Jump to content


Photo

Suha koža


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#21 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 14 February 2005 - 09:35 PM

Kreme Matis lahko kupiš v boljših drogerijajh. Ne vem od kje si, v Mariboru jih imajo v Limoniju in Beautiqu v Merkatorjevem centru. Niso ravno poceni, so pa zelo učinkovite. Preden si jo kupiš, pa prosi za vzorček, tako da se prepričaš, da ti ustreza.

LP J
  • 0

#22 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 February 2005 - 09:38 PM

Iz Ljubljane sem, tako da jo bom verjetno v istih trhovinah tud pri nas našla. Hvala wink.gif
  • 0

#23 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 14 February 2005 - 09:47 PM

Točno tako! Pa prosi, da ti dajo nekaj testnih vzorčkov, tako da boš vse prej probala, tako ni bojazni, da bi kupila drago kremo, ki ti ne ustreza.

LP J
  • 0

#24 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 February 2005 - 09:53 PM

Sej to je še najboljše ane?! wink.gif Ja, ja hvala za nasvet.
Res je škoda da kupiš eno kremo pa po parih nanosih ugotoviš, da ti sploh ne koristi.

Hvala še enkrat :thumright:
  • 0

#25 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 March 2005 - 10:52 PM

QUOTE(mishka)
Kaj pa če imaš suho kožo na obrazu, da se ti isto včasih naredijo luske, mislim kot da bi se lupila?
To sem jaz imela... odkar pa uporabljam kreme od Vichy-ja, pa mi je to čist tuje. Imam tudi suho kožo po celem telesu, pa odkar se mažem z Lipidiose mlekom za telo (Vichy, jasno :tongue5:), je tudi to izginilo in imam kožo, kot dojenček.
Morda že preveč trobim Vichy gor Vichy dol, ampak res prisegam izključno nanj, ker ima res neverjetne učinke (vsaj na meni).
  • 0

#26 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 03:48 PM

Takoj ko so toplejši dnevi, nimam več problemov s kožo in tako je tudi sedaj... Hvala vseeno za nasvet wink.gif
  • 0

#27 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 19 March 2005 - 07:54 PM

QUOTE(Nikita007)
QUOTE(mishka)
Kaj pa če imaš suho kožo na obrazu, da se ti isto včasih naredijo luske, mislim kot da bi se lupila?
To sem jaz imela... odkar pa uporabljam kreme od Vichy-ja, pa mi je to čist tuje. Imam tudi suho kožo po celem telesu, pa odkar se mažem z Lipidiose mlekom za telo (Vichy, jasno :tongue5:), je tudi to izginilo in imam kožo, kot dojenček.
Morda že preveč trobim Vichy gor Vichy dol, ampak res prisegam izključno nanj, ker ima res neverjetne učinke (vsaj na meni).


katero kremo?
  • 0

#28 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 March 2005 - 11:31 PM

QUOTE(Ka)
QUOTE(Nikita007)
QUOTE(mishka)
Kaj pa če imaš suho kožo na obrazu, da se ti isto včasih naredijo luske, mislim kot da bi se lupila?
To sem jaz imela... odkar pa uporabljam kreme od Vichy-ja, pa mi je to čist tuje. Imam tudi suho kožo po celem telesu, pa odkar se mažem z Lipidiose mlekom za telo (Vichy, jasno :tongue5:), je tudi to izginilo in imam kožo, kot dojenček.
Morda že preveč trobim Vichy gor Vichy dol, ampak res prisegam izključno nanj, ker ima res neverjetne učinke (vsaj na meni).

katero kremo?
Menjavam med Nutrilogie 1 in Thermal S za ponoči. Podnevi za pod puder pa imam Thermal S Mat.
Za telo pa Lipidiose 1.
Je pa res, da ko se končajo mrzli dnevi, tudi jaz nimam s tem več težav.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users