Jump to content


Photo

oblikovanje las


  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#21 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 03 February 2006 - 08:42 PM

Kako pa ve uporabljate ta vosek, ki baje ne zmasti las, in ne zlepi? A se to sam tk tapkajoče dotakneš al kaj?
  • 0

#22 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29192 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 February 2006 - 08:58 PM

QUOTE(Estera)
Kako pa ve uporabljate ta vosek, ki baje ne zmasti las, in ne zlepi? A se to sam tk tapkajoče dotakneš al kaj?


kako to misliš? v lonček potunkam prst, potem razmažem po dlaneh in nanesem po laseh, kjer se mi zdi potrebno. ne nanašam pa ga na lasišče. sem ga mela tut že po celi dolžini las, pa se mi niso zmastili. ponavadi si pa konice navzven priviham in zadaj na spodnjo stran nanesem in pokuštram s prsti.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#23 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 03 February 2006 - 09:00 PM

Aha, no, saj v bistvu si mi odgovorila že. Zanimal me je, al se to sam tk mal dotakneš (frizerka mi ponavad da to sam na špice, pa prej med dlanmi zagreje, pa se sam tk na hitr dotakne)--al to nekak vtreš noter v las. Mogoče neumno vprašanje, sam nimam izkušenj s temi rečmi.
  • 0

#24 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31310 posts
  • Location:Primorska

Posted 03 February 2006 - 09:01 PM

Hihi..jest skoraj do pičice enako delam s tem gelom, konice na ven in zadaj probam mal pokonc postavt (skuštrat), da se mi konice ne pasejo po vratu. biggrin.gif
  • 0

#25 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 03 February 2006 - 09:13 PM

Pa ste ve kratkolaske?
  • 0

#26 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29192 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 February 2006 - 09:15 PM

QUOTE(Estera)
Pa ste ve kratkolaske?


js jih mam do sredine vratu. zdej nisem bla pri frizerju že kake pol leta in mam tut zadaj že daljše, načeloma pa mam zadaj spodaj čisto kratke, da si jih lahko skuštram.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#27 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31310 posts
  • Location:Primorska

Posted 03 February 2006 - 09:19 PM

Ja, kratkolasa, ob straneh mi pokrijejo ušesa, če si jih nagliham, zadaj so sicer mal bolj zrastli, tako da mi gre že na živce, ker vedno tk zrastejo tam zadaj, da pol nimam ravne linije, ampak so tam mal daljši. Spredaj frufru.
  • 0

#28 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11536 posts
  • Gender:Female

Posted 04 February 2006 - 10:53 AM

[quote=Špela][quote=DiLeMa]Vosek se mi zdi, da je pod 1k. Ma nič ni opazen, samo svetijo se laski ... gre za zelo lahek vosek.[/quote]

meni je bil ta vosek tut še kar v redu ... mi je pa neprimerno boljša niveina pogruntavščina kremni gel - tut nekje jurčka stane (150 ml), plava embalaža s srebrnim pokrovčkom. prodajajo ga takorekoč povsod.

Ja to niveo mam tud jst..in jo moram pohvalt, ker je res super..pa nč ne masti las wink.gif
  • 0

#29 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22774 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2006 - 01:21 AM

Sem si kupla kar nek gel-vosek od Tafta. Bom vidla kako se bo obneslo. Bom pa bratu dala če ne.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#30 Mašy

Mašy

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts
  • Location:LJ
  • Interests:živali, umetnost, moda, ljudje, psihologija

Posted 06 February 2006 - 01:12 PM

Ko smo glih pri oblikovanju las, frizur: men je pa ful ušeč en tak razmršen čop. Joj ne vem kako nej razložim. Čop visoko na glavi, lasjo so pa kao neurejeni, tko nekak kot da so spodaj še posebaj tanki čopki narejeni, iz njih pa potem cel čop. Vsaj nekje sem enkrat nekaj brala, da naj bi se ga na tak način naredilo. Zdej pa nevem čist, kako točno. Sem probala in si naredila s tremi majhnimi gumicami 3 tanke čopke in jih potem spela v 1 čop, vendar sploh n i blo efekta. Mogoče bsi si mogla te čopke še s čim namazat, da bi se malo ločili od ostalih las? Sam sem pa po Lj vidla že ful punc s takim lušnim čopom tongue.gif

Če njdem kakšno fotko, jo prilepim, da si oste lažje predstavljale, ker sem tok zakomplicirala wink.gif
  • 0
Love is all around:)

#31 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31310 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 February 2006 - 06:08 PM

Jaz pa občasno, če je moja frizura bolj zanič kot ne in se mi ne da umivat las naredim tako:
pošpricam si lase z mešanico gela v spreju Balea in vode (več vode kot gela), da so vlažni in jih potem ful lažje oblikujem s krtačo in fenom kot pa, če bi si jih umila.

