Jump to content


Photo

Kreme proti celulitu


  • Please log in to reply
414 replies to this topic

#381 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 August 2006 - 10:34 AM

men se pa že kr manj vid celulit in sm res zadovoljna. Ne vem če je sploh mogoče sam - od maja redno telovadm vsak dan po 30-40 minut, pa full zdravo bolj jem - tud zgubila sm ene par kil ... in res mam mn celulita, sam počas se mi ne bo dal več telovadt biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#382 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 21 August 2006 - 10:46 AM

kako pa telovadiš (doma, aerobika, fitness), kakšne vaje?
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#383 laska

laska

    sramežljivec

  • Člani
  • 22 posts

Posted 21 August 2006 - 03:53 PM

Ja rea, to tud mene zanima. Kako telovadis? Pa res cist vsak dan, ali kdaj ne?
Kaj pa kej jes? Se ful pazis glede sladkarij, da je vecinoma polnozrnato, malo kruha.....?
Koliko pa imas kilc?
  • 0

#384 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 22 August 2006 - 07:37 AM

QUOTE(rea)
men se pa že kr manj vid celulit in sm res zadovoljna-ne vem če je sploh mogoče sam-od maja redno telovadm vsak dan po 30-40 minut,pa full zdravo bolj jem-tud zgubila sm ene par kil...in res mam mn celulita-sam počas se mi ne bo dal več telovadt biggrin.gif


Seveda je mogoče! S telovadbo in zdravo prehrano tud kreme delujejo in celulita je itak da manj!!! Bravo rea!
  • 0

#385 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 August 2006 - 08:38 AM

QUOTE(laska)
Ja rea, to tud mene zanima. Kako telovadis? Pa res cist vsak dan, ali kdaj ne?
Kaj pa kej jes? Se ful pazis glede sladkarij, da je vecinoma polnozrnato, malo kruha.....?
Koliko pa imas kilc?

Telovadm vsak dan ja-mogoče 3 krat da nisem.

Ko sem bla doma, sem na orbiju visela po 30 do 40 minut, nato še vaje za rit, trebušnjake, kr kej - sam da gibaš.
Ko sem bla pa zdj na morju sem pa vsak dan plavala po 20 minut, pol sm pa še 20 minut delala vaje v vodi - sam to zdj težko opišem, a veš smile.gif ...
Glede prehrane pa ja, no ... sladkarij je tko tko ... zdj jiih že ene pol leta niti ne povoham tko k prej, k sm jedla po kosilu celo milko (skor vsak dan) pa zvečer ob 12 palačinke pa tko, no tega ni več - se pa pregrešim s kakšnim piškotom tu pa tam, ja. (Čeprou men se ni nikol lih poznal na kilah ... sam počutla sm se debilno). Tko, da zdj raj sladkarije, če se mi jih lušta zamenjam s suhim sadjem (najraj mam suhe fige).
Za zajtrk&večerjo jem sadje, pr kosilu pa ne jem vsega skp, ampak mal ločm stvari-dostkrat tud sam velik mešane zelenjave s tuno...
Skratka nikol nism stradala, kupla sm si kvalitetne prehrambene izdelke, ko se mi je luštal jest sm jedla ampak tud ne pozn zvečer.
Aja- pa nekaj me je pičlo, ko sem eno knjigo brala, da sm jedla na dan po en beljakovinski izdelek, en škrobni, 6 vrst zelenjave (čeprav je velikrat neizvedljivo tok zelenjave natlačt na krožnik ampak ajde...) pa 2 vrsti sadja... Vode spijm ene 3 litre na dan.
Kil mam zdj 46,mela sm tm maja 51-52
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#386 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 22 August 2006 - 10:53 AM

super to delaš rea :thumright: si mi kar motivacijo dala smile.gif
koliko si pa visoka?
jaz imam isto nekje 51 kg pa sem visoka 161 cm. se mi zdi to čisto ok kilaža, samo bi se pa rada malo utrdila (kile niso vse, ne?)
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#387 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 August 2006 - 11:51 AM

QUOTE(sade)
super to delaš rea :thumright: si mi kar motivacijo dala smile.gif
koliko si pa visoka?
jaz imam isto nekje 51 kg pa sem visoka 161 cm. se mi zdi to čisto ok kilaža, samo bi se pa rada malo utrdila (kile niso vse, ne?)


Tud men se je kilaža zdla pred tem normalna in ok, sam sm hotla zgubit vseen en občutk 'napihnjenosti' in tud zato, da bi tko k si rekla mal učvrstila telo - pa ne zdj nabildala, dalč od tega sam učvrstila in mi res folk reče da mam postavo bl 'zdravo', ker sj sm prej tud bla suha pa to,sam na drug način, no- bl uvenelo suha:)
Velka sm 163.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#388 laska

laska

    sramežljivec

  • Člani
  • 22 posts

Posted 24 August 2006 - 09:26 AM

Rea, ti si pa res pridna...kako zdrzis??? Skratka, jaz shujsala ravno nebi (163, 52 kil), se mi zdi to kr ok, pa se zarad prsi, k jih nebi rada zgubila. Rada bi samo celulit dala stran...sam se ne morem upret sladkarijam pa tud telovadt se mi ne da....ampak to je pa najbolj pomembno, tko da bom mogla zacet ja. A pa nc ne pogresas sladkarij, pa kaksnih dobrot....jst enostavno ne morem se jim upret, lohk mal zmanjsam, ampak me vedno premam mad.gif
  • 0

