Jump to content


Photo

Vasa kozmeticna torbica!


  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#21 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 23 September 2005 - 08:02 PM

Vazelin, maskaro in korektor! biggrin.gif
  • 0

#22 sarchy

sarchy

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts
  • Location:Kranj

Posted 27 September 2005 - 05:44 PM

[quote=TASH]Vazelin, maskaro in korektor!

Jst tut :!: smile.gif
  • 0

#23 keya

keya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 333 posts
  • Location:gorenska
  • Interests:marskej... :P predvsem pa turizm pa potovanja :))

Posted 27 September 2005 - 07:58 PM

pr men je pa odvisn kam grem...
za u šolo mam ponavad kšno senčko pa maskaro sabo vazelin mam pa kr u peresnc vedno z menoj- moj zvesti spremljevalec twisted.gif
  • 0

#24 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 27 September 2005 - 09:47 PM

maskara, puder, svinčnik za obrobo oči, senčilo,mazilo za ustnice ... to bo to
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#25 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 28 September 2005 - 01:57 PM

v bistvu mam tk za vsak dan vedn v taki cist mali "torbici" (prej peresnici al neki takiga) : labelo, kremo za roke v cist mini embalazi, osvezilne robcke, navadne robcke, tampone pa je to to...mogoce vcasih barvico...sam to redko..

ce grem pa kam dlje mama pa ful stvari..tk k je ze jenna rekla..predvsem negovalne kozmetike..
  • 0
it's not pms, it's you..

#26 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 29 September 2005 - 11:05 AM

Jaz pa nosim gsm, denarnico, ključe, deo roll-on, kuli, žvečilne, labello,glavnikec in cd-player (dost na vlaku) biggrin.gif z maskaro se doma namažem..no mogoce kdaj vzamem rjavo barvico to je pa tud vse biggrin.gif
Ce pa grem kam za daljsi cas pa vzamem negovalno kozmetiko..kot anch in jenna
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#27 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5744 posts
  • Gender:Female

Posted 29 September 2005 - 11:23 AM

kar se tiče vsakodnevne KOZMETIČNE torbice: je nimam. v navadni torbici od kozmetike prenašam kremo za roke, osvežilne robčke in mali milijon lip glossov (ker menjavam barve in glossov ne mečem vsak dan ven iz torbice) ter lushev vazelin za ustnice.
če grem pa kam za dalj časa pa imam s seboj veliko (preveč) negovalne kozmetike in dekorative.
  • 0

#28 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 29 September 2005 - 11:44 AM

Mal bl podrobno
Nivea Maxipact maskara
Nivea Curl&fix
Loreal Volume Shocking
Labello Med Repair
Labello Classic
Korektor Manhattan
Po tanovem pa še
Kremni blush za lička Revlon Skin Lights
Manhattan Khol Kajal eyeliner
Gosh eyeliner (čist hud)
biggrin.gif
Zdej rabim samo še novo kozmetično torbico biggrin.gif
  • 0

#29 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 29 September 2005 - 11:58 AM

Ojej, ojej... pol pa jaz mislim, da nosim veliko s sabo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#30 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 29 September 2005 - 12:08 PM

Jst sem mau z maskarami obsedena oops.gif
  • 0

#31 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 09 November 2005 - 02:46 PM

QUOTE(bambi)
hm a to je misljeno tisto torbico, ki jo vlacimn povsod s sabo, ali tiste ki jih imam doma?


Js tud ne vem kaj je mišljeno! biggrin.gif
Tista k jo mam doma je velika od Nici pa mam noter lake od mannhattna za francosko manikuro, brezbarvni lak od essence, pa vse barvne mini lake, puder od mannhattna, pa še en puder (ne vem kira firma), pa še eno črtalo za oči od S-he. Drugače mam pa doma stvari v "omarici".

Seboj pa večinoma ne vzamem kozmetične torbice ampak kr v šolsko torbo v peresnico dam glos, korektor al pa gumico, ker itak nič drugega ne nosim v šolo. Če pa mam torbico (ne kozmetično) s sabo pa mam kozmetično torbico. V njej mam korektor, polno glosov, tud kakšna senčila, pa včasih maskaro. Ena moja torbica ma notr velik žep zato ponavadi, če mam tisto kr v tist žep dam kozmetiko. biggrin.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#32 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 09 November 2005 - 03:49 PM

jst mam pa za na potovanja pa take zadeve eno srebrno okroglo kozmetično torbo, kamor dost stvari spravim. za v šolo pa mam tako mini plišasto roza za glossek, blistex pa šminkico od avona, potem mam pa še eno črno z bleščicami v kateri mam puder, korektor, ogledalce, barvico za oči. biggrin.gif
  • 0

#33 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 November 2005 - 04:24 PM

Ja jaz tud ne nosim lih kozmetične torbice, imam pač kšno obično za vsak dan. Notri pa se ponavad skriva...vazelin, kakšen lip gloss, robčki, mobitel, denarnica, žvečilni..in to je to.

Če grem pa kam na morje al pa na izlet pa vzamem kozmetično torbico no al pa kufer. Tam notr je pa vsega preveč, tko da raj ne bom naštevala. smile.gif
  • 0

#34 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 16 November 2005 - 06:41 PM

IPB Image

kjut...
  • 0

#35 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22506 posts
  • Gender:Female

Posted 17 November 2005 - 08:50 PM

Jaz mam v torbi ki jo vedno nosim s sabo...vedno mora bit črna barvica, labello, robčki, majhen špegu, korektor za vsak slučaj, črna senčka, puder v kamnu, če se začnem svetit, včasih kaka mala krtača za lase za takrat ko je burja, k se mi začnejo sprijemat lasje mad.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#36 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 17 November 2005 - 08:53 PM

zdej, ko imam novo pridobitev, luštkano 'loza' torbico, lahko vanjo spravim več kot pa v prejšnjo... Poleg osnov, ki sem jih že naštela, sem dodala še 2 šminki, 1 senčko, žvečilne gume, robčk in šilček za črn svinčnik biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#37 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 November 2005 - 10:35 AM

tudi jaz imam novo kometično torbico... V njej pa imam samo šminki, glos (brez katerega ne grem nikamor), puder v kamnu... Naredila sem popolno redukcijo in od sedaj naprej nosim s seboj samo tisto kar res potrebujem.
  • 0

#38 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 20 November 2005 - 10:38 AM

Tudi jaz imam novo, dobila sem jo zraven Puma parfuma, pa je full lepa. Noter pa imam osvežilne robčke, tampone, nivea kremo, kremo za roke, pilico, gumico, lip, žvečilne....nekje je to, se pa še marsikaj najde, ampak vsak teden jo morem malo spraznit....
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#39 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 January 2006 - 10:54 AM

Kozmetična torbica, ki potuje z mano vsebuje Visine - kapljice za oči, labelo ali glos, korektor in robčke.

Kozmetična torbica v kopalnici pa vse živo, kremo, šminke, glose, puder, korektor, glavnik....
  • 0

#40 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30908 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 January 2006 - 11:14 AM

S sabo za vsak dan nikoli ne nosim kozmetike, samo labello in kak osvežilni robček ali še glavnik, pa če se spomnim, en vzorček kreme za obraz.

Doma imam pa največ stvari kar v velikem kozmetičnem kovčku in še eni plastični prozorno-zeleni Avonovi torbici, ki je fajn ravno zaradi materiala, da ni hudega, če se v kopalnici tudi zmoči.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users