Jump to content


Photo

Barva oči, las ter barva make upa, ki ga uporabljate


  • Please log in to reply
66 replies to this topic

#21 Lumpyka

Lumpyka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 28 January 2006 - 12:29 AM

lasje: temno rjavi
oci: rjavo-zelene
svetlejsa polt

zjutraj se namažem s kremco, ker imam suho in občutljivo kožo, potem če grem vn, se namažem s tekočim pudrom (da si zavarujem kožo)
na okice si nardim črto, namažem se z maskaro (črno), če si nardim senčke so to v rjavi, vijolčni, roza barvi večinoma... včas mal zelene... pa nardim si tko da nikol nimam sam ene barve, vedno se najmanj z 2 namažem, po pa še mal bele za posvetlitev, al pa temnejše za potemnitev......
na ustnice si dam pa sam roza gloss, al pa prozornga (unga k ma okus po kokosu), taki so mi najbolsi...
in to je to smile.gif
  • 0
Live - like there's no tomorrow,
Love - like you've never been hurt before and
Dance - like nobody's watching...

#22 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 28 January 2006 - 10:48 AM

svetlo olivna polt
oči: rjave
lasje: svetlo rjavi

Pudra ne uporabljam kr mi je krneki.Vedno poudarim oci - crno,rjavo sencilo ter crna maskara.(trenutno razmiljam da bi spodaj zeleno in zgoraj rozo dala al pa nekaj podobnega..da bom razlicna biggrin.gif .
Ustnice so velike in jih samo z balzamom mazem.Redkokdaj z glosom.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#23 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22524 posts
  • Gender:Female

Posted 30 January 2006 - 04:43 PM

temno rjavi lasje
temno rjave oči
svetla polt

Puder izberem najsvetlejši odtenek, k se najbolj prilega moji koži, mi je všeč svetla polt in ne uporabljam nobenih blusherjev, bronzerjev in podobnih packarij.
Za oči imam črno maskaro, ko se mi ljubi, si na veki naredim črto s tekočim eye linerjem, vedno uporabljam črno barvico, od senčil pa ponavadi samo črno al pa kako rdečkasto, rjavkasto, ker mi te najbolj pašejo, se mi zdi.
Na ustnice pa si dam samo kako labelo al pa prozoren gloss, al pa kak tak ful nežne barve, k itak izgleda, kot da bi bil samo prozoren.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#24 Plumpy

Plumpy

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts
  • Interests:šport

Posted 31 January 2006 - 07:43 PM

Pepelnato blond lasje, plave učke, svetla polt.

Vsak dan uporabljam rjavo maskaro in labello, izjemoma pa še svinčnik v temni barvi... wink.gif
  • 0
Angels don't fall on ground... they just tell you when you fall in love!!!;)

#25 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 03 February 2006 - 02:20 AM

Oči: zelene
polt: svetla
lasje: farbani blond

trenutno uporabljam zelenkasta (svetlo ali vojaško) senčila, ali pa temno rjave in črne eye linerje. Pa črno mascaro. Pudra ne uporabljam nikol. Na ustnicah pa samo prozorno labello in čez rahlo prozorno roza svetleč gloss z blečšicami.
  • 0

#26 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 03 February 2006 - 05:23 AM

- sivo modre oči
- rjave lase
- svetla polt

ličim se izredno malo, kadar se pa tako:
veke: prav pri trepalnicah si narišem črno črto, zabrišem jo s temno sivo senco, čez si dam še temno rjavo (da je zaključek mehkejši), lahko tudi temno rdečo namesto rjave. spodaj pa tudi črno črto in jo isto zabrišem ali z rjavo ali pa z rdečo.

maskaro vedno črno

puder pa za odtenek temnejši, čisto malo pa nanesem še bronzer

na ustnicah pa prozoren gloss, zbiram pa pogum za temno rdečo mat šminko
  • 0

#27 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11534 posts
  • Gender:Female

Posted 04 February 2006 - 11:12 AM

° rjavo-blond lasje
° rjavo-zelene oči
° svetla polt

Za oči uporabljam samo črno maskaro in pa eyelinerje v črni barvi...oči imam rada rahlo zadimljene wink.gif
Pudra ne uporabljam..oziroma zelo redko
Ustnice pa si namažem s kkšnim glosom,labello..ne preveč vpadljivo, ker imam že oči močno poudarjene.
  • 0

#28 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 05 February 2006 - 03:52 PM

- modre oči (svetle, temne, bolj na sivo...odvisno od razpoloženja)
- svetla polt
- svetlo rjavi lasje

Uporabljam modre maskare, senčila pa le včasih...v odtenkih roza ali rjave barve. Ustnice imam odvisno od oči namazane, rjavo - oranžno, ali roza glosi.
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#29 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 05 February 2006 - 05:28 PM

Lase mam take, oči pa take, ponavadi so bolj svetlo modre, ta slika je mal čudna. biggrin.gif
Uporabljam črno maskaro, učsih tut modro! Senčil sploh ne uporabljam, ker mam čudne veke, če pa že, pol bakrena al pa rjava. Črno barvico pa itak skos. biggrin.gif Za usta pa modro(klasik) labello biggrin.gif laugh.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#30 Milenushka

Milenushka

    sramežljivec

  • Člani
  • 90 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 February 2006 - 05:38 PM

