Jump to content


Photo

najbolj nenavadne navade


  • Please log in to reply
1464 replies to this topic

#21 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 20 May 2005 - 11:00 AM

smeh...tud jst k hodm po mestu si izmisljujem kako zivljenje imajo mimoidoci,grizljam notranjo stran ustnice,vedno takoj pomijem posodo,vse mora bit na svojem mestu,........pa se v cem bi se nasla pa se ne spomnim oops.gif
  • 0

#22 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29043 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 May 2005 - 11:06 AM

-ko komu pišem pismo, vedno najprej napišem naslov na kuverto in prilepim znamko, šele nato se lotim pisanja pisma
-če s kom skupaj spim, zjutraj vedno povoham njihovo kožo takoj, ko se zbudijo, ker mi topla koža nekoga, ki mi je blizu, full diši

  • 0

#23 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29043 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 May 2005 - 12:25 PM

še neki sm se spomnla: zmer, ko slišim rešilca, zamižim in stisnem pesti
  • 0

#24 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 20 May 2005 - 03:30 PM

Uh, k smo glih pr rešilcu: prov groza me je, k ga slišm, k vem da je nekomu trenutno zlo slabo....

Nazaj k razvadam:
- če grem kam sama, peš, na primer iz enega konca mesta v drug konec, premišljujem kaj lepega ali smešnega se mi je zgodilo, pa se kr začnem smejat, pa me folk mal čudn gleda biggrin.gif

-pozdravm vsazga tipa k gre mim mene, da vidm če se mi bo nazaj nasmejal.. po možnosti ga še kdaj vidm in na ta račun sm velik novih prjatlov dobila

-ne morem iti spat, če nimam za naslednje jutro vsega pripravljenega (obleke, denarnico in mobitel na oblekah da ga slučajno ne pozabim, po možnosti še dežnik če je napovedan dež, ob omari me zjutri morjo čakat čiste teniske zato jih zvečer obvezno spucam) Če vsega tega ne storim, ne morem zaspat

-mal mi je nerodn priznat tole: mam enga veliizga medija, ki mi ga je podarila meni zlo draga oseba, in me kr mal zaboli, če ga ponesreči grdo vržem v kot postelje in ga v opravičilo pobožam (kt bi se na nek način hotla opravičit osebi ki mi ga je podarila, da tko grdo ravnam z njenim darilom)

-ljudi ki jih srečujem primerjam s sabo

-grizem tudi notranjost ustnic ter obnohtno kožico


Se nadaljuje... (ker vem da se bom še kaj spomnila) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#25 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 May 2005 - 04:34 PM

He he, prav hecno je vse tole brati... Ljudje smo nenavadni. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#26 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 20 May 2005 - 04:59 PM

Ja, jst tud ne morm zaspat, če nimam vsega pripravljeno za naslednji dan, če grem npr. že zgodaj na fax: oblačila nujno pripravljena, pa torba tud. Da zjutraj kaj ne pozabim, ko delam vse zelo hitr.
  • 0
IPB Image

#27 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 20 May 2005 - 05:06 PM

prov iz srca sem se zdle nasmejala.

jz pa vedno k grem s fantom v kino in čakava na tisti klopi v koloseju, od vseh ljudi čevlje prečikiram, pol so mi pa kšni ful čudni pa se kr naglas smejat začnem al pa kšne čudne grimase začnem delat.

na bazenih od vseh nohte na nogah čekiram in pol je kšn ful hud tip in ma nohte na nogah za pokozlat in pol mi cel grd rata.

v trgovinah od vseh prodajalk-cev nohte pa obrvi gledam. pa če vidm da kšna ženska nima populenih me kr prsti začnejo srbet da bi jih jz populila.

pa prsti me tut kr začnejo srbet ko vidm pri kakšnem človeku, še sploh pri ženskah lase po majici, puloverju. bi jih kr dol začela pobirat pa mi je nerodn oops.gif

pa nikol se ne morm z mojim lupčkat če nima umitih zob (npr. ko se zbudiva), k ma tist, ne vem kako bi rekla "kosmate" zobe. to k se nam vsem pač na zobeh nabere. in me ful mot in ga zmer teram zobe umivat zjutri.

obvezno se morm na wc vsest drgač ne opravim nič. zato vedno sabo dezinfekcijske robčke nosim da v vsakem lokalu prej wc školjko dobro obrišem da potem lahko svojo potrebo normalno opravim.
  • 0
lp, Martina

