Jump to content


Photo

Avon - kreme za obraz


  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#21 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 February 2006 - 07:14 AM

Mislim, da je komedogena in je brez AOK. Sicer pa ni nič škodljivega v njej.
Ja, jaz sem jo porabila celo. Celo 2. To še pred časom, ko sem poznala sestavo izdelkov.
Samo, sej pravim, to je še vedno meni najljubša krema, ker čudovito diši in se lepo maže. In vpija tudi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#22 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 28 February 2006 - 09:50 AM

Oh punce hvala za trud. Če je komedogena potem ne pride v poštev pri meni. Lahko pa grem po tester in jo sprobam. Hec je v tem TC ni komedogena pa je meni naredila majne mazolčke po čelu, tam jih ponavadi sploh nimam.
  • 0

#23 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30908 posts
  • Location:Primorska

Posted 02 March 2006 - 07:28 PM

No, jst sm danes dobila tele vzorčke od Green Lina in sicer od dveh krem - hydroactive optimale za vse tipe kože in hydroactive intensive za suho kožo.
Aja, v Mullerju sm jih dobila.
  • 0

#24 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 03 March 2006 - 08:22 AM

QUOTE(_M_)
No, jst sm danes dobila tele vzorčke od Green Lina in sicer od dveh krem - hydroactive optimale za vse tipe kože in hydroactive intensive za suho kožo.
Aja, v Mullerju sm jih dobila.


Poročaj nam kako bo...
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#25 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30908 posts
  • Location:Primorska

Posted 03 March 2006 - 09:14 AM

Po prvem nanosu je moja koža bila super. Samo to je bilo včeraj zvečer, moram zdej ponovno namazat obraz s to kremo.
Res dober občutek, ker je mastna, moja koža pa ni popolnoma nič reagirala nanjo, ampak je bila prav pomirjena.
Glede na to, da je v Mercatorju akcija - samo 999 sit, bo verjetno moja. smile.gif
  • 0

#26 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 03 March 2006 - 09:21 AM

Kolk pa drugač stane?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#27 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 March 2006 - 11:17 AM

Te kreme so okoli 1500 SIT.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#28 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 03 March 2006 - 04:13 PM

Dons sm dubila kremo za obraz od Avona M24..pa vidm, da je kle med sestavinami tut Alcohol Denat. Sicer je bolj proti koncu, ampak ali je vseeno kaj škodljiv?
  • 0

#29 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 March 2006 - 04:14 PM

Če ga ni tam nekje med recimo prvimi petimi mesti, potem ni panike. Če je pa proti koncu, pol pa sploh ne ... ker ga je tako malo, da je zanemarljivo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#30 Lolita

Lolita

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 190 posts
  • Location:S. Primorska

Posted 26 March 2006 - 06:00 PM

sem slišala, da je Anew alternative ful dobra krema, pa me zanima, če bi bla primerna zame ki mam šele 15 let? ker ta piše da je za čez 30. pa kako je s tem z drugimi kremami anew? bi mi une ki imajo AHA škodovale, ker sem slišala da to lahko škoduje koži v mladih letih?
  • 0
...v stilu skrite elegance ne prenesem arogance...

#31 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 March 2006 - 06:02 PM

Premlada si za tako kremo. Prej kot kaj drugega, ti lahko škoduje. Pri teh letih raje ne uporabljaj izdelkov z AHA kislinami. Če imaš probleme z mozolji, posezi po izdelkih s salicilno kislino - BHA kislino.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#32 Lolita

Lolita

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 190 posts
  • Location:S. Primorska

Posted 26 March 2006 - 06:04 PM

a slučajno veš, če ima tud anew alternative AHA kisline pa če bi mi škodovala?
  • 0
...v stilu skrite elegance ne prenesem arogance...

#33 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 March 2006 - 06:05 PM

Alternative ima kar precejšnji procent AHA kisline.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#34 Lolita

Lolita

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 190 posts
  • Location:S. Primorska

Posted 26 March 2006 - 06:07 PM

škoda, pa pravijo da je ful uredu.

btw, ko sem kozmetičarko prašala za kaj proti mozoljem na hrbtu, mi je dala AHA čistilno peno ermm.gif zdej sem jo pa že skorej vso porabla..
  • 0
...v stilu skrite elegance ne prenesem arogance...

#35 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 March 2006 - 06:09 PM

Proti mozoljem bolj pomagajo BHA kisline. Te najdeš v Avene Clenance kremi, Neutrogeni. Pa še kakšni kremi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#36 Lolita

Lolita

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 190 posts
  • Location:S. Primorska

Posted 26 March 2006 - 06:11 PM

hvala Sončika wink.gif
  • 0
...v stilu skrite elegance ne prenesem arogance...

#37 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 March 2006 - 06:47 PM

Sonchika ... Avene Cleanance K nima takorekoč nič salicilne kisline. Najdeš jo pa v Exfoliac kremah ... Exfoliac 15 je ima ogromno, kupi se pa v lekarnah.

Ampak to je za problematično kožo, tko da če imaš samo tu in tam kakšen mozoljček, potem odsvetujem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#38 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 March 2006 - 08:13 PM

Se mi je zdelo, da ena od teh krem nima salicilne, ampak ima glikolno. Širim neresnice. oops.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#39 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 March 2006 - 08:21 PM

Hahaha ... sej sm jaz tle za backup, če se godfather Sonchika zmoti. biggrin.gif wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#40 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 27 March 2006 - 09:20 AM

A je katere že poizkusila kremo Anew alternative (rjava)? Kakšna se vam zdi? Učinki?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users