa lepo od nje.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#382 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 January 2016 - 08:18 PM

Oscar Nominations 2016 The Complete List of Nominees

 

Bogi Tarantino. :D


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#383 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45501 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 January 2016 - 01:08 PM

Meni ni najbolj jasno s čem si je The Martian zaslužil nominacijo. Saj je dober film, mi je bil zelo všeč, ampak se mi ni zdel noben presežek. Po mojih kriterijih ni ravno oskarski material. 

 

Ostalih nominiranih filmov pa si nisem ogledala, da bi lahko komentirala. 


  • 0

#384 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 January 2016 - 01:19 PM

Glede The Martian se strinjam, me je število nominacij presenetilo. Sem pa na dobri poti, da pogledam vse nominirane filme. :D


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#385 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17001 posts
  • Gender:Female

Posted 15 January 2016 - 03:59 PM

Jaz tudi. Je dober film, ampak nekje na polovici se mi je pa začel vlečti.

 

Dajte prosim si vzet čas in pisat recenzije v za to namenjeno temo. Meni pride prav vedno, ko mi zmanjka idej, pa zagotovo nisem edina.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#386 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17001 posts
  • Gender:Female

Posted 29 February 2016 - 07:40 AM

Leonardo DiCaprio je končno prejel Oskarja. :D Verjamem, da zasluženo.

Si pa večino nominirancev še vedno nisem uspela pogledat. Kakšni komentarji mogoče?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#387 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27073 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 29 February 2016 - 07:50 AM

TOOO, LEO.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#388 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15209 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 29 February 2016 - 11:23 AM

Jaz sem leota videla v zivo prav tako brie larson, super, sta si zasluzila...ostalo nisem glesala samo na koncu sem ujela.kdor caka, docaka.
  • 0
 

#389 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 February 2016 - 11:28 AM

Jaz sem pogledala vse filme in celotno podelitev, uganila sem prakticno vse zmagovalce. :D Ful sem vesela za Leonarda in Alicio. ❤️ Spotlight je tudi po pricakovanjih dobil Oskarja za najboljsi film, IMO izkljucno zaradi perece tematike. Enako kot lani je tega kipca prejel najbolj defekten film med nominiranimi, zato sem razocarana. Gagin nastop pa sem gledala s solzami v oceh, tako kot pol dvorane. Res vsaka cast, izjemna je.

Sicer je bila pa sama prireditev ena najbolj dolgocasnih v zadnjih letih, Chris Rock sucks. In z vsem izpostavljanjem rasizma, ker letos pac ni bilo nobenega afroameriskega nominiranca, mi je sel proti koncu tudi ze krepko na zivce. Nasmejala se nisem niti eni njegovi sali.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#390 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17001 posts
  • Gender:Female

Posted 29 February 2016 - 11:39 AM

A se da kje gledat ponovitev?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#391 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16546 posts
  • Gender:Male

Posted 29 February 2016 - 11:41 AM

Danes ob 22.30 na Planetu npr.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#392 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17001 posts
  • Gender:Female

Posted 29 February 2016 - 02:56 PM

Hvala! Zdaj sem videla Gagin nastop, meni so se tudi vsule debele solze.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#393 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 February 2016 - 05:54 PM

Meni sploh ni jasno, kako je njej uspelo tako brezhibno odpeti, ko je vec čas zadrževala solze (ona je bila posiljena kot najstnica ...). 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#394 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 January 2017 - 04:32 PM

Oscar Nominations 2017

 

La La Land je itak film leta. :woot:


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#395 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 24 January 2017 - 08:39 PM

Jaz ga še nisem gledala, mi je bil pa Hacksaw Ridge fenomenalen in Andrew Garfield vrhunski.


  • 0

#396 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 January 2017 - 08:45 PM

:yes: Meni je bil tudi odličen. Sem pa malodane šokirana, ker ima Nocturnal Animals samo eno nominacijo in še to za stransko. Pomoje žirija ni naklonjena Fordu, drugega si ne morem mislit. Tudi Single Man je imel samo eno, sramota.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#397 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23564 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 25 January 2017 - 08:33 AM

Oscar Nominations 2017

 

La La Land je itak film leta. :woot:

 

Ostalim je bil res tako dober? Meni je bil všeč, ni mi bil pa nič posebnega.

Sem v življenju pogledala precej muzikalov in všeč mi je ideja o obuditvi tega žanra (in ta je res back to basics), mi pa ne izstopa toliko, da bi mu namenila vse te nagrade.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#398 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13775 posts
  • Gender:Female

Posted 25 January 2017 - 03:38 PM

Jaz sem gledala samo Rdečo želvo (kategorija animirani). Upam, da zmaga, ampak baje nima prav dosti šans.

Lala land se mogoče prisilim gledati, ampak ne maram musicalov.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#399 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 January 2017 - 03:41 PM

Jaz jih tudi ne maram (moz se manj) pa je bil obema hudo vsec. Ta film bo moderna klasika. :)
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#400 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17001 posts
  • Gender:Female

Posted 25 January 2017 - 08:02 PM

:yes: Meni je bil tudi odličen. Sem pa malodane šokirana, ker ima Nocturnal Animals samo eno nominacijo in še to za stransko. Pomoje žirija ni naklonjena Fordu, drugega si ne morem mislit. Tudi Single Man je imel samo eno, sramota.

 

Nobenega od glavnih nominirancev si še nisem ogledala, sem pa brskala, če je kje na seznamu Nocturnal Animals... Mene je ta film "sezul":


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users