Jump to content


Photo

Make up Sanje Grohar


  • This topic is locked This topic is locked
88 replies to this topic

#21 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 22 December 2005 - 02:46 PM

Jaz ne vem kak lahko nekdo objektivno reče, da je ena punca lepa. To je čisto subjektivno mnenje. Objektivno je, če rečeš, da se je zdela večini žirije najlepša. Ker to je pol dejstvo.

Meni so tiste punce sumljive, ki vsepovprek šinfajo, jim nobena ni všeč, vsaki nekaj manjka, itd. To je pol malo čudno. Ne vem pa, zakaj bi bila ljubosumna, če pač rečem, da mi določena punca ni všeč. Bom prej ljubosumna na tisto, ki mi je. laugh.gif

In ja - Sanja Grohar je tudi meni v nulo zgrešena. twisted.gif
  • 0

#22 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22765 posts
  • Gender:Female

Posted 22 December 2005 - 03:21 PM

[quote=Jenna].

Sanja Grohar je sama enkrat rekla, da je obsedena s solarijem. Torej to je odraz njene že komične porjavelosti.
Sicer je pa meni njen mejkap obupen. V stilu tretjerazrednih kurb.


.

"Danes zagorel, jutri starikav in bolan." Tako pravi plakat v našem zdravstvenem domu smile.gif

Jaz se takim ljudem samo smejem. Pa kao sončenje in solariji po mnenju nekaterih še vedno niso škodljivi...my ass. No, bomo videli, kdo bo čez 10, 20 let na boljšem, belopoltneži, kot sem tudi jaz, al tisti, ki se pražijo, misleč, da izgleda sexy. Čez nekaj let bo itak spet moderno bit bel. Jaz sem v bistvu že korak pred časom, ampak eni tega pač še ne razumejo biggrin.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#23 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 22 December 2005 - 04:38 PM

QUOTE(Michelle)
Jaz ne vem kak lahko nekdo objektivno reče, da je ena punca lepa. To je čisto subjektivno mnenje. Objektivno je, če rečeš, da se je zdela večini žirije najlepša. Ker to je pol dejstvo.

Meni so tiste punce sumljive, ki vsepovprek šinfajo, jim nobena ni všeč, vsaki nekaj manjka, itd. To je pol malo čudno. Ne vem pa, zakaj bi bila ljubosumna, če pač rečem, da mi določena punca ni všeč. Bom prej ljubosumna na tisto, ki mi je. laugh.gif

In ja - Sanja Grohar je tudi meni v nulo zgrešena. twisted.gif



Men jih je zelooooo velik ušeč, sam Groharce ni med njimi biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#24 Anin

Anin

    sramežljivec

  • Člani
  • 58 posts

Posted 22 December 2005 - 05:19 PM

Tudi men je všeč Nina Osenar...od blondink al pa rjavolask pa itak nobena, ker so čist out!

Tash ti pa malo umiri svoje hormončke in se raje posveti zimsemu vrtu. laugh.gif
  • 0
Nikar ne spusti, lepo mi je... IPB Image

#25 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 22 December 2005 - 06:04 PM

Jst sm čist umirjena biggrin.gif

QUOTE
zimsKemu vrtu


Itak je blo pa to samo moje mnenje...mene gospodična Sanja Grohar ne spominja na žensko, ampak kvečjemu na plastično lutko, njen MU je pa ogaben IPB Image Pa tut ni mi jasno, kaj za boga je delala v Monte Carlu rolleyes.gif

Konec.
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#26 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 December 2005 - 07:52 PM

[quote=Marmelada] Čez nekaj let bo itak spet moderno bit bel. Jaz sem v bistvu že korak pred časom, ampak eni tega pač še ne razumejo
hahhaha
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#27 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 December 2005 - 08:46 PM

Od blondink je Živa Vadnov zelo stajliš...
  • 0

#28 Anin

Anin

    sramežljivec

  • Člani
  • 58 posts

Posted 22 December 2005 - 09:12 PM

No prosim vas... sej pol ni čudn, da ste vse tak blesave, če niti namena te teme (z izjemo ene) niste dojele... puste uboge missice pri miru,... itak so že brez vas mal trofjene.
  • 0
Nikar ne spusti, lepo mi je... IPB Image

#29 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 December 2005 - 09:13 PM

QUOTE(Anin)
sej pol ni čudn, da ste vse tak blesave


Nismo blesave ... to je zgolj krinka! biggrin.gif wink.gif Ja, sam znamo bit res tečne ... smo pač čvekljive, take nas je Bogec ustvaril! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#30 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 22 December 2005 - 09:17 PM

QUOTE(Anin)
No prosim vas... sej pol ni čudn, da ste vse tak blesave, če niti namena te teme (z izjemo ene) niste dojele... puste uboge missice pri miru,... itak so že brez vas mal trofjene.


