Jump to content


Photo

Wet n Wild


  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#21

  • Guests

Posted 24 August 2006 - 03:55 PM

V nami nimajo cist vsega, kar je na internerni strani. Sm ze bla dans tam..mam to sreco ali nesreco, da stanujem v centru, pa je vse prevec na dosegu roke smile.gif
Kupla mega plump, od teh ki jih je prilepla dilema tasrednjega, vijolcastega...na ustnicah fajn ocutek, pa tut zgleda lepo, da bi ti pa blazno napihnilo ustnice pa ni za pricakovat. Sicer pa super! Stane 1200 in neki cez...
  • 0

#22 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 August 2006 - 03:57 PM

vijlocnga? ermm.gif ker odtenk je?
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#23 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 August 2006 - 03:59 PM

QUOTE(izabela)
V nami nimajo cist vsega, kar je na internerni strani.


točno tako. jaz sem izvisela za body glitter gel. eh, pa sem prišparala verjetno za zalogo čajev. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#24

  • Guests

Posted 24 August 2006 - 04:05 PM

tale, srednji

IPB Image
  • 0

#25 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 August 2006 - 04:09 PM

vem biggrin.gif samo mi ne zgleda vijolcen, zato te sprasujem za odtenek (st.?)
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#26

  • Guests

Posted 24 August 2006 - 04:14 PM

No, zdaj sm ga sla pogledat na luc, pa ni vijolcen smile.gif malo mesam barve ocitno smile.gif

sm sla gledat na njihovo stran, 586 alpa 588 je, ker tocno pa ne vem, ker sm ovitek zes tran vrgla. Mislim pa da je 588. tk rjavkasto vijolcasto roza. Al pa spet ne vidim prav smile.gif
  • 0

#27 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 August 2006 - 04:15 PM

aha hvala wink.gif sam se eno vprasanje mam! a res ni testerjev????
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#28 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 24 August 2006 - 04:25 PM

uuu kolk ste me zdj zrajcale s temi glosi biggrin.gif pa glih sm si misla enga novga nabavt, in kot naročeno sem zmenjena za pijačko u centru in bom šla zdele še mal u namo prečekirat te zadevice tongue.gif
  • 0
Posted Image

#29 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 24 August 2006 - 04:31 PM

Mene prepričuje tale divje pinky... Čeprav imam doma še kar nekaj glosov za ponucat... Odtenki šmink mi pa niso preveč všeč, morda bom edino kupila kako mami.
Kakšni so pa kaj pudri? Zmanjkuje mi onega v prahu, pa me zanimajo kakšni so kaj odtenki (res tako svetli kot na strani)? Bom verjetno smuknila pogledat naslednji teden.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#30

  • Guests

Posted 24 August 2006 - 04:44 PM

QUOTE(*pikica*)
aha hvala  :wink: sam se eno vprasanje mam! a res ni testerjev????


Za vecino drugih stvari so, za tole pa zal ne. Saj ce kera prodajalka ne gleda zraven pa lahko vseeno probas smile.gif
  • 0

#31 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 August 2006 - 04:54 PM

QUOTE(izabela)
QUOTE(*pikica*)
aha hvala  :wink: sam se eno vprasanje mam! a res ni testerjev????

Za vecino drugih stvari so, za tole pa zal ne. Saj ce kera prodajalka ne gleda zraven pa lahko vseeno probas smile.gif

Ja, in če bi tako vsak razmišljal in počel, bo najbrž tudi sama kupila že kanček uporabljenega. biggrin.gif
izabela, a je farba tega tvojega pump glossa zelo prosojna? Si videla morda, imajo one šminke, kaj sem jih nalepila - Pout Protector spf15? Kaj pa pri lakih za nohte - si opazila kakšne odpuljene farbe, ali samo rdeč in pink dolgčas?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#32 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 24 August 2006 - 05:35 PM

jaooo prow zarad vas sm sla u namo gledat to cudo...pa mi sploh ni nc posebi vsec, glosi so mi cist cudne barve vsi, pa tiste 300 sit k so cenejsi od revlona, ze ne mislm menjat. mogoce, un bronzer se mi zdi zanimiv, pudri so bedni odtenki, smink itaq ne maram..ma kaj pa vem mene ni nc navdusl posebi, edin lakci so pa res fajn, hude barve pa niso dragi.
  • 0

#33 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 August 2006 - 05:53 PM

.
Jaz se pa ravno nad šminkami navdušujem zadnje cajte. Seveda, lejck, pojma nimaš, če imajo ali nimajo tisto, po kateri povprašujem, ne? biggrin.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#34 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 24 August 2006 - 05:55 PM

of coz not biggrin.gif
  • 0

#35 andrea

andrea

    sramežljivec

  • Člani
  • 61 posts

Posted 24 August 2006 - 06:24 PM

QUOTE(bellini)
Ja in kdaj se bodo spomnili in kaj takega v MB-ju prodajali?! evil.gif

V Mariboru jo prodajajo v novem watsonu ( stari muller ). Ko sem jo jaz videla, me je tudi zamikalo, da bi nabavila kozmetiko za 5 let, ker stvari zgledajo dobro, pa še poceni so.
  • 0
Carpe diem!

#36 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16477 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 August 2006 - 06:50 PM

sn bla lih danes v watsonsu pa nisn nikjer tega opazla??'
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#37 andrea

andrea

    sramežljivec

  • Člani
  • 61 posts

Posted 24 August 2006 - 07:02 PM

Zraven stojala rival de loop
  • 0
Carpe diem!

#38 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 August 2006 - 10:20 PM

ej IZABELA dej a bi ti men nardila ena uslugo? a bi se namazala s tem glosom k ga mas pa nalepla slikco v temo z nasim mupom, lahko mi pa tut posles po mailu, ce te je sram al pa kej...
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#39 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 August 2006 - 10:22 PM

.
*pikica*,
imenitna ideja! IPB Image



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#40 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 August 2006 - 10:25 PM

anede oops.gif sam upam da nebo IZABELA zajebala biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users