Jump to content


Photo

razcepljen las!!!


  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#21 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 October 2005 - 05:19 PM

ok nabavt moram fitovital, pa te silikonske kapljice, ksno masko... se kej???
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#22 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 31 October 2005 - 05:24 PM

QUOTE(*pikica*)
pika fructisa ne maram prevec, mam slabe izkusnje cry.gif

Sephora kaksno zascito mi priporocas? sej ne da sm tok obesedna z gladkimi pa ravnimi lasmi, ampak ce si jih ne zlikam, mam take lase k slamo... ja vem, slamo mam pa zato kr si tok likam lase... zacaran krog kaj cm ermm.gif


ja, saj zarad tega te razumem, k če ti je kaj ful všeč, se težk odpoveš, pa čeprav ti škodi, sam vseno, probi vsaj omilit malo stvar, ker je sedaj itk znano, da ti škodi prav likalnik. Za zaščito sem že jaz punce sprašvala na drugi temi kaj kej uporabljajo..jaz imam od Welle -flat iron spray, extra za likanje gladilno olje. Mi je dober in sem ga dobla po priporočilu iz frizerskega salona. Sam verjetn da so še keri dobri, baje so zelo kvalitetni tut od Keune-ja.

ker imaš slamnate lase...mogoč bi se to dal rešit tut drgač, ne sam z likanjem. Pa poskusi fen in krtača, pa se fenaj tak, da si jih raztegneš na vzdol...še zmeri bojo gladki, ampk bo manj vročinskega vpliva na lase kot likalnik. Pa velikrat kake maske (jst sicer kupljenih ne uporabljam, ker mi nbena ni všeč, pač pa sam olivno olje), pa dober balzam (tle morš spet najdet svojga naj-meni osebno najbolj paše Pantene uni zlati). Pač, maska ene pol ure pred umivanjem-zavij lase v kopalno kapo, dober šampon za krepitev, balzam...vse to dobro izperi...ker če si ne, je spet slabo za lase...pol pa ta zaščita za likanje, silikon kapljice so extra zato, da preprečijo cepljenje, pa da se lasi lažje češejo...Pa mal se nazaj drži z likanjem, pa bo:)

Seve, uničeni lasi bojo mogl stran....zihr...sem mela celo otroštvo lase dolge do riti, sedaj pa do srede hrbta, pa vem, da je edino zdravilo škarje evil.gif
  • 0

#23 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 October 2005 - 05:34 PM

Sephora, res hvala za nasvete smile.gif bom probala mal zmanjsat to likanje, ceprov nebo lahko ermm.gif tud js uporabljam pantene rdec al pa srebrn sampon pa balzam, zdej sm si kupla tut tist nov strong looking hair, bomo vidl kako bo smile.gif ucasih si pa tut nardim masko iz olivnega olja, medu, rumenjaka... a ta Welle - flat iron spray si das na mokre lase, pol pa zlikas?
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#24 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 31 October 2005 - 05:40 PM

Ne, vedno na suhe. Piše tk na navodilih. Pa tut UV filter ma not, to je tut plus.Pa tut drgač si nkol ne likam mokrih las....si jih posušim na zraku in šele suhe zlikam...sam jst to tk bl na izi, ne likam zato da bi bili res gladki, pač pa zato, ker mam naravno valovite lase, pa pol na vetru nočem unih frfuljstih malih lask okol glave..pa mi to pomaga, da so bl pri glavi..no, pa gladki so tut, sam ne tok kot bi lahk bili, če bi se bolj...tist k vidim pri frizerjih, k kr para ven puhti iz mokrih las, me kr mal stisne pri srcu, k gledam ermm.gif
  • 0

#25 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 31 October 2005 - 06:12 PM

jse bi se v pekel vrgla,ceprav sem ze v peklu in bi zgorela do kosti (hellowen obcutek) biggrin.gif jezna sem na sebe biggrin.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#26 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 31 October 2005 - 06:26 PM

QUOTE(lala)
jse bi se v pekel vrgla,ceprav sem ze v peklu in bi zgorela do kosti (hellowen obcutek) biggrin.gif jezna sem na sebe biggrin.gif

kaj ma pa to veze s pikinim postom??? biggrin.gif biggrin.gif
ssam sephora,mene pa še nikol niso likal na mokre lase!!! ermm.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#27 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 31 October 2005 - 06:29 PM

[quote="rea
ssam sephora,mene pa še nikol niso likal na mokre lase!!! ermm.gif[/quote]

Mene tut ne, so me pa že na napol vlažne, pa je šla še para ven. (pa ne zarad tazga likalnika, ker sem vidla, da niso do konca posušeni s fenom)
  • 0

#28 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 31 October 2005 - 06:32 PM

QUOTE(Sephora)


Mene tut ne, so me pa že na napol vlažne, pa je šla še para ven. (pa ne zarad tazga likalnika, ker sem vidla, da niso do konca posušeni s fenom)


aha,to pa možno,ja smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#29 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 31 October 2005 - 08:24 PM

QUOTE(rea)
kaj ma pa to veze s pikinim postom??? biggrin.gif biggrin.gif


Na isti nacin sem si lase zaj*****.Treba je biti ful potrpezljiv in.. ja..dve leti imam lase na isti dolzini,a bi jih lahko imela ze veliko daljse.Skoda ermm.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#30 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 31 October 2005 - 08:49 PM

QUOTE(lala)
QUOTE(rea)
kaj ma pa to veze s pikinim postom??? biggrin.gif biggrin.gif


