Jump to content


Photo

Katerih pasem psov ne marate? :)


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#21 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 February 2007 - 08:23 PM

Čist vsi so ti lepi? Huh, meni so pa na primer srnini pinči za popizdit grdi ... prav ono fuj. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 February 2007 - 08:50 PM



O, srnini pinči imajo takšne lepe okice. =)
Hrti so grdi. =)


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 25 February 2007 - 08:53 PM

men so pa vsec glih taki psi k so drugim ponavad grdi, Npr srnini pinci in hrti so mi cute tongue.gif

grdi so mi pa te velki psi npr labradorci, res ne vidm nc lepga na teh mini kravcah.
  • 0

#24 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 25 February 2007 - 08:54 PM

Meni so čisto vsi lepi! laugh.gif Še tisti, ki bi naj po merah estetike bli grdi, so mi lepi. laugh.gif Verjetno zato, ker se podzavestno zavedam, da jih večina tak obravnava. Nekako "sočutno" lepi so mi. laugh.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#25 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 25 February 2007 - 08:56 PM

Haha, kaj pa tej, so vam všeč? Jaz zdej nevem ali je to zdej dejansko res, ali kak štos in montaža? laugh.gif

IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 February 2007 - 08:56 PM

Wau, meni so hrti zakon, sploh afganistanski in irski hrt sta mi noro dobra. thumbup.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#27 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 February 2007 - 08:58 PM



Tisto je fotomontaža, halo laugh.gif
Upam, no laugh.gif
Sicer je tak, jaz bi vse mela enako rada, ampak če že moram rangirat, so mi hrti grdi. =)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#28 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 25 February 2007 - 08:58 PM

O ja hrte mam js tud rada, še posebej Irki volčji hrt mi je všeč, pa Borzej in Avganistanc tud, pa še kak se najde. Hrti men ful taki mogočni kužki delujejo, edina "slabost" če temu lahko tko rečem je ogromno gibanja, men se pa to ne bi dalo, zame v poštev bolj pridejo kaki Baset, Mops, Maltežan, sam itaq bom pa imela mešančke, so tud mešančki zlo cute in nič slabši od rodovniških kužkov.
  • 0

#29 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 February 2007 - 09:15 PM

Jaaa, irski volčji hrt, jaz sem imela nekaj let dobesedno obsesijo s tem psom, veličastno prečudovit mi je, mislim aaaaaa!! wub.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#30 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 28 February 2007 - 07:13 PM

OT ste babšeta ena smile.gif . Ne maram smrdečih psov, pa čovčovov (taki debilni mi delujejo).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#31 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 28 February 2007 - 10:38 PM

QUOTE(Sarah @ 25. 2. 2007 - 20:56) View Post

IPB Image


Ma zaj sn se pa res narežala. Svašta. Kake zobe majo ... lol1.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#32 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11536 posts
  • Gender:Female

Posted 28 February 2007 - 11:35 PM

Men so tud hrti grdi blink.gif


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#33 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 02 March 2007 - 07:18 PM

Men so cisto vse pasme vsec,kot tudi mesancki wub.gif wub.gif
  • 0
I am falling between dreams and reality

#34 Lacrima

Lacrima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts
  • Location:Ok. Ljubljane :)

Posted 02 May 2007 - 11:22 AM

Men se pa zdi, da so edin te ta velki psi "pravi" psi. Ti mali cucki (sm ga mela in ga ne bi mela nikol več!) so mi ratal nekakšna prispodoba za moden dodatek.
Če že maš psa ti more bit zvest pa prjatu, vsaj pri meni je tako, in za te majhne pse si nikoli nism predstavljala da to lahko so.

Ostajam pri moji labiki! kiss1.gif
  • 0
Beauty is only skin deep.

#35 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 May 2007 - 11:26 AM

QUOTE(Lacrima @ 2. 5. 2007 - 12:22) View Post
Če že maš psa ti more bit zvest pa prjatu, vsaj pri meni je tako, in za te majhne pse si nikoli nism predstavljala da to lahko so.

Pa so lahko. IPB Image
Zvestoba psa se po moje glih ne meri po velikosti psa.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#36 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 02 May 2007 - 11:37 AM

QUOTE(Jenna @ 2. 5. 2007 - 12:26) View Post

Pa so lahko. IPB Image
Zvestoba psa se po moje glih ne meri po velikosti psa.

