Jump to content


Photo

Keune - Intensive Hair Repair


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#21 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 27 April 2006 - 11:08 AM

ja...jas mam zlo suhe konice im mastno lasišče. malo me je strah kupit to masko kr je malo predraga da bi jo 1x uporabla pol pa vrgla stran če ne bi bila vredu. najbol me skrbi če bi se mi zarad tega lasje še bolj mastili tam pri lasišču. zdaj sem si kupla šampon in masko od balee in sicer za suhe konice in mastno lasišče. kaj mislite o tem?
smile.gif
  • 0

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 April 2006 - 12:24 PM

QUOTE(*Tia*)
najbol me skrbi če bi se mi zarad tega lasje še bolj mastili tam pri lasišču.

Ne nanašaj si je na lasišče.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 27 April 2006 - 02:21 PM

bom probala biggrin.gif
  • 0

#24 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 24 April 2008 - 03:13 PM

Je ta maska še med boljšimi? smile.gif
  • 0

#25 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 24 April 2008 - 03:29 PM

Seveda je vrana,ampak če išeč kaj podobnega raje sprobaj TIGI O&H balzam/masko.Bolj naravno je kot tole,ne vsebuje silikonov,ima veliiiko izvlečkov,olj,proteinov.Skratka super zadeva.T e ne bo razočaral.Čeprav je tudi tole zelo dobro.
  • 0

#26 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 24 April 2008 - 03:40 PM

Hvala. Potem bom pa kar Tigijevega probala. Samo moram počakat na kakšno akcijo:) Koliko pa drugače stane v kakšnem salonu?
  • 0

#27 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 April 2008 - 04:06 PM

Tigi Oatmeal & Honey regenerator ima precej božjastno ceno, 250ml stane 18,50€ oziroma približno 4.440 tolarjev. Ampak je vreden vsakega centa, resnično.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#28 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 24 April 2008 - 04:09 PM

Ja,kot je že dilema rekla...v akciji ga pa dobiš po kar dosti nižji ceni,ampak ti resno nebo žal če ga boš kupila.Res fenomenalna zadeva,tako sestavinsko kot efektivno.
  • 0

#29 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 25 April 2008 - 10:34 AM

na eni izmed spletnih prodajaln bo naslednji mesec akcija Tigi Oatmeal & Honey regenerator + šampon 750ml+750ml za 29 €
  • 0

#30 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 April 2008 - 12:20 PM

Kje pa to? A to ne na Tigi spletni strani? Lahko daš link prosim?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#31 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 25 April 2008 - 12:59 PM

http://akcije.studioma.si/
  • 0

#32 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 25 April 2008 - 01:23 PM

Ampak na tem linku pa ja ni od O&H..men prikaže zdajšnjo akcijo..?
  • 0

#33 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 April 2008 - 02:02 PM

Ja sej je napisala, da bo naslednji mesec, ne ta mesec.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#34 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 25 April 2008 - 02:13 PM

QUOTE(DiLeMa @ 25. 4. 2008 - 15:02) View Post

Ja sej je napisala, da bo naslednji mesec, ne ta mesec.


Aja jaz sem mislila da bo prilepla link kjer je to vidla biggrin.gif
  • 0

#35 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 25 April 2008 - 02:28 PM

Jaz sem par dni nazaj šla v salon kjer držijo Tigi, in čisto nepričakovano so imeli še enega dvojčka Tigi O&H oba 750 ml v akciji thumbup.gif itak da sem raje vzela to, pa še ceneje me je prišlo kot da bi vzela balzam in šampon oba v 250-ml embalažah.
  • 0

#36 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 25 April 2008 - 02:46 PM

A v salonih se da kupit samo 250ml??
  • 0

#37 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 April 2008 - 02:58 PM

ja, za prodajo so standardne embalaže, torej regenerator 250ml in šampon 350ml. So pa včasih akcije, kjer pa lahko kupiš 750ml šampon + 750ml regenerator, ampak to ni skos v ponudbi, ampak zgolj parkrat na leto.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#38 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 25 April 2008 - 03:10 PM

A pa šampon je tut tok super kot regenerator??

Hvala za vse odgovore smile.gif
  • 0

#39 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 April 2008 - 03:37 PM

Ja, meni je fenomenalen, tako po učinku, kot tudi sestavinsko. Sicer so pa ocene na forumu.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#40 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 25 April 2008 - 03:50 PM

Mene je regenerator bolj navdušil. Saj šampon itak da je tud nadpovrečen, ampak mi ni nič boljši od npr. Lavere vrtnica. Edina prednost ki sem jo opazila je to, da je res edini, ki se mi že ob prvem šamponiranju speni. Drugače pa itak, da je tud nadpovrečen po efektu in sestavinah.Regenerator je pa res ... ne vem kaj bi napisala, saj je bilo že toliko pohval na njega: wau, res naredi božanske lase.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users