Jump to content


Photo

Razprodaje!


  • Please log in to reply
445 replies to this topic

#381 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 09 January 2008 - 09:56 PM

Coco, meni so hlače tudi taka muka. Sploh, ker vedno moraš kupit malenkost premale, ker se kasneje raztegnejo. In tak se gledaš v ogledalo s tistim blagom, ki ti reže v meso in upaš, da bodo stale tako kot morajo, ko se raztegnejo.

Grozno mi je predvsem to, ker se nisem navajena gledat v špegel (govora je predvsem od pasu navzdol). Doma se ne (četudi grem ven, se samo oblečem in si mislim, da zgledam v redu, brez da preverim, koliko je rednice na tem :lol) in se nekako ne zavedam najbolj svojih pomanjklivosti. Ko kupujem hlače, sem pa primorana NON STOP bulit v dele, ki "ne štimajo" mad.gif

Mam tak dvoje kavbojk, ki jih vedno tak dolgo nosim, dokler dobesedno ne počijo na riti in si moram nujno it po nove. JBG. Ne maram jih nakupovat.

Pomerjam pa rada modrce, korzete in na splošno majčke, ki pridejo lepo ob telo closedeyes.gif

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#382 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 09 January 2008 - 10:45 PM

Js sem si na razprodajah v Stradivariousu nabavla ene iste jeanse ko jih že imam, ker mi tk fajn stojijo in res sam še te nosim. In so ti taprvi že rahlo znucani. smile.gif In sem ful vesela, prej so ble 60, zdej pa 30 ojro. Juhej.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#383 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27074 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 09 January 2008 - 10:46 PM

Ja, same here. Sovražim kupovanje hlač. Očitno vsi nosijo št.36 - meni je 40 premala, 42 pa waaay prevelika (sicer je odvisno od modela do modela, ampak je v večini primerov tako) o.O. Ja jbg, imam obline (defektne, ampak vseeno ;D). Ampak mi je vseeno ful zoprno.

Jst imam polno omaro nekih kavbojk, nosim pa samo 3. Ene so bile dolgo časa moje najljubše v Interšparju kupljene kavbojke za borih 20 €, ki jih je potem mama zoožala in preoblikovala v kavbojke na čik, ampak so po treh letih neprestane nošnje čisto uničene, sprane in stanjšane, da si jih niti ne upam več nosit, ker se mi bojo strgale kje na riti sredi mesta. Moje trenutno najljubše so kupljene v Bosni v t.i. 'robnoj kući', kr tako na blef sem jih pograbila in čeprav se mi je na začetku zdelo, da je bil to strašno ponesrečen nakup, se je na koncu izkazalo, da mi stojijo dobro, tako da so to sedaj moje najljubše. Lani sem kupila v Modiani v času razprodaj ene (seveda neznižane) kavbojke, letos pa so mi že prekratko, juhu! Na kake allstarke se ne vidi, če pa obujem kake druge superge je ful očitno in potem zgledam ko nek šiptar ;S

Jst dejansko nimam kaj za oblečt. Ti vsaj rada pomerjaš korzete in modrčke (jst sploh nimam kaj za stlačit noter, p* imam neko čudno konstrukcijo. zgoraj presušena, spodaj bajs. Al naj bom eno al drugo, ne pa neka defektna kombinacija). Pa še majice mi grozno stojijo, redkokatera mi paše. Danes sem pomerjala čisto navadne majčke z dolgimi rokavi, pa so mi ful poudarle trebuh (čeprav ga sploh nimam!) in sem zgledala, kot da sem noseča. V K vse skupaj, jst bom nosila stylish vrečko za smeti do konca življenja.


sleep.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#384 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 09 January 2008 - 10:53 PM

QUOTE(Coco* @ 9. 1. 2008 - 22:46) View Post

Pa še majice mi grozno stojijo, redkokatera mi paše. Danes sem pomerjala čisto navadne majčke z dolgimi rokavi, pa so mi ful poudarle trebuh (čeprav ga sploh nimam!) in sem zgledala, kot da sem noseča. V K vse skupaj, jst bom nosila stylish vrečko za smeti do konca življenja.

sleep.gif

Če boš našila gor logotip prestižne znamke, bodi ziher, da bo tvoja stajliš majca marsikateri všeč closedeyes.gif

To kar se sedaj prodaja, je takisto čisto skregano z mojo postavo. Oprijete hlače in nosečniške majce down.gif Da ja poudarim svoje slabo in zakrijem svoje dobro rolleyes.gif Coco, boma nekak že. Delaj tak kot jaz. Ne gledaj se v špegel, misli si, kak dobro zgledaš in boš tako energijo tudi oddajala wink.gif

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#385 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 January 2008 - 07:15 AM

