Jump to content


Photo

hmm..prsne bradavice?


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#21 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 18 January 2007 - 03:40 PM

Tudi meni se, kot mojim predohodnicam to ne zdi velik problem... Ljudje smo pač različni in prav tako kot nimamo vse popolne postave nimamo vse enakih bradavic...

Res, glavo pokonci, sem sigurna da ko boš našla pravega fanta, mu prav nič ne bo pomembno kakšne oblike bradavic imaš... Če pa bo kompliciral je pa degen biggrin.gif

In SPLOH se ne splača sekirat wink.gif veš za kok drugih hujpih stvari se boš še lahko, brezveze tongue.gif
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#22 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19783 posts

Posted 18 January 2007 - 03:49 PM

sicer pa tiste bradavice na slikah izgledajo čist fajn smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#23 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17061 posts
  • Gender:Female

Posted 27 January 2007 - 10:09 PM


Danes sem gledala reklamo od Ariela in odkrila kremo Avent Naturally Soothing Nipple Cream - za nego razpokanih bradavic zaradi dojenja. Najprej sem samo blesavo gledala 'A Avent celo kozmetiko dela' potem pa malo prebrala, kako in kaj. Piše, da krema vsebuje najboljši lanolin - Medisan ter mešanico kokosovega olja in Aloe Vere, ki prodre v kožo in jo zaščiti. Zdaj me pa tak zanimajo sestavine. biggrin.gif

Gre pa za to kremo:

IPB Image

*Contains Medilan, an ultra pure grade of lanolin. It penetrates the skin’s outer layers to improve moisture levels and ensure suppleness.
*Contains Coconut Oil and Aloe Vera, both natural ingredients, to hydrate the skin and soften nipples.
*The cream is hypoallergenic and safe for baby and there is no need to remove prior to breastfeeding.
*No added colouring, preservative or perfume

Ampak res nisem vedela, da ima Avent celo kozmetiko. smile.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users