#28 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 20 May 2005 - 05:11 PM

ooooo, nisem samo jaz....
- pokam členke
- z rokami se stalno "šlatam" po obrazu ali laseh
- stalno si čistim nohte
- stalno si perem roke
- stalno si čistim nos, miške me delajo kar živčno
- včasih sem si pulila (dobesedno) lase - po eno in eno, tega sem se odnavadila
- čevlje redkokdaj zglancam in redkokdaj spravim v omaro (tega se počasi odvajam)
- govorim sama s sabo
- ko berem knjigo, po kakšnih desetih straneh preberem še zadnjo stran
- revije listam od konca proti začetku
- preden prižgem cigareto pihnem v filter
- "guncam" desno nogo, kot bi bila živčna
- grizem notranjo stran ustnice
- viham zgornjo ustnico proti nosu
- sovražim odišavljen toaletni papir
- sovražim mehke brisače
- postelje nikoli ne pospravljam takoj ko vstanem, se mora prezračiti, ravno tako spalnica
- poleti sem doma vedno bosa, obujem se samo če hodim po ploščicah
- čez cesto grem samo po prehodu za pešce, najraje kjer je semafor - sem bila že povožena z motorjem.............
  • 0

#29

  • Guests

Posted 20 May 2005 - 05:32 PM

... in potem meni rečejo, da sem čudna! blink.gif biggrin.gif
Full mi je fajn tale tema, res!

V restavraciji vedno sčekiram, če so kozarci in pribor čisti. Ob jedi ne morem pit, zato VEDNO naročim samo vodo, bolj iz vljudnosti (to se nekaterim strašno čudaško zdi).

Ko grem na izpit, vedno obvezno v levem žepu nosim kamenček. Če kakšne hlače nimajo žepov, takrat definitivno odpadejo. smile.gif
Pred izpitom obvezno tapkam s pisalom ob mizo ali ob sebe (da ni preglasno in da sosedje ne zgubijo živcev že pred izpitom).

Pri moških vedno pogledam roke (oblika prstov, velikost dlani ...). To mi je strašno zanimivo opazovati, ker imajo moški tako različne roke. Eni imajo dolge, ozke prste, drugi prave šape - široke, močne ... No, in potem to povezujem z njihovo osebnostjo. Pravzaprav nekako v glavi zbiram podatke o tem in analiziram. Samo to ne vedno (da ne bi kdo mislil, da skoz samo v roke strmim smile.gif ). Aja, pa če ima moški črno pod nohti - jojprejoj. Me mine, res. Dobro, če nekdo ravno iz delavnice ali njive pride, potem razumem, ampak da pride v nek lokal npr. na kavo s črnino pod čisto vsakim nohtom - se mi obrne želodec.

Ko sem na busu in kak moški diši, se obvezno postavim nekam tako, da sem čim bližje. Enako je, če stojim v kakšni vrsti, še huje, ko se to zgodi v trgovini - takrat pa (čim bolj diskretno) hodim za njim in uživam v vonjavah. Obožujem moške parfume na moški koži. Mmmm ...

Vedno ko koga ali kaj čakam, opazujem ženske v visokih petkah (najbrž zato, ker sama ne znam hodit v njih oz. jih praktično ne nosim). Kako se jim noge zvračajo na ven v gležnjih ob vsakem koraku, kako hodijo kot po jajcih in občudujem tiste, ki skakljajo deset cm nad zemljo kot da bi bile v teniskah. To me strašno zabava.

Ko mi je nerodno, se popraskam po nosu. Vedno. Uf, kako to sovražim! smile.gif
  • 0

#30 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2005 - 05:34 PM

- ko se učim si pilim nohte, pulm obrvi in se ličim
- če se v šoli neizmerno dolgočasm- kar je dokaj pogosto, začnem risat po mizi k nora, nonstop pišem na mizo svoje ime Ana, Ana. aNa, AnA, ana, ana... da mi gre pol že ful naživce, ker mam potem občutek, da sem samovšečna ermm.gif no pa srčke, hišice, karikatrure profesorjev, no pa tud kako umetnino sem že tako ustvarila
- ko na wc spustim vodo začnem pet- že nekajkrat sem začela pet na šolskem wc oops.gif oops.gif pa zalotila sm se, da na wc štejem ploščice
- nonstop si umivam roke in vedno pazim, da nimam umazanih nohtov; na sploh sem izredno higienična in me vsi zafrkavajo, ker ne prenesem, če se mi kdo dotakne obraza- včasih sm mela hudo alergijo in s tem izpuščaje na obrazu
- voznike avtobusov vedno pozdravim, da jim mal polepšam dan
- nikoli, ampak res nikol ne spijem kakšne pijače do konca. Vedno mi ostane še približno 1 cm pijače v kozarcu al pa plastenki

no to je zaenkrat vse, drugač pa mam še milijon navad,sam se jih trenutno ne spomnim
  • 0

