Jump to content


Photo

birma :-)


  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#21 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 19 September 2006 - 07:16 PM

Bi mela ene lepe elegantne hlače pa kako tuniko preko ? Hm, nevem .. jaz bi si sicer obelko oblekla ampak ti je nočeš ..
  • 0
Viens, reste ici!

#22 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19772 posts

Posted 19 September 2006 - 08:21 PM

nj še povem, da bomo mogl met une rdeče hale čez rolleyes.gif laugh.gif , ampak useen ne morš lih navadno oblečn pridt ermm.gif

sam za oktobr bo itak treba met kšno jaknco :S, pa nevem kašno, kere barve bi mela us epa nč ...mah rolleyes.gif
  • 0

#23 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 19 September 2006 - 08:31 PM

OMG, boga. sad.gif Jaz bi oblekla bele hlače, bež balerinke, en lepi topek marelične barve pa kako jaknco bež al pa belo navrh. smile.gif Pa tisto nemogočo haljo pač noo .. ermm.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#24 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 September 2006 - 08:27 AM

Jaz bi tudi nekaj takšnega kot je Anaa predlagala oblekla. Upam, da boš našla kaj. ;)
  • 0

#25 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19772 posts

Posted 20 September 2006 - 12:39 PM

dons sm mal premišljevala da bi mela, tko mal bl elegantne kavbojke biggrin.gif , balerinke s petko, črn topk, pa belo jaknco ...kako se vm zdi ? predvsem to s kavbojkami ? tongue.gif
  • 0

#26 Lacrima

Lacrima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts
  • Location:Ok. Ljubljane :)

Posted 20 September 2006 - 01:06 PM

Js sm mela birmo lansko leto in sm bla oblečena v tako elegantno bluzico zelo rozno blede barve. Bluzica je bla iz čist drobnih čipk, tko da sm spodi mogla met še en bel tanek topek. Hlače so bile nekaj odtenkov temnejše od bluzice (zlikane na rob smile.gif ). Za čez sem mela pa tako bolj kratko jaknco bele barve s komaj opaznimi izvezenimi vzorčki. Spodaj sem mela še bele čeveljčke s petko in pa belo torbico smile.gif

Vsa v stilu v glavnem biggrin.gif
  • 0
Beauty is only skin deep.

#27 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 20 September 2006 - 04:20 PM

QUOTE(MLadoLetNa)
dons sm mal premišljevala da bi mela, tko mal bl elegantne kavbojke  :D , balerinke s petko, črn topk, pa belo jaknco ...kako se vm zdi ?  predvsem to s kavbojkami ?  :P


Ne kavbojk. Zakaj ne bi mela kakih lepih belih,bež al pa marelične barve hlač ? Pa črne barve se izogni.
  • 0
Viens, reste ici!

#28 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 September 2006 - 05:03 PM

Če boš imela kavbojke vzemi temnejši đins, ker deluje bolj elegantno. Pa zraven morajo biti nujno petke, lahko tudi škornji ki jih boš lahko še kdaj nosila. Mene osebno je všeč če so skinike ali bermuda hlače, pa visoki škornji, samo ne vem če bi ti pasalo ker si manjše postave.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#29 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 20 September 2006 - 05:17 PM

QUOTE(Anaa)
QUOTE(MLadoLetNa)
dons sm mal premišljevala da bi mela, tko mal bl elegantne kavbojke  :D , balerinke s petko, črn topk, pa belo jaknco ...kako se vm zdi ?  predvsem to s kavbojkami ?  :P


Ne kavbojk. Zakaj ne bi mela kakih lepih belih,bež al pa marelične barve hlač ? Pa črne barve se izogni.


zaka črne? js sm se pa prou elegantn počutla...
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#30 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19772 posts

Posted 20 September 2006 - 09:07 PM

eto bla u ljubljani biggrin.gif

u zari sm vidla eno olivno jaknco, k pa nism bla prepričana zanjo a nj jo uzamm, za kar mi je zdej žou, ker nevem če jo bojo jutr še mel, je bla sam še ena S cry.gif

potem bi mela pod to jaknco eno tako ful fensi črno majčko (k jih mam poln za koncerte z orkestrom), in bom kr eno od teh mela, ena je celo mal dalša, skor k tunika, in bi pomoje ful fajn pršla tongue.gif

pol sm šla pa u new yorker, dobila tm ene temnejše kavbojke, dost elegantne, pa še u dolžino so mi prov, sam jih nom mela za bermo biggrin.gif, sm pa probala še dva modela črnih hlač, k sta mi bla ko ulita, ene so bl ravne (u dolžino lih tok dolge, da bi mela sam balerinke loh), druge na zvonc bl (treba bi blo za en rob skrajšat, pa eno mal večjo petko). in se nism mogla odločt, k še nism mela jakne, in sm jih rezerverala tongue.gif

zravn bi pršou en tak pas črn, z eno večjo nevem kako bi rekla , sponko ermm.gif na sredini, obut bi mela pa olivno zelene balerinke tongue.gif

to se mi zdi kr fajn, sam če bo jutr še una jaknca tm ermm.gif


kako se pa vm zdi ?
  • 0

#31 Iva

Iva

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 742 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:ples,glasba,filmi,knjige,....

