Jump to content


Photo

Razvajanje v dvoje


  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#21 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 02 December 2011 - 02:49 PM

Kmečke so in nehigienične. S kulinarične plati te pa itak ne bi zadovoljili smile.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 December 2011 - 02:58 PM



Ti kar verjamem.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 02 December 2011 - 03:01 PM

Največji kulinarični fail si pa zaslužijo Čateške toplice ohmy.gif podn! (medtem ko sem bila navdušena v hotelu Sotelia-terme Orhidelia pa vedno v hotelu Palace-Portorož).
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#24 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 02 December 2011 - 03:08 PM

Cena je kvaliteti primerna.
  • 0

#25

  • Guests

Posted 03 December 2011 - 06:56 AM

A bazen v Snoviku vam tudi ni ok?
Mislim ja, razumem, da to ni zdaj nivo Orhidelie ali Palaca, ampak so pa dejansko Ljubljani najbližje terme.
Jaz sem bila sicer samo enkrat že kar dolgo nazaj, pa še to samo na nočnem kopanju (2 uri), in mi je bilo takrat čisto ok. Se spomnim, da mi je bilo všeč to, da se dejansko da plavati dolžine, pa še termalna voda je. Kulinarike pa nisem sprobala, tako da težko kaj rečem. Sem pa nedavno na nekem sejmu spoznala direktorja in je ful fajn gospod, pa še zaposlene so rekle, da je fajn dečko. laugh.gif

  • 0

#26 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 03 December 2011 - 09:42 AM

Meni ni ok, pa mam Snovik res blizu. Včasih sem hodila tja plavat 2x na teden, dolžine (ko sem hujšala), ker ni bilo folka in voda bolj topla kot v hladnih plavalnih bazenih. Takrat sem prvič staknila glivice, ki se mi ponavljajo še danes. In nisem edina. Kolegica isto. Mene moti, da je zelo veliko starih in tudi tisti rovtarjev iz kamniških hribov.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#27 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 December 2011 - 09:46 AM

^^ To nima kaj dosti zveze, no.. sej verjamem da so se ti zamerili zaradi tega, ampak glede tega so vsi bazeni enaki.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#28 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 03 December 2011 - 10:05 AM

Ja, itak, da ima. Higiena. Jaz sem itak pikolovska glede tega in me skoraj nobene toplice ne zadovoljijo.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#29 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 06 December 2011 - 09:55 PM

QUOTE(_vrtnca_ @ 2. 12. 2011 - 0:35) View Post

Če katero zanima, fajn ponudba: klik


jaz bi to rada šla s fantom, ampak me nekaj bega. Jaz to takoj plačam, ane? Preko interneta? Kaj pa če potem želen termin ni fraj (fant ima ful omejeno, in ima proste zgolj tri dni). Ve morda katera?

Pa še nekaj oops.gif nameravava it takoj tisti teden po novem letu, glede na to da so to najvišje ležeče terme, bo najbrž zasneženo? Ja, za nas obalčane zna to bit problem, jaz še nikoli (skoraj) nisem vozila po snegu.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#30 _vrtnca_

_vrtnca_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1372 posts
  • Gender:Female

Posted 06 December 2011 - 10:08 PM

Pokliči v Terme in vprašaj za konkreten datum, preden kupiš.
Plačaš pa s kreditno ali s položnico, ja.
  • 0
Earth provides enough to satisfy every man's need, but not every man's greed.

Mahatma Gandhi

#31 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 07 December 2011 - 08:33 AM

QUOTE(Sarah @ 6. 12. 2011 - 21:55) View Post

Pa še nekaj oops.gif nameravava it takoj tisti teden po novem letu, glede na to da so to najvišje ležeče terme, bo najbrž zasneženo? Ja, za nas obalčane zna to bit problem, jaz še nikoli (skoraj) nisem vozila po snegu.


biggrin.gif

Mogoče pa ne bo snega sploh, res odvisno. smile.gif (enako sem tudi jaz vsa boga na snegu, saj znam, ampak me je pa strah, kljub zimskim gumam)

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#32 Limona

Limona

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 899 posts

Posted 07 December 2011 - 10:03 AM

QUOTE(Sarah @ 6. 12. 2011 - 21:55) View Post


Pa še nekaj oops.gif nameravava it takoj tisti teden po novem letu, glede na to da so to najvišje ležeče terme, bo najbrž zasneženo? Ja, za nas obalčane zna to bit problem, jaz še nikoli (skoraj) nisem vozila po snegu.


