Jump to content


Photo

Študentska prehrana v mariboru


  • Please log in to reply
133 replies to this topic

#21 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 27 July 2008 - 11:31 AM

Indijska je v MB baje res dobra.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#22 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16234 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 22 September 2008 - 11:51 AM

Malo sem si pogledala kje lahko ješ na bone. Naj bolj všeč so mi Tanggao, Takos, Gril, Samsara in La storia.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#23 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16234 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 23 September 2008 - 11:03 AM

QUOTE(Kalypso @ 21. 7. 2008 - 14:50) View Post

Drugače boste pa o vsem še pravočasno informirane. Sprva ko boste prišle v MB s boste morale vpisati v bazo in šele nato boste lahko kupile svoje prve bone.


V to bazo se vpišeš 1. oktobra ali kako?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#24 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45501 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 September 2008 - 11:09 AM

Ja. Rabiš pa indeks in mislim, da morš izpolnit en obrazec. Pa prvih nekajdni je zaradi tega navadno vedno gneča, da je joj tam ko prodajajo bone.
  • 0

#25 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3492 posts
  • Gender:Male

Posted 27 September 2008 - 09:57 AM

So me presneto razjezili s temi boni. Lani smo se lahko registrirali pred 1.oktobrom, da smo se izognili gneči. Letos tega več ne počnejo. verymad.gif Kot, da kaj zgubijo s tem.

Kje je indijska restavracija v MB?
  • 0

#26 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16234 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 29 September 2008 - 05:30 PM

Danes sem čisto po naključju videla kje je prodajno mesto za bone. Sem prej že vedela za naslov, nisem pa imela pojma kje je. laugh.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#27 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 30 September 2008 - 09:34 PM

Na novicah iz referata piše, da se jutri predavanja za vse letnike začnejo ob 12ih. To verjetno pomeni, da bodo tista predavanja, ki jih imaš na urniku po tej uri, ne? Nene se zamakne hmm.gif

Edit: Napačna tema. oops.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#28 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45501 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 October 2008 - 01:15 PM

Sade, a si šla potem že zjutraj? So bila predavanja? Jaz nisem šla. Itak sem imela enega lolastega prof., ki na prvem predavanju ne pove nič pametnega.

No, sicer pa danes so bile res kolone pred poslovalnicami kjer prodajajo bone. Kriza.
  • 0

#29 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 01 October 2008 - 01:21 PM

Ja, sem šla zjutraj lart.gif Bla na kafeju s sošolkami in domu. wacko.gif . Res tipičen začetek.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#30 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16234 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 15 October 2008 - 08:38 PM

Danes sem šla jest v Hišo dobrot. Sploh mi ni bilo všeč. Dobili smo eno malo šalčko juhe, glavna jed je bil pariški zrezek, zraven pa glih trije pečeni krompirčiki, solata ki si si jo nabasal sam in sladica. Zrezek je bil celi neki žilav, tiste tri krompirčke pa ne vem kaj se jim je sploh spalčalo lupat no. Sem se v Trustu boljše in bolj konkretno najedla za manj denarja.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#31 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17965 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 17 October 2008 - 09:48 PM

Meni pa je mehiška Rico Torres dosti boljša od Tacosa. Maš večjo izbiro pa bon je skoraj več kot pol € bolj poceni. V Tacosu mi ma pa vsaka jed, še juha isti okus po eni začimbi.
V Rico Torresu maš veliko izbiro tud vegetarijanskih jedi, razne solate, tortilje z zeljenjavo itd...
Tuševe restavracije mislim, da nimajo več na bone.
Drugače pa je meni še ful všeč kitajska restavracija Zlata srna pa La storia tratoria. Tam maš tud dost vegetarijanskih menijev, pač testenine z omako brez mesa. smile.gif
V Trustu je vedno ena vegetarijanska jed, vedno različna.. men majo ful dobro.
Pa potem se Interspar restavraija. Tud velika izbira pa dobro.
Drugač pa za tak na hitro še Bober, dobri burgerji, hotdogi... pa ful poceni bon.

  • 0

#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 October 2008 - 10:56 AM

Rico Torres je prav kul, če spregledaš totalno razredčene juhe brez okusa, tako majhno solato in sladico, kot da te jebejo u glavo in dejstvo, da iz njihove kuhinje (če greš po ulici mimo) tako pošastno zaudarja, kot bi prekuhavali gnile mačke. Glavna jed je dobra, jaz sem jedla zelenjavno tortiljo, pečeno v lončeni posodi in je bila zelo okusna.

Žajfa me je razočarala, so predragi boni za to, kar nudijo. Zelenjavna lazanja sicer ni slaba, ni pa nevem kaj. Solata je dokaj normalne velikosti, čeprav za nekoga, ki obožuje solate, še vedno odločno premajhna. Grahova juha je bila meni osebno ogabna, sladica pa je itak povsod velika za dva kvadratna centimetra (če imaš srečo, drugače je še manjša). Vegi pica je napol prazna - kečap in sir, potem pa lahko izbiraš še med gobami ALI papriko. Uglavnem, SRAMOTA. Če ne ješ na bon, je na vegi pici seveda veliko zelenjave, ampak študentarija si je na bon očitno ne zasluži.

