Jump to content


Photo

RDEČICA-->PUDER??


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#21 Pupi

Pupi

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 10 September 2005 - 06:05 PM

Hy mene pa zanima še nekaj glede te kreme Kaj so lahko kake negativne posledice ? če jo uporabljaš Pomaga pa vrjetno več kakor 50 % kolko sem slišala... upam da dobim odgovor hvala vam uživajte še naprej
  • 0

#22 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 September 2005 - 07:10 PM

Glej

rdečice ne odstrani, preprečuje pa nastanek novih področij ali širjenja rdečice in pokanja žilic. Po moj eje dajn če vprašaš naše strokovnjainje Martino, Jadri, Sonchiko....Punce obvladajo kreme.
  • 0

#23 larussy

larussy

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 02 October 2005 - 01:28 PM

mahsej jst tud mam rdečico in zato se redno pudram,čeprav se nerada pudram.
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
tak da nsš je že več,čeprav sm misla da jih ni tolk velik!!
kaj to kremo tza proti pordečitvi ne moreš kupiti v kakih kozmetičnih trgovinah???????????? ohmy.gif
  • 0
BE HAPPY,
HAVE FUL
AND
LIVE YOUR LIFE!!!!!!!!!!!!!!

#24 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 02 October 2005 - 04:22 PM

Jst sm se lepo sprjaznla z mojo rdečico-se mi je zdelo da je z uporabo oriflamove kreme blo mal bolš-sam zdej pa nimam več tega občutka, se mi zdi da je po starem rolleyes.gif oops.gif biggrin.gif

Ampk vsiii mi govorijo kolk mi to paše-če kdaj zafarbam pravjo u lej kuk je luškana, ka bi bla jst na njenm mest pa take-tko da, mogoče pa le ni to tolk slabo-sm se s frendom menila je tut reku, da je tipom to simpatično...jebat ga wink.gif twisted.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#25 **Katyka**

**Katyka**

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 09 April 2006 - 04:41 PM

Mene pa frendike tolažjo s tem da je to tipom všeč ampak vem da ni!!!!! sad.gif sam kwa se te kreme( Calm Down Face Cream - pomirjevalna krema proti rdečici.. ) ne da dobiti mogoče v drogerijah??? kr če saj malo pomaga bi si jo kupila,kr mam tud jst tako rdečico kot bi si dala živo rdeč puder gor cry.gif cry.gif cry.gif
  • 0
**KATYKA**

#26 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 02 July 2006 - 03:41 PM

po tej kremi sm js dobila še hujšo rdečico pod očmi pa zlo je blo čudn. sm vrnla.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users