Jump to content


Photo

prekrivanje lepotičnih pik


  • Please log in to reply
72 replies to this topic

#21 amikadeja

amikadeja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 271 posts

Posted 04 July 2006 - 07:14 PM

Oj!
Js mam tud neki takih pik po obrazu, poleti pa še pege...

Ne bom rekla, da sem ponosna na vse skup, ampak dokler ni hujšega...sem se čist sprijaznila.
Aja...vsako prekrivanje pik s korektorjem se mi zdi traparija...brezveze.
  • 0

#22 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 04 July 2006 - 07:37 PM

Ja čist brezveze, jst tut tko pravm biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#23 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 04 July 2006 - 08:04 PM

js mam 2 pike ,ena zraven/na nosu eno pa zraven ust. jih ne prekrivam in jih ne poudarim kr je glih ok,kakor je. tko. biggrin.gif
  • 0

#24 martinca1

martinca1

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 04 July 2006 - 09:23 PM

smile.gif
vsi govorite o enih 2, 3, 4 pikacah na obrazu! se to je res ok, samo kaj pa to, ko jih mam jaz 16??????
res da so nekatere malo bolj male, druge pa so kr velike! oops.gif cry.gif cry.gif
to je tudi sexy? NE NI!
ampak ne me narobe razumet, se se nena tak fejst sekiram, samo vseeno ni ql.
  • 0

#25 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 July 2006 - 09:31 PM

Če bi jaz šla štet čisto vse pikice ki jih imam bi verjetno tudi prišla do take cifre. Samo se sploh ne obremenjujem s tem. Sploh pozabim da jih imam, Kakšna sem sem. In res te ne razumem. Kaj te je kdo zafrkaval zaradi pikic?
  • 0

#26 Zjebana

Zjebana

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:ma ... zjeban :S:S
  • Interests:hm...

Posted 04 July 2006 - 09:42 PM

Am ... JA!!!! cry.gif
  • 0
Why don't you chust close your eyes and kiss my lips and let it go

#27 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 July 2006 - 09:48 PM

Kreteni, ne vedo kaj je lepo. ;)
  • 0

#28 Zjebana

Zjebana

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:ma ... zjeban :S:S
  • Interests:hm...

Posted 04 July 2006 - 09:50 PM

Ko sm js prej omenla sošolko - no js sm ta sošolka oops.gif
mam pa piko na nosu - na vrhu noska ... in so me sošoke zarad nje zafrkavale pa tud sošolci. Pa tisti trenutek da če bi mela blizu škarje bi si jo odrezala ... tok grozno je blo ... ne vem da se js tud preveč sekiram zarad stvari ampak če se pa tok vsi na tebe spravijo je pa prov kretensko ... pa se v spanju sekiraš:"zakaj lih js morem tak zgledat?" pa to ... ok sej vseen oops.gif
  • 0
Why don't you chust close your eyes and kiss my lips and let it go

#29 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 July 2006 - 09:57 PM

Saj tak je navadno, da nekaj vedno najdejo na tebi in se norca delajo. Saj vem, da je težko preslišat, ampak moraš. Dostikrat so zbadljivke samo zato, ker ti je ta ki te zajebava fauš. ermm.gif
  • 0

#30 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 July 2006 - 10:16 PM

Zjebana, bod ponosna na to pikico, ker jo mas samo ti, in ta pikica te dela edinstveno... pa ne oziraj se na druge, tisti pravi prijatelji pa ljudje, ki te imajo radi, te majo radi zarad tebe ne pa zarad tvojga izgleda...
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#31 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 04 July 2006 - 10:31 PM

QUOTE(crna)
Jaz imam materino znamenje na obrazu, ki je temno rdeče barve in me vsake toliko kdo vpraša, kako se ne morem znebit tega mozolja. biggrin.gif


aja? dej a maš kako sliko da vidim? k js mam tut to...
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#32 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 05 July 2006 - 12:18 PM

Men so pa takšne pike všeč. Jaz jih imam tud kr nekaj, vendar ne velik... zato pa imam veliko več pegic, ki mi v času poletja ful potemnijo in potem res zgledajo kot kakšna znamenja. Samo se ne sekiram, ker so pegice tud tako luškane tongue.gif
  • 0

#33 martinca1

martinca1

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 05 July 2006 - 12:53 PM

ok, ste me malo potolažle biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#34 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 05 July 2006 - 01:26 PM

Jst mam tud piko. In sem se jo že čisto navadla in se sploh ne obremenjujem s tem. Lepo je, da imaš nekaj, po čemer se odlikuješ le ti. Še lepše pa je če se s tem sprijazniš in imaš rada vsako pikico na telesu. Sigurno si kjutkana in ne bi odstranitev (zakrivanje) pik nič vplivalo na obraz - v smislu biti lepši.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#35 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 July 2006 - 01:37 PM

.
Jaz sem mela eno lepotično piko na frisu in me je začela tako motit, da sem si jo šla k dermatologu požgat. Ne vem no. Če te moti, si odstrani. Pa odstranijo tudi manjše (kakršna je bla moja), ne samo tiste res giant. biggrin.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#36 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22481 posts
  • Gender:Female

Posted 05 July 2006 - 01:43 PM

Jaz jih imam na obrazu enih 7 približno pa me ne motijo. Ena je malenkost večja ampak ni panike. Razmišljam edino o odstranitvi ene pritlikave pod pazduho, ki je tudi čisto malo dvignjena in me ovira pri britju. Pa na hrbtu imam 2, ki sta izbočeni in bi si ju tudi najraje odstranla, ker mi ta izbočena znamenja niso všeč in se jih raje ne dotikam, ker mam travme, da si bom kakšno odtrgala al pa spraskala. smile.gif
  • 0

#37 shayla

shayla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 05 July 2006 - 03:24 PM

jaz jih imam vsako leto več....sam ne izstopajo nič ven iz kože sam jih mam ful(niso pege ampak se mi zdi da jih je tut zarad sonca več....)sploh po rokah....
  • 0
...Before you meet the handsome prince, you have to kiss a lot of toads...

#38 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14832 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 05 July 2006 - 03:52 PM

ej, ne štekam biggrin.gif. jst pa dans čist veselo odkrijem da mam eno novo pegico na faci, že druga ta teden. Pa okej, pegice so mejčkene, ja. Mam tud mal večje pikce po obrazu( biggrin.gif), pa me čist nč ne motjo. No, mene. Zna pa ratat zoprno, če nekoga motijo do te mere, da bi jih najraje dol skuru:)
Mislim, če se da, pol pa naj gre. Jst pustim svoje tam kjer so, pa še fehtam bogeca(in vse skupke melanina in njegove zasnove v svoji faci) za še kakšno pikcoo. Pika biggrin.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#39 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 July 2006 - 05:26 PM

Jaz sem si jih danes preštela: 31 pikic imam po obrazu. Od tega 1 večjo (ki pa tudi ni tako velika, da pride preko celega obraza biggrin.gif biggrin.gif ), 3 srednje velikosti, ostale pa so majhne. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#40 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 05 July 2006 - 07:37 PM

jst tut mam jih po obrazu......sam kai čmo... biggrin.gif so mi prov všeč..tko k meni pašejo....hi hi laugh.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users