Jump to content


Photo

Vraščene dlačice


  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#21 noelle

noelle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 207 posts

Posted 08 February 2006 - 04:03 PM

QUOTE(La*Perla)
vraščene dlačice so trdovraten problem. Nekateri pravijo, da jih med drugim povzroča tudi depilator ermm.gif:


No, tole ti jaz lahko definitivno potrdim. Ko sem pred kakšnimi 5 leti začela uporabljati depilator, so se mi začele vraščati, ker so postale bolj švoh. Potem sem kmalu redno uporabo opustila in se raje brijem (čeprav je učinek seveda neprimerno kratkotrajnejši sad.gif). Ampak se mi nekoliko vraščajo še zdaj in imam polne noge temnih "flekcev" od tega, kar izgleda grozno, ampak ne morem nič pomagat!
Imam pa še ta problem, da imam ful občutljivo kožo in se mi tudi po britju pod pazduhami in v bikini predelu naredijo rdeči izpuščajčki.
Anyway, prvič slišim za Folisan, ampak ga bom morda preizkusila, ker sem res že sita teh težav... Ali se to potem dobi tudi pri nas?
  • 0

#22 Tejka

Tejka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 395 posts

Posted 09 February 2006 - 09:10 AM

Folisan stane okrog 4200 sit, dobiš pa ga v nekaterih salonih.
  • 0

#23 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 10 February 2006 - 11:56 AM

A obstaja tudi kakšna krema, ki "briše" tiste fleke, ki se naredijo- omenila jih je tudi noelle.
  • 0

#24 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 10 February 2006 - 12:02 PM

Ko sem še uporabljala depilator, sem imela grozne noge, polno vraščenih dlačic in flekov od tega. Nisem pa uporabljala nobene kreme zoper te fleke, so potlej kar sami sčasoma izginili, ko sem nehala uporabljat depilator.
  • 0
IPB Image

#25 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23575 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 28 July 2006 - 02:33 PM

No... je katera rešila ta problem ... glede na to, da je "sezona" rednega britja, se meni to pojavljajo vedno pogosteje ...

Uporabljam depilator in mi je čitso logično, da jih imam. Namreč že prej sem imela full mehke dlake in ko depolator dlačico izpuli, se koža sama po sebi zaceli, dlačica pa ni dovolj močna, da bi kožo predrla (vsaj tako je bilo meni razloženo).

Zdaj me pa zanima, kako problem rešit (ker se mi enostavno ne da vsakič še s pinceto te preostale ven vlečt, pa fleke od ranjene kože gledat) evil.gif

Na dan z besedo!!!!
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#26 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 30 July 2006 - 11:06 AM

Meen se to dela na bikini predelu. Lih zai mam ene 4 take pikici in se kr nočejo in nočejo zacelit. Pa mam take rdeče fleke. Jaz bi tud rabla pomoč.
  • 0
Memento mori.

#27 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 July 2006 - 12:06 PM

Meni ta depilator resno najeda živce, pojavljajo se mi vraščene dlačice, pa še populi mi jih nikdar ne dobro. A pri voskanju je podobno?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#28 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 30 July 2006 - 06:55 PM

Pri voskanju je popolnoma enako
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#29 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23575 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 01 August 2006 - 01:33 PM

Pa a res nima nihče rešitve za to nadležno stvar ermm.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#30 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 06 August 2006 - 09:45 AM

Tud jaz sem že kar obupala.Zdej že par let uporabljam depilator in imam noge kot kaka krava liska. Ravnokar pa sem se odločila, da bom šla mal nazaj na britvico, da se mi koža malo popravi.
  • 0

#31

  • Guests

Posted 06 August 2006 - 10:18 AM

Tudi jaz sem se po dveh letih vrnila na britje. Kožo sem imela prav uničeno in izmučeno od depilacije (imam zelo občutljivo), vsak dan več vraščenih dlak itd. Briti je treba sicer kar naprej, ampak koža je zdaj v boljšem stanju, na britje sem se pa že tako navadila (in ne traja več kot 5 minut), da je postalo del vsakodnevne ceremonije v kopalnici.
  • 0

#32 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 18 August 2006 - 08:34 AM

Jaz sem se tudi začela depilirati, ker mi je britje preveč vzdražlo kožo, dlake so se mi vraščale. Zdaj pa koža je OK (ni rdečih pikic), dlak je pa še več vraščenih. Ampak imam kar močne temne dlake. Obup! Bom že nekaj zgruntala!

papa
  • 0

#33 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 21 August 2006 - 12:12 PM

Ko boš kaj zgruntala, se mi javi...jaz se nisem spomnila nič pametnega kot nazaj britje (vsak dan) cry.gif
  • 0

#34 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23575 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 21 August 2006 - 12:56 PM

ja moram reč, da je meni tale depilator tudi full elegantna rešitev, da se samo enkrat do dvakrat na teden podepiliram in imam problem rešen ... samo če mi nebi tele dlake grenile življenje ...
Da bi šla pa nazaj na britvico, mi pa nikakor ne diši ... ermm.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#35 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 August 2006 - 01:06 PM

Jst mam tud doma depilator samo nimam toliko poguma da bi se spravila na delo biggrin.gif biggrin.gif .
A se vraščene dlačice pojavijo čisto pri vsakem ki se depilira ali le pri izjemah??
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#36 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23575 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 21 August 2006 - 01:53 PM

Pojma nimam ... jaz pri britju nisem imela nikoli problemov ... zdaj pa cca eno leto uporabljam depilator, pa so se mi začele in to vedno v večjem številu ... sem že čist živčna evil.gif

Kolegica pravi, da njej se sem pa tja kakšna, jaz jih imam pa kar precej ... imam že po naravi bolj mehke in tanke wink.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#37 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 August 2006 - 03:00 PM

Mene je tudi šok, ko sem se po dolgem času podepilirala, zdaj imam pa polno vraščenih dlačic.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#38 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 August 2006 - 03:23 PM

.
Jaz jih imam tudi čedalje več in prav popizdevam poleg. Pa redno delam piling (z nastavkom na depilatorju in one mehanske), pa nič. Pa občasno se pobrijem. In potem mi tole brskanje za vsako vraščeno dlačico posebej že pošteno najeda, pa mam polno malih ranic. Da ne omenjam, da se mi včasih kakšna "nevidno" vraste in potem čez čas opazim..... in potem so celi procesi to ven dobit.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#39

  • Guests

Posted 21 August 2006 - 03:27 PM

No, ravno zaradi tovrstnih težav (ki jih je bilo čedalje več), sem zdaj spet pristala pri britju. Jooj, kaj bi dala, da bi človek to enkrat populil in ne bi nikoli več zrasle! biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#40 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 August 2006 - 03:57 PM

Se pridružujem Razočaranim depilatorkam. Prav najedajo tele vraščene dlačice, pa vsake toliko mi jih sploh ne potrga vseh tako da... Bom imela depilator bolj za neki "special treat", pa med poletjem kdaj, drugače pa zgleda britvica (čeprav me pa noge po tem hudičevo srbijo). Klinc pa te dlake. mad.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users