#389 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 25 August 2006 - 09:31 PM

.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#390 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 August 2006 - 06:39 AM

Prav imaš. Jaz se sploh ne sekiram več, ker mi enostavno ni pomoči. smile.gif Tudi rekreacija ga ne bo popolnoma odpravila.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#391

  • Guests

Posted 26 August 2006 - 09:29 AM

Js ga mam pa kr vec. Vceraj zvecer sm pogledla mamine noge, ki je stara 50 let in bogpomagaj, groooozaaaa! Pa hodi 2x na teden v fitnes, je precej zdravo, pa se veliko je zunaj v vrtu, tk da gibanja ne primanjkuje.. Men se stanje iz leta v leto slabsa, najbrz tut zarad kontracepcijskih tablet, sam ce bom mela pa kdaj take ko bom 50...ojej smile.gif
Najbols se je res cimprej sprijaznit pa klinc gleda, smo take ko smo..
  • 0

#392 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 26 August 2006 - 12:41 PM

Minnie ce ga imas samo toliko, da se ti pozna sele, ko stisnes kozo, potem sploh ne vem zakaj se toliko obremenjujes?? To da teces in telovadis, se mi zdi cist super in ne vem zakaj bi to opuscala. Sej to delas tud zato, da se bolje pocutis, ne samo zaradi celulita. Bodi vesela, nekatere punce ga imajo veliko vec, brez da se stiskajo. To je veliko odvisno tudi od genov, nekatere so kot manekenke in ga imajo ogromno. Imam pa prijateljico, ki je mocnejse postave, nic ne telovadi, pa ga nima niti pikice, pa ce bi jo ne vem kako stiskal biggrin.gif res.
In tud dandanasnja zdrava prehrana ni vec to kar je bila. Sadje in zelenjava na hitro vzgojena in niti malo vec naravna, da ne govorim o drugih umetnih stvareh. Zato se je treba cimvec gibat in pit veliko vode! Enim se prej pozna, drugim kasnej, enim ni treba nic delat, drugim pa ogromno, pa je situacija se vedno bolj tko tko.
Kar se pa tice sadja (ce se ne motim, si napisala, da jes predvsem suho sadje), pa ti priporocam, da namesto suhega sadja raje jes sveze, predvsem zjutraj, zvecer pa svezo zelenjavo. To je super kombinacija![/b]
  • 0

#393

  • Guests

Posted 26 August 2006 - 02:52 PM

Sveza zelenjava zvecer je tezka za zelodec. Popoldne, ce ze..
  • 0

#394 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 27 August 2006 - 02:08 PM

Men pa je sveza paprika super za zvecer. Meni osebno zelo pase in tud mojmu zelodcku wink.gif
  • 0

#395 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 27 August 2006 - 06:44 PM

hvala za odgovor lany smile.gif

Ne saj suho sadje samo občasno,drugače pa itak sveže...
zvečer je fino kak paradajz,al pa zelena solata...Pa še nasiti te.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#396 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 27 August 2006 - 07:06 PM

Ni kej wink.gif

Paradajz, sveza paprika, zelena solata to je to ja wink.gif
  • 0

#397 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25762 posts
  • Gender:Female

Posted 28 August 2006 - 06:21 AM

Punce tko je... če ne boste migale pa pile dost tekočine vam ne bo pomagala nobena čarobna krema ali ampula proti celulitu.
  • 0

#398 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 28 August 2006 - 07:58 AM

Ne ga srat rolleyes.gif
  • 0

#399 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 28 August 2006 - 07:05 PM

sem se namazala s tole cekropijo....lol wau O_O kot da bi dala noge med ledene kocke!
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#400 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27082 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 29 August 2006 - 12:03 AM

Kolko pa stane tale Afroditina zadeva?


No, da še jst pristavim svoj piskrček, ko ravno nimam kaj za delat biggrin.gif
O celulitu ni blo pri meni niti sledu, postavca je bla tip top, moje prenažiranje in razne tortice in sladoledi se pri meni nikoli niso kaj dosti poznali ..
Skratka, komaj sem vedla kaj sploh pomeni celulit.
Pa sem bla lepo v Trstu v eni trgovini in pomerjam eno obleko in se slučajno obrnem in vidim svojo rit in noge v ogledalu in zgroženo ugotovim da se je začel pojavljat tudi pri meni mad.gif
Sem bla ful šokirana in to, ampak, šta je tu je biggrin.gif
Sej verjetno so krive tudi KT.
Živim dokaj zdravo, pijem najmanj ene 3 l vode na dan, treninge mam 5x tedensko, ampak to sranje je še vedno tu.
Sicer ga ni fuuuul, ampak se ga pod uno grozno lučjo v trgovini opazi (sicer se ga ne, razen če ga ful stisnem, booooošček biggrin.gif ).
Torej, kaj sem sploh hotla rečt ?
Aja, mislim, res da se ga lahko malo znebimo s telovadbo, prehrano in vodo, ampak geni pa so le geni smile.gif
Če ga ima mamca, alora ga bom mela tuj jst najbrž.
Sej od 10 žensk, jih 9 ima celulit, pa kaj čmo.
Ne vem, jaz sem se sprijaznila.


P.S.: A ta Afroditka pomaga ? biggrin.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users