Ah, če gre že za malo večji kraj, ceste hitro splužijo, do term, ki so, predvidevam, precej obiskane, pa ti skoraj 100% ne bo treba po snegu vozit.

  • 0

#33 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 07 December 2011 - 12:52 PM

Hvala!
Sem pisala in so mi takoj odgovorili, termin je prost, vse ok.. ampak sem ugotovila da ravno tisti vikend bi imela menstro. Pa LOL no. dry.gif

  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#34 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 December 2011 - 03:09 PM



M skoraj vedno pride ravno takrat, ko jo najmanj rabiš.
Če si na KT, ne razmišljaš, da bi podaljšala jemanje?


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#35 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23872 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 07 December 2011 - 03:36 PM

QUOTE(Sarah @ 6. 12. 2011 - 21:55) View Post

Pa še nekaj oops.gif nameravava it takoj tisti teden po novem letu, glede na to da so to najvišje ležeče terme, bo najbrž zasneženo? Ja, za nas obalčane zna to bit problem, jaz še nikoli (skoraj) nisem vozila po snegu.


Za v prihodnje: če si iz primorja, moraš itak prevozit pol SLO, da prideš do tu.
In če v LJ ni snega, ga skoraj sigurno tudi v Kamniku ni; in če ga v Kamniku ni, ga skoraj sigurno tudi v Snoviku ni ... Terme niso ravno na kamniškem sedlu tongue.gif ;
pomoje, da je Snovik pod 500m nadmorske višine. Tako da nič bat.

  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#36 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31304 posts
  • Location:Primorska

Posted 07 December 2011 - 05:42 PM

men je pa najboljš, če je sneg, ko sem v termah... pred nekaj leti va imela tako idilo v Olimiu, ko je zunaj celo snežilo, midva pa notr v savnah tam na ležalnikih pri stekleni steni, mmmm, kok je blo lepo smile.gif thumbup.gif

  • 0

#37 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 07 December 2011 - 05:55 PM

Men tud! Kok fajn, k mam rojstni dan pozimi. biggrin.gif
  • 0

#38 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22765 posts
  • Gender:Female

Posted 07 December 2011 - 06:13 PM

Midva s fantom imava še od lanskega božiča bone za bazen v Laškem in si malo ogledujem ponudbo, ker bi jih zamenjala oz. doplačala za kaj drugega. Verjetno kopel v dvoje. Za tisto ceno pa bi lahko brez doplačila šla vsak 2x - 3x na fitnes, ali pa z doplačilom vsak posebej - npr. jaz na manikuro in on na masažo nog. biggrin.gif

Na kopeli sva enkrat že bila, v Zrečah. Saj je bilo fajn, ampak hitro mine. Pa malo mi je tako...ker je bilo že ogromno ljudi v tisti kadi pred mano. Kako temeljito to dezinficirajo po vsaki uporabi?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#39 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 07 December 2011 - 09:36 PM

Hvala vsem, sva kar rezervirala! thumbup.gif

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 7. 12. 2011 - 15:09) View Post


Če si na KT, ne razmišljaš, da bi podaljšala jemanje?



Nisem jaz na KT. smile.gif
Jo bom prestavla s Primolut tabletami, jih imam doma še od zadnjič. Čeprav potem naslednja fešta svinjsko boli.

  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#40 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 07 January 2012 - 02:46 PM

Mi deluje kar zanimiva ponudba:

"50 % popusta na oddih paket rožica za 2 osebi: najem apartmaja (1x nočitev), 1x cvetlični trio savn z barvno kromaterapijo, masažno kopeljo s svečkami in penino (2 uri) in paket dobrodošlice, v razkošnih apartmajih S"
KLIK
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users