Itak, da ne!
Naš Cent tak brani svoj teritorij (no, zdaj že bolj slabo, ker mu peša sluh), da nihče nemre nanj. Prav tako je na smrt srečen, ko pride kdo domov. Pa čeprav je nesel samo smeti ven in se je zadržal kako minutko več na pogovoru s sosedom. Če pridemo naenkrat cela družina domov, on pa nas je medtem čakal doma, ga je skorajda nemogoče peljati na sprehod, če ne gremo vsi. Ga moraš prav priklenit na vrvico, da ti sledi. Takoj ko se pokaka, pa črta domov. Samo, da je z nami vsemi. Pa še bi lahko naštevala.
Če to ni odraz zvestobe, potem ne vem, kja bi lahko blo.
Mam pa malega šnavcerja (višina cca. 35 cm)
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#37 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 May 2007 - 10:17 AM

QUOTE(Lacrima @ 2. 5. 2007 - 12:22) View Post

Če že maš psa ti more bit zvest pa prjatu,


In zakaj že ti majhni psi ne morejo bit prijatelji? In še večji absurd, majhni psi ti ne morejo bit zvesti? A pol tebi tvoj pes ni bil prijatelj in zvest? smile.gif

  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#38 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 May 2007 - 11:10 AM

Tudi jaz sem bila vedno za velike pse in še vedno sem. Nimam sicer nič proti zelo majhnim, ampak večinoma so mi odbijajoči in mi delujejo taki zaletavi, tečni in zoprni. Se najdejo kakšni malečki, ki so mi srčkani, ampak se to zgodi resnično redko. Imam bolj izkušnje v tej smeri, da je bila večina tistih malih psov, s katerimi sem imela do sedaj stik, totalno hiperaktivnih, ampak na tečen in težaški način, silili so v človeka, se borili za vsako pikico pozornosti, bevskali, skakali in podobno - jaz po dveh minutah popizdim zraven takega psa. Sploh pri enih prijateljih so imeli pri hiši dolga leta srninega pinča in tisti pes je bil tako abnormalno zoprno tečen, skooooos je neki težil, da bi ga lahko z okovanimi škornji na vso moč sunila v rit - pa sem drugače velika ljubiteljica živali.

Pač moj pogled na psa je drugačen in mali psi temu ne ustrezajo. Zame je pes plemenita zver, velik, močan, postaven, hiter in gibek, sposoben dobro branit dom in gospodarja - tega pri tistih res miniaturnih pasmah moje oko ne zasledi.

Všeč mi je tudi, da so po mojih opažanjih velike pasme precej bolj samostojne oz. samozadostne, ni tistega bolestnega hrepenenja po konstantni pozornosti, ni kr naprej enega bevskanja in tega sranja. Ker js sem tudi tak človek, da imam ful rada svoj mir in čeprav bi bila sposobna psu namenit ogromno svojega časa (se odlično razumem s psmi in si tudi želim enega že od rane mladosti), bi mi šlo strašno na živce, če bi bil pes dobesedno moja senca.

Še najbolj hecni pa so mi tisti, ki so skoraj pol manjši od povprečne mačke in ko takega pišeka lastnik pelje na sprehod, se mi zdi, da ga vmes 10x pomotoma pohodi (ker ga ne vidi laugh.gif) in ga pišek komaj dohaja.

P.S. Ne tega vzet kot kakšno grajo ali žalitev, samo izražam svoje mnenje. Tudi ne rečem, da niso izjeme in vsekakor ne mislim, da govorim absolutno resnico, pišem samo glede na lastna opažanja.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#39 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 May 2007 - 11:15 AM

Dilema sej jst nisem nič glede tega rekla, vsakemu so všeč drugi psi, jasno. Vsak ima svoje najljubše. Jaz sem se obregnila samo ob trditev da mali pes ne more bit zvest in dober človekov prijatelj, oziroma da so velike pasme to ziher in nujno bolj od majhnih, kar je čisti absurd.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#40 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 May 2007 - 11:22 AM

Sarah, sej to ni letelo nate osebno, jaz sem tisti P.S. napisala čist na splošno in sicer zato, ker vem da je tle na forumu verjetno dosti punc z majhnimi kužki in nočem, da se ktera počuti prizadeto, ker to res ni moj namen. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users