Jaz sem si včeraj v Povleci in Medvedu kupila ene športne hlače in eno kratko majčko.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#386 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 10 January 2008 - 12:44 PM

ja, Adriane, pol sm bla pa jz. hvala, sj zj sm že mal bolš, vsaj vročine nimam več. drgač pa vem kako se s Coco počutita, mam iste probleme. hlače delajo zadne čase tok neumno, kukr da smo vse naravnost. jz skorej karkol dam nase, mi je v pasu preširoko (in to ne mal, če potegnem stran,se mi vidjo cele gate), rit mi potofka, da zgleda kukr da jo sploh nimam od strani, od zadej mam pa dooooooolgo k pondelk, čez boke pa itak komej stlačm. zj nosim 2 kavbojke, ene sm kupla v stradivariusu, in sicer samo zato, ker so mi ble k ulite, res povsod, pas, boki, rit, noge, po 1. nošenju pa so se tok stegnile, da so mi za 2 št. prevelike, in mi visijo s povsod, tut z moje baročne riti. 2. sm pa kupla v bershki in sm jih komej nase stlačla prvič, sam me je izučilo, zato sm jih vzela. zj so mi v pasu preširoke, jih niti ne morm nosit brez pasu, pa tut drugje so se ful stegnile. tko da, jz od zdej kupujem sam še 1 št. premajhne kavbojke - sj zj počas si morm kakšne nabavt blink.gif drgač je pa moja sošolka, ki je podobne postave k jz, ozek pas, ženski boki in rit, dobila 2 hlače v stradivariusu in je zadovoljna, so pa ene št. 34 ene pa 36, čeprov ma ponavad 38.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#387 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 January 2008 - 12:57 PM

Ej Coco ti ki si bla v NafNaf-u. A si mogoče vidla noter v trgovini tisto viola majčko ki je že par tednov v izložbi? Taka z nekim štrikcom, kao na preklop menda. Jaz jo občudujem v izložbi že nekaj časa, pa me zanima če je kej znižana, oz. če jo sploh imajo notr? tongue.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#388 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27074 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 10 January 2008 - 03:11 PM

QUOTE(sahara @ 10. 1. 2008 - 12:44) View Post

hlače delajo zadne čase tok neumno, kukr da smo vse naravnost. jz skorej karkol dam nase, mi je v pasu preširoko (in to ne mal, če potegnem stran,se mi vidjo cele gate), rit mi potofka, da zgleda kukr da jo sploh nimam od strani, čez boke pa itak komej stlačm.


Hahahah, joj hvala bogu ima še nekdo te težave (sej ne da sem vesela zate, ampak me je malo potolažilo, ker sem mislila, da sem edina s temi problemi - večina kolegic sicer ni koščenoritk, pa vseeno dobijo kavbojke, samo jst nikjer). S tem da so meni vse hlače v trgovinah prekratke XD Še v Levisa in Scotcha bom šla pogledat, če pa tam ne najdem, pol pa res ne vem ..


Sarah, nimam pojma katero majico misliš. sori oops.gif

  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#389 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 10 January 2008 - 04:39 PM

Jaz sem bla pa danes na razprodajah. Limit sem si dala 50€, ker nisem ničesar ful rabla.
Kupla sem:
  1. temni jeans ravni kroj hlače
  2. rumen ful konzervativno seksi pulover biggrin.gif
  3. rjavo majčko z dolgimi rokavi
  4. črn šal
  5. temno modro-temno rjav šal

Evo drugače bi za to dala 105€ zdaj sem pa dala 52€. Nakup se je splačal. smile.gif Vse sem kupila v pull&bear, mi majo daleč najlepše stvari. Bershka je tak načičkana da bruham vedno ko noter stopim pa tudi str se slabša! Da o zati ne govorimo laugh.gif laugh.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#390 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 January 2008 - 09:29 PM

Če kera ve, zakaj v H&M NI razprodaj??
Res ne razumem- na čopovi je v vseh 3 štukih za ženske samo v enmu štuku nekaj znižano- pa še to samo na začetku par obešalnikov.
Halo?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#391 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 11 January 2008 - 09:56 PM

V hm je vedno tak. Obupni so.
  • 0
Viens, reste ici!

#392 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 January 2008 - 09:57 PM

Inšpekcije se ne da poslat v tem primeru?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#393 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 11 January 2008 - 10:00 PM

Ne, ker itak ne rabijo met vsega znižanega. Samo sezonske stvari.
  • 0
Viens, reste ici!

#394 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 12 January 2008 - 12:05 AM

punce kje dobim Dorothy Perkins v LJ??
  • 0

#395 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82831 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2008 - 12:10 AM

Emporium, pa Mercator Domžale.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#396 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 13 January 2008 - 01:48 PM

QUOTE(Ana @ 10. 1. 2008 - 16:39) View Post

Vse sem kupila v pull&bear, mi majo daleč najlepše stvari.


Lahko kdo pove, kje je ta štacuna?

  • 0

#397 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 13 January 2008 - 01:57 PM

levo od zare, btc
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#398 fifa

fifa

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5418 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Finding out how the world works ... :)

Posted 13 January 2008 - 05:15 PM

Na razprodajah sm kupila Tom Tailor kavbojke (raven kroj) v Mega Factory Outlet-u. Ble bi 70€ pa sm dala 42€. Se mi zdi, da mi bojo zelo dobr služile. Edino še pas za zraven morem kupit, ker mi skos dol lezejo. smile.gif
  • 0

A tree too big to embrace ... is born from a slender shoot. A nine-story tower ... rises from a pile of earth. A thousand-mile journey ... begins with a single step.

(taoistična modrost)


#399 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 13 January 2008 - 05:26 PM

A Pull&bear to je ona trgovina v EP tam ko je prej Emporium biu ?
  • 0
Memento mori.

#400 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 January 2008 - 03:34 PM

Jap. Tista čisto na levi strani. Na sredi je Bershika, čisto desno pa Stradivarius (ali kako se že napiše).
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users