Na isti nacin sem si lase zaj*****.Treba je biti ful potrpezljiv in.. ja..dve leti imam lase na isti dolzini,a bi jih lahko imela ze veliko daljse.Skoda ermm.gif

Jz mam tud lase skoz na eni in isti dolžini ermm.gif se na vsake tolko spomnim na to,pa mi je kar čudno,ja. A pa si si v teh 2 letih vmes tudi kaj strigla?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#31 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 October 2005 - 11:20 PM

js bi se najraj kr na balin postrigla, pa ful skrbela za svoje lase, brez likanja, barvanja, agresivnih samponov, lakov, pen itd.... sam pol se ksne pou leta nebi premaknla iz stanovanja smile.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#32 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 01 November 2005 - 12:21 AM

QUOTE(rea)
QUOTE(lala)
QUOTE(rea)
kaj ma pa to veze s pikinim postom??? biggrin.gif biggrin.gif


Na isti nacin sem si lase zaj*****.Treba je biti ful potrpezljiv in.. ja..dve leti imam lase na isti dolzini,a bi jih lahko imela ze veliko daljse.Skoda ermm.gif

Jz mam tud lase skoz na eni in isti dolžini ermm.gif se na vsake tolko spomnim na to,pa mi je kar čudno,ja. A pa si si v teh 2 letih vmes tudi kaj strigla?


Sprva mi je frizerka rekla da ima vsak las dolocen cas zivljenja in potem umre (pade).Moji naj bi prisli do ramen in dalje ne.Ampak pri meni ni bila v tem fora.
Lase sem na 7tednom strigla ker so mi bile vse konjice scepljene.Ce so pa lase scepljene ne rastejo.. ermm.gif po letu sem se pa razpizdla in kupla neko 'znamko' ki jo baje uporabljajo v frizerskih salonih.Uporabljala sem vsakic masko za suhe lase,serum,šampon itd.. in zadnjic sem sla k frizerki po TREH mescih in je komaj kaj postrigla k so mi bili lasi vredu.Peglala sem se vsak tedn 1x,barvala..1x na 2mesca-3 in sem to opustila.Naravne so zame najlepse biggrin.gif lase rabijo enostavno vec nege.Da bi pa jedla tabletke in neke vitamine pa ne.. ermm.gif toliko zdravil sem v zivljenju ze pojedla....4 polne kartoteke imam,zato pa imam nek upor proti tabletkah al sirupih.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#33 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 01 November 2005 - 12:34 AM

QUOTE(lala)
Da bi pa jedla tabletke in neke vitamine pa ne.. ermm.gif toliko zdravil sem v zivljenju ze pojedla....4 polne kartoteke imam,zato pa imam nek upor proti tabletkah al sirupih.

kdo pa je omenil kaj o tem?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#34 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 01 November 2005 - 08:23 AM

Povedala sem ti mojo situacijo in kaj si mislim.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#35 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 01 November 2005 - 12:25 PM

QUOTE(lala)
Povedala sem ti mojo situacijo in kaj si mislim.

Ok,sorry. Jz jem trenutno b komplex, pa jih nism kupla zato, da bi imela lepše lase in kožo ampak zato, ker me rado boli lasišče in to samo na enem koncu in na enem koščku lasišča (to mam po mami in njej ni prav nič pomagalo ... je bla že dostkrat zarad tega pr zdravniku ... pa sploh ne znajo povedat kaj bi to lahko bilo. No pa mi je rekla, da je njej še najbolj oblažilo jemanje teh tablet in morm rečt, da je res. Bolet me je nehal že po kkšnih 10 dneh, jemljem jih pa pač naprej ker je s tem kmpleksom vitaminov dobro narest neko kuro.)
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#36 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 05 November 2005 - 01:58 PM

probi z samponom Vichy-k je prav za razcepljene konice,dobis ga v lekaranah..sama sem imela nekaj casa razcepljene konice(od barvanja)..in sem si kupila balzam in sampon od Vichy in ti lohk recem da so se konice ful popravle:)...k si nocem las strizt,ker zelim imet dolge..tko da je res fulll boljse.

seveda pa zmanjsaj LIKANJE las-ker to pa res zge lase...sploh na konicah...

velik srece z laski:)
  • 0

#37 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 November 2005 - 02:41 PM

ursi kok pa pride ta sampon? pa pomojm je to bl za preprecevanje, k baje so edino zdravilo proti razcepljenim konicam skarje? ermm.gif LP
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#38 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 05 November 2005 - 03:48 PM

mislim da skupi sampona prideta 6000sit...priblizn..mogoce se manj:)...se ne spomn tocn kok sem dala...ne vem ce so edine skarje:)..saj pr men je tko da jz bi dala in bom dala vse na lase da ne bodo poskodovani:)...ker zanekrat si nocem konic strizt:)....
  • 0

#39 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 November 2005 - 04:56 PM

ja sej js tut nocm strizt, k bi rada mela douge... sam js mam ze tok sfukane lase da usi praujo da se grem postrizt pa pol ful pazt na lase da se mi spet ne unicjo ermm.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#40 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 05 November 2005 - 06:50 PM

ja lahko pa si sama doma uredis konice,pa ceprav nisi frizerka...tako da vzames pramen las ga zvijes(toliko da spice od las gledajo vn)..in tako tisto kar vn strli odstrizes:)...sam moras bit previdna da si se drugih las ne odstrizes:)...drugace je pa to edini dober nacin strizenja konic ce noces it k frizerju biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users