Posted 21 September 2006 - 04:13 PM

Samo to kaj si zdaj naštela je vse črno kaj se mi ravno za birmo ne zdi primerno, da bi bla cela v črnem vredu bi blo, da bi vsaj malo zbila z kako svetlo majčko to črnino ven. ermm.gif
  • 0
"Nič ni tako slabo, da ne bi vsebovalo nečesa koristnega."
Latinski pregovor


#32 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 September 2006 - 04:24 PM

Če se boš ti vredu v tem počutla, potem ok. Ampak kavbojke se mi res zdijo malo preveč "casual" za tak dogodek. Moje mnenje. Lepše bi bile kakšne elegantne bele, bež ali pa črne hlače.
  • 0

#33 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 21 September 2006 - 04:58 PM

kaj pa vem, pomoje pa je brezveze neki pretiravat, ker itak bojo meli one halje gor in se bo en ku*c vidlo kaj ima spodaj. Pa tistega v cerkvi je tak hitro konec, pol pa kosilo(al pač kako imate navade ne vem) in tam je res vseeno kaj imaš oblečeno. Ma ne vem, to se je včasih bolj kompliciralo, k so skor vse v tistih čudnih oblekah okol skakale, brrrr, me še zdaj strese.
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#34 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14830 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 21 September 2006 - 05:03 PM

Hm, men je blo pa fajn komplicirat, ker sem si pol dobla same take cote&šlape, da sm jih lahko še pol nosla. Tud če je bla reč mal bol draga, o mami, k'mon, sej je birma no biggrin.gif .. Je pa to že 5 let nazaj ane. Zdaj je od kakih 5-6ih kosov aktualna samo še majčka, pa še ta sam za pižamo, ker se je precej razvlekla. Ijjja. Ne komplicirat, keep it simple.&useful for later biggrin.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#35 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19772 posts

Posted 21 September 2006 - 08:13 PM

no, sm use dobila, razn verišča mi še manka tongue.gif

mam olivno zeleno jaknco, k jo bom mela odprto , uzad ma tako malo ketnco k ful lepo pride (jaknco lahko jo bom za mal bl elegantno nosila s temnimi kavbojkami biggrin.gif) . pod njo bom mela eno črno majčko iz orsaya, pride čist mal čez vrat , ko en majčkin puli, k se uzad na vratu zapre na tri gumbke, ker bom čist zaprta, bom mela pomoje kšno zlato "ketno" biggrin.gif (jo še nimam, ker so dele pol city parka predddčasno zaprl rolleyes.gif ).
uspod bom mela pa črne hlače, s takim črnim pasom, pa ma pas tm k se zapne tako (ma nevem kako nj rečm:S ).
čevle sm pa u humanicu kupila, s petko kot jih majo balerinke, mal olivno zelene, pa rjave, take mal ekstra, lepe tongue.gif
ker bom mela pa zlikane lase, sm si kupila še zlt tanek obročk.

se mi zdi kr fajn .. tongue.gif
  • 0

#36 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3149 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 21 September 2006 - 09:11 PM

oooo komej čakamo fotke biggrin.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#37 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19772 posts

Posted 22 September 2006 - 06:15 AM

hehe laugh.gif
  • 0

#38 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 22 September 2006 - 12:39 PM

QUOTE(MLadoLetNa @ 21. 9. 2006 - 21:13) View Post

no, sm use dobila, razn verišča mi še manka tongue.gif
mam olivno zeleno jaknco, k jo bom mela odprto , uzad ma tako malo ketnco k ful lepo pride (jaknco lahko jo bom za mal bl elegantno nosila s temnimi kavbojkami biggrin.gif) . pod njo bom mela eno črno majčko iz orsaya, pride čist mal čez vrat , ko en majčkin puli, k se uzad na vratu zapre na tri gumbke, ker bom čist zaprta, bom mela pomoje kšno zlato "ketno" biggrin.gif (jo še nimam, ker so dele pol city parka predddčasno zaprl rolleyes.gif ).
uspod bom mela pa črne hlače, s takim črnim pasom, pa ma pas tm k se zapne tako (ma nevem kako nj rečm:S ).
čevle sm pa u humanicu kupila, s petko kot jih majo balerinke, mal olivno zelene, pa rjave, take mal ekstra, lepe tongue.gif
ker bom mela pa zlikane lase, sm si kupila še zlt tanek obročk.
se mi zdi kr fajn .. tongue.gif



kolko pa si plačala za use skupaj? biggrin.gif
  • 0

#39 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19772 posts

Posted 22 September 2006 - 01:13 PM

dala ja biggrin.gif ...ma 37 jurju wink.gif (joj ej, ker forum, trenutno sm še totalno zmedena blink.gif ) ...neznam dat niti na malo pisavo mad.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#40 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 September 2006 - 01:43 PM

Ja obvezno čakamo slike smile.gif .
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users