Morda zato, ker so samo vlažni oz. niso čist zmočeni.

Samo Tega ne počnem pogosto, ampak le v primeru, če je nujno, pa da nimam časa za umivanje. s tako narejeno frizuro sem ful zadovoljna.
  • 0

#32 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14902 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 27 February 2006 - 10:39 AM

Za oblikovanje las uporabljam ene par izdelkov od avona, z vsemi, ki sem jih sprobala do sedaj sem bila zelo zelo mučos zadovoljna. Imajo en superca shaping pasto, in ene par krasnih sprejčkov za pred in po oblikovanju frizurce. Res, superca. smile.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#33 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 27 February 2006 - 04:05 PM

jaz si jih zravnam s likalnikom,nato pa sprednje ki so krajši oblikujem s veliko okroglo krtačo in utrdim z lakom
če grem žurat jih odzadi še full natopiran,tako da jih dvignem biggrin.gif
  • 0

#34 mišKa

mišKa

    sramežljivec

  • Člani
  • 75 posts
  • Location:my 0wn little crazy w0rld

Posted 05 March 2006 - 09:18 PM

okej sej ta vprašanje lih ne spada sem samo a mi lahko svetujete: a so krtače z naravnimi ščetinami res tolk bolše?? rolleyes.gif hvala za odgovore biggrin.gif
  • 0
...i had these dreams that i'ma learn t0 play guitar...maybe cr0ss the c0untry...bec0me a r0ck star...

#35 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 06 March 2006 - 01:40 PM

miska jaz sem jo nekaj casa uporabljala, samo mi ne odgovarja,ne vem, lase mi kar nekako "polize" k glavi in ni ok, pa se elektrijo se mi potem ful....

me pa nekaj zanima: imam ravne, tanke, dolge lase, lasisce se mi hitro zmasti, suhe konice in se poskusam dokopat do volumna in ker mi razne pene in spreji ful mastijo lase, razmisljam da mi poskusla lase susit s kaksno krtaco, samo si ne predstavljam kako naj to speljem, kaksno krtaco sploh rabim in kaksen je postopek, se kateri kaj sanja?
ponavadi si jih susim s fenom in sicer z glavo obrnjeno navzdol. Help;)
  • 0

#36 mišKa

mišKa

    sramežljivec

  • Člani
  • 75 posts
  • Location:my 0wn little crazy w0rld

Posted 07 March 2006 - 06:32 PM

hvala za odgovor rozica.aha pol tut zame ni ta krtača ker mam popolnoma take lase kot ti.sam da nimam lih ful dovgih ampak tko no srednje.pa mastne tanke...enakeeee.pa nimam pojma kaj naj nardim ermm.gif help us!! :sad11:
  • 0
...i had these dreams that i'ma learn t0 play guitar...maybe cr0ss the c0untry...bec0me a r0ck star...

#37 Foxy22

Foxy22

    sramežljivec

  • Člani
  • 20 posts
  • Location:Nova Gorica

Posted 07 March 2006 - 06:39 PM

Jaz imam tudi dolge, tanke lase in malo mastno lasišče. Za sušenje mi je pa najbolj všeč tista fen krtača, nevem kako bi rekla, je taka okrogla krtača,ki piha vn zrak. In mi naredi fajn volumen, vsaj prvi dan. Pa tudi prej si lase posušiš kot pa s krtačo in fenom.
  • 0

#38 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 10 March 2006 - 09:57 AM

V Oriflamovem Aprilskem katalogu na strani 81 so ene ful dobre navijalke. Jaz imam nekaj podobnega doma in so res o.k., sama jim rečem kar črvi.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#39 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 10 March 2006 - 10:27 AM

QUOTE(Verja)
V Oriflamovem Aprilskem katalogu na strani 81 so ene ful dobre navijalke. Jaz imam nekaj podobnega doma in so res o.k., sama jim rečem kar črvi.

kolk pa so oz. kolk jih notr dobi?
  • 0
Posted Image

#40 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 10 March 2006 - 10:50 AM

[quote=Tanjci][quote=Verja]V Oriflamovem Aprilskem katalogu na strani 81 so ene ful dobre navijalke. Jaz imam nekaj podobnega doma in so res o.k., sama jim rečem kar črvi.[/quote]
kolk pa so oz. kolk jih notr dobi?


10 kosov za 690 sit.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users