Najbolj blesava od vseh si pa ti, k se rabš po misicah zgledvat, ker si očitno tok nesposobna, da se sama ne znaš namazat.
  • 0

#31 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 December 2005 - 09:21 PM

Ojej Lejck, nooo ... calm down!! blink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#32 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 22 December 2005 - 09:24 PM

Ti pa tiho pa raj z mano zagovarji forumašice, ne vem kako lahko dovoliš, da ena butara češka s šestimi prispevki uleti na forum in pametuje, kok je kdo blesav. biggrin.gif
  • 0

#33 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 22 December 2005 - 09:28 PM

lejčk biggrin.gif biggrin.gif 8)
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#34 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 December 2005 - 09:35 PM

QUOTE(lejck)
Ti pa tiho pa raj z mano zagovarji forumašice, ne vem kako lahko dovoliš, da ena butara češka s šestimi prispevki uleti na forum in pametuje, kok je kdo blesav. biggrin.gif


LOL ... a zdej se te bom pa še bat mogla al kaj? biggrin.gif Ni kej, znaš bit opasna ... pa sej to že skos vemo! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#35 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 December 2005 - 09:44 PM

QUOTE(lejck)
QUOTE(Anin)
No prosim vas... sej pol ni čudn, da ste vse tak blesave, če niti namena te teme (z izjemo ene) niste dojele... puste uboge missice pri miru,... itak so že brez vas mal trofjene.


Najbolj blesava od vseh si pa ti, k se rabš po misicah zgledvat, ker si očitno tok nesposobna, da se sama ne znaš namazat.


twisted.gif biggrin.gif twisted.gif biggrin.gif twisted.gif biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#36 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 22 December 2005 - 09:54 PM

jao laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#37 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 December 2005 - 11:31 PM

QUOTE(Katrin)
Od blondink je Živa Vadnov zelo stajliš...

Se strinjam. Je kar okej ob poplavi vseh te wannabe lepotic.
Čeprav meni ne deluje ženstveno, seksi. Bolj takšna pupika..... take me pa ne pogrejejo.

In pri najboljši volji ne najdem niti ene stvari, katero bi bla fauš SG.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#38 Anin

Anin

    sramežljivec

  • Člani
  • 58 posts

Posted 23 December 2005 - 07:23 AM

Joj kok ste vse pametne po vrsti...mislim, da ste ta prave za kakšna lepotna temovanja. No, pa še to, glede mojih minimalnih prispevkov...js vsaj ne iščem tolažbe ali nekih mnenj in podpore drugih žensk po forumih...mam dost frendic in mi jih ni treba iskat po netu.
Pa še to-ne zgledujem se po missicah...če bi se, bi mogla bit grda in butasta. Pa nisem, ha ha ha ha ha


Pa vsem en lep pozdravček!!! laugh.gif
  • 0
Nikar ne spusti, lepo mi je... IPB Image

#39 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 23 December 2005 - 07:50 AM

Smo pač pripravljene deliti naše znanje in prijateljstvo tudi z drugimi ljudmi in na tak način. Očitno ti te pameti ne premoreš, da bi to razumela. Pa bontona ti tudi primanjkuje!!
Če puncam MU od SG ni všeč, jim pač ni všeč. End of story. Sprejmi. V nasprotnem primeru pa ne pričakuj, da te bomo razumele, če tudi ti nas nočeš IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#40 Anin

Anin

    sramežljivec

  • Člani
  • 58 posts

Posted 23 December 2005 - 10:38 AM

Joj, kok se mi smilte uboge ženščine... biggrin.gif
  • 0
Nikar ne spusti, lepo mi je... IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users