Lasje crni, oci sivo-modre, najveckrat uporabljam sencila za veke v sivo-svetlo vijolicni barvi, roznati ali rjavi, oci si obrobim z zlato barvico, maskara je vedno crna, puder je v kamnu, in sicer transparentne barve, uporabljam tudi blusher v nezno roznato-vijolicno barvi, sminka je v odtenku slive - roznato-rdece-vijolicna.
  • 0

#31 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 February 2006 - 09:49 PM

-temno rjave oči
-črni lasje
-svetla polt(srednje)

Uporabljam vse kar srce poželi laugh.gif Ma, obvezno more bit maskara in povdarjanje ličnic (moj bronzerček biggrin.gif ) Pol pa pride še puder, pa tuš za očke, svetlo rjav glos. (bolj take rjave oddtenke)
IPB Image
  • 0

#32 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83011 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 February 2006 - 07:52 PM

QUOTE(TASH)
Lase mam take, oči pa take, ponavadi so bolj svetlo modre, ta slika je mal čudna. biggrin.gif
Uporabljam črno maskaro, učsih tut modro! Senčil sploh ne uporabljam, ker mam čudne veke, če pa že, pol bakrena al pa rjava. Črno barvico pa itak skos. biggrin.gif Za usta pa modro(klasik) labello biggrin.gif laugh.gif

  • 0

#33 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 22 February 2006 - 12:46 PM

blont lasje, modri učki...
ponavad mam pastelne barve, alpa sivo-modre, učas (če mam čas oz će se mi da) napleskam smokey eyes s črno; pa prozorni glosi alpa čist svetlo roza šminke...

čist girly haha biggrin.gif
  • 0

#34 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5744 posts
  • Gender:Female

Posted 22 February 2006 - 01:11 PM

polt: temnejša
oči: zelo temno rjave
lasje: trenutno blont oz. blont prameni po celi glavi

makeup:
poudarjene oči z temnimi barvami (najraje viola), nepoudarjene ustnice
poudarjene ustnice, nežni odtenki na očeh

drugače pa mislim, da ni barve senčke, ki je ne bi imela doma, zato bi bilo pisanje o vseh kombinacijah predolgo. sem pač obsedenka z ličili!
(pa pravijo, da se vedno zelo dobo naličim, da poudarim tisti kar je treba)!
  • 0

#35 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 February 2006 - 07:23 PM

svetla polt (pleti bleda, pozimi zelena biggrin.gif )
rjavi lasje (naravno kostajevi, trenutno medeno rjavi z rdečim podtonom)
oči rjave in velike

Doma imam na tono kozmetike, celo palete senčil. Uporabljam pa le eno kombinaciji senčil in sicer: rjavo-zlato. Zandje čase uporabljam obstojna rdečila, ki trajajo, saj brez rdečila na ustih ličilo deluje pusto. Maskar je črna.
Obvezno je rdečilo za lička ;)
  • 0

#36 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 01 April 2006 - 05:00 PM

oči:modre
lasje:rjavi
polt:svetla

joj men pa mat teži zaka se mažem tak močn s črno okol oči ej pa to nmorš vrjet ta ženska sploh ne sledi modi...pa mnda ja naute rekle ve da k modrim očem NE pače črna barvica ohmy.gif ermm.gif
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#37 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 01 April 2006 - 06:54 PM

Seveda paše, samo odvisno kako obrobiš oči, k različnim oblikam oči paše različno obrobljanje.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#38 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 April 2006 - 01:48 PM

rjavo-zelene očke
rjavi lasje, rečmo da bolj tmno rjavi
polt svetla

Jst se pa ličim ..odvisno ..od trenutnega navdiha, obvezno za vsak dan je pa maskara in na spodnji veki črta (obvezno rjava barvica, nikoli črna!) senčilo zadnje čase uporabljam bolj redko, če pa že, pa najraje kakšne rjave odtenke, zdej poleti pa bo mogoče malo več barv

QUOTE(metal*girl)
 pa mnda ja naute rekle ve da k modrim očem NE pače črna barvica ohmy.gif ermm.gif


Jst bom tko rekla (seveda samo moje mnenje biggrin.gif ), če ima ženska rjave lase in modre oči, potem je črna barvica okej, če pa je ženska nasplošno ful svetla, modre oči, blond, svetla polt, pa mi je močna črna obroba okoli oči obupna
  • 0

#39 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 April 2006 - 05:53 PM

- rjave oči
- črni lasje
- svetla polt

Ja moj make up pa zgleda tako, da si na očeh naredim rahlo črno črto in trepalnice namažem s črno maskaro. Senčilo uporabim le redko, če pa je je navadno sivo. Usta si navadno namažem z labello ali pa s prozornim glossom, ko se spomnim pa še z rdečo (tako nežno umirjeno) šminko.
  • 0

#40 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30921 posts
  • Location:Primorska

Posted 02 April 2006 - 05:58 PM

QUOTE(Sarah)


QUOTE(metal*girl)
pa mnda ja naute rekle ve da k modrim očem NE pače črna barvica ohmy.gif ermm.gif


...če pa je ženska nasplošno ful svetla, modre oči, blond, svetla polt, pa mi je močna črna obroba okoli oči obupna


Ja, evo, sama sem taka - čist svetla z modrimi očmi in se nikoli ne mažem s črno, ne na spodnji ne na zgornji veki, ker je ful premočno pomoje.

Na zgornji veki si naredim črto z grafitno sivo barvico, vendar to črto zabrišem, da ni ostra in je potem ok,
isto naredim na spodnji veki, pod trepalnicami si rahlo zabrišem sivo črto ali pa rjavo.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users