#31 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29043 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 May 2005 - 07:01 PM

-preden si začnem zobe umivat, vedno pasto s prstom razmažem po ščetki in jo še enkrat zmočim, potem začnem z umivanjem
-ne maram odišavljenega wc papirja
-preden me kdo slika, me more za to lepo lepo prosit, ker se ne maram slikat

  • 0

#32 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 May 2005 - 11:16 PM

V bistvu vidim, da smo si kar precej podobni... glede wc papirja - tudi jaz ne maram odišavljenega in mora nujno bit snežno bel (ne maram barvnih... roza... bljak in porisanih).
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#33 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 21 May 2005 - 06:33 AM

Hmm ... ko berem tele komentarje ... blink.gif Lahko rečem, da sem jaz nenavaden zato, ker mi je čisto vseeno, kakšen je toaletni papir in kako je rola obrnjena laugh.gif Je pa fajn, če je triplasten laugh.gif laugh.gif
Ampak v končni fazi, samo da je twisted.gif

IPB Image
  • 0

#34 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29043 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 May 2005 - 08:59 AM

QUOTE(\\"sajk\\"

[img)


odlična fora! zarad tega mam zmeri robčke s sabo, ker nikol ne veš, v kerem lokalu se jim ne ljubi čekirat, če je slučajno zmanjkalo papirja. da o faksu niti ne zgubljam besed, enkrat sem na wcju tam pustila cel paketek robčkov za dušice, ki so naivno mislile, da jih bo pričakal wc papir. biggrin.gif
  • 0

#35 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 21 May 2005 - 09:09 AM

Prestejem vse, cesar ni treba, toaletni papir, jasno, se mora pravilno vrteti - se dobro, da to predmet prepira - zjutraj naredim tri kroge po stanovanju in preverim, ali je vse - stedilnik, fen, likalnik ... izklopljeno, da ne omenjam avta - ali sem ga zaklenila ali ne - joj, kaksen napor!
  • 0

#36 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 21 May 2005 - 09:55 AM

QUOTE(Nikita007)
V bistvu vidim, da smo si kar precej podobni... glede wc papirja - tudi jaz ne maram odišavljenega in mora nujno bit snežno bel (ne maram barvnih... roza... bljak in porisanih).


.....a ni res nekaj groznega tak papir???? Meni dela tak škifo - že če samo pomislim da se moram z odišavljenim papirjem obrisati....

še nakaj dodam;
- na golo kožo ne oblečem nikoli česarkoli ki ima manj kot 95% bombaža
- čipkasto spodnje perilo mi je resnično grdo
  • 0

#37 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 21 May 2005 - 10:47 AM

Ko si na kos kruha mažem nutello al pa kater drug namaz, mora bit namazano čist povsod, ne smem spustit nobenga kvadratnega milimetra. In povsod mora bit enakomerno namazano. Sem pač zelo natančna. oops.gif smile.gif
  • 0
IPB Image

#38 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 21 May 2005 - 11:45 AM

[quote="sajk"]Hmm ... ko berem tele komentarje ... blink.gif Lahko rečem, da sem jaz nenavaden zato, ker mi je čisto vseeno, kakšen je toaletni papir in kako je rola obrnjena laugh.gif Je pa fajn, če je triplasten laugh.gif laugh.gif
Ampak v končni fazi, samo da je

Sajk, ti si pa res čuden! Kako ti je lahko vseeno, v katero smer se vrti rola toaltentnega papirja? laugh.gif
Resuje te samo to, da imas vsaj mnenje o plastnosti! biggrin.gif
  • 0

#39 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 May 2005 - 12:02 PM

Hi hi...
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#40 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 21 May 2005 - 12:35 PM

QUOTE(Uzi)
zjutraj naredim tri kroge po stanovanju in preverim, ali je vse - stedilnik, fen, likalnik ... izklopljeno, da ne omenjam avta - ali sem ga zaklenila ali ne - joj, kaksen napor!


Uhh ... jaz imam nekaj podobnega ob izhodu iz stanovanja ... dva kroga po stanovanju s kontrolo a so luči ugasnjene, štedilnik ugasnjen, okna priprta ali zaprta ... blink.gif ermm.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users