Aja, pa Desetka na FF. Podn od podna, sem bila izjemno razočarana. Juho in solato si sam vzameš, kar je zelo pohvalno, ampak jim je juhe zmanjkalo in smo seveda ostali brez. Ponudba solat solidna, pa dosti si lahko vzameš. Glavna jed ogabno ogabna, sem umirala zraven od groze. Zelenjavni polpet (dokaj dober), ampak polit s kao smetanovo omako, ki pa je imela okus po stopljeni plastiki in bruhančkih, mi je skor zelodec obrnilo. Kot priloga pa riž z grahom, tako suh, da me je ščegetalo po grlu in sem imela vmes pravi napad kašlja.

Pa da ne bo pomote - glede hrane jaz ful nisem izbirčna. Jem VSE, razen mesa, pa nikdar se ne sprdujem. Samo tale študentski futer pa je pripravljen tako na hitro in vidno brez truda, da ti pobere ves apetit. Je pa res, da imajo mesojedci občutno več izbire in boljše menije, tako da verjetno zanje ni tolk slabo.

Jaz grem jest še v Spar restavracijo, v kitajsko restavracijo Tanggao, mehiško Tacos, Hišo dobrot in enkrat si bom naročila domov za jest, imam en bon za Trač.
Če mi ne bo nič od tega všeč, ne kupujem več bonov. Že itak se mi je vse skupaj precej zasralo.

Kaj nudijo v Samsari in La Storii? Kolk staneta bona za te dve restavraciji? Je okusno? Uglavnem, čim več informacij je dobrodošlih.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#33 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6707 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 18 October 2008 - 11:25 AM

Z LaStorio je mislim, da bon 1,5€ (nekje tam), meni je kar dobro: ponavadi jem zelenjavne testenine, ki so mi res the best (bučke, malancani, paradižnik...), zraven dobiš juho.
Lahko ješ pizze, kot sem rekla različne testenine, zrezek+riž (in podobne klasične jedi), lahko vzameš samo solato (ki si jo naložiš sam, imaš pa ful izbire, ziher kakšnih 10-15 vrst).
Če si izbereš karkoli iz menija imaš zraven juho, če vzameš pa dnevno kosilo, pa dobiš poleg juhe še solato in sladico.

Hiša dobrot je pa mene pozitivno presenetila, sicer skoraj vedno vzamem Vegi meni, in do sedaj je bilo vedno ful okusno (najbolj mi je bla všeč bučkina omaka + kruhova rolada). Pa tudi pic nimajo slabih.
Za solato kar velika izbira (čeprav jim pozno popoldan ponavadi začne zmanjkovat). Sladice so pa do sedaj vedno bile za umret dobre (pa ne maram peciva preveč). Rada jem tukaj.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#34 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45501 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 October 2008 - 11:30 AM

Hišo dobrot jaz odsvetujem. Me ni navdušla. Miniaturne porcije, da se še otrok ne bi najedel. Kolega se je tam zastrupil s hrano (po kosilu mu je bilo slabo in je ves večer bruhal).

Eno vprašanje... kaj za Cantanteja se dobi na bon tudi čips?
  • 0

#35 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 18 October 2008 - 11:46 AM

Glede na to, da ne ješ mesa je res vsepovsod silno bedna ponudba. Pri Trač dostavi je edini brezmesni obrok pohan sir s pomfrijem. down.gif Jaz bi ti priporočala Bowling center strike, tam je vedno solidna brezmesna ponudba in vedno ful dobro, tudi v Samsari bi se dalo kaj najt - italjanska pač: testenine & pice, La Storia ma sicer večjo ponudbo testenin, ampak mi nikoli ni blo zares dobro karkoli sem jedla.

Jaz vedno preden grem jest čekiram to stran za dnevne ponudbe http://www.soum.si/z...ntska_prehrana/

Hiša dobrot je tudi mene pustila ravnodušno, mogoče bi še ji mogla dat eno priliko.
Rico torres se je meni zasral glih zaradi vonjav iz kuhinje, katastrofa no, da si ne morejo uredit normalnega zračenja, dejansko me gor požene ob vsakodnevni poti do faksa. Prav zrak zajamem, ko se približujem in diham skozi usta.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#36 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 October 2008 - 01:08 PM

QUOTE(Blondi @ 18. 10. 2008 - 12:46) View Post

Pri Trač dostavi je edini brezmesni obrok pohan sir s pomfrijem. down.gif


O pizdarija, sovražim pohan sir. laugh.gif Pa grozno bi mi bilo ko bi pomisla, kakšno svinjarijo dajem vase. A kakšnih solat nimajo? Pic tudi sploh ne?
Sicer pa hvala vsem za predloge, naslednji mesec si kupim točno te bone:

Roma
Bellagio
Samsara
La Storia
Strike (bowling center)

Ajej, še tole - je Moja pizzeria fajn? Imajo okusne pice? Vidim, da dostavljajo tudi domov.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#37 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 18 October 2008 - 01:43 PM

Aja, dezinformacije širim. Na izbiro maš tudi pohano cvetačo laugh.gif Majo pice, ampak baje niso dobre. Tu počekiraj http://www.tracbar.net/

Kje pa je Bellagio ? 1. čujem
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#38 Taly

Taly

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 170 posts

Posted 18 October 2008 - 02:11 PM

Jaz priporočam, da pogledate kdaj v Bellagiu. Meni je tam vse super, pa še ambitent je zelo lep. Bon stane nekje 2€ (nisem prepričana), nahaja pa se v bližini bolnice. wink.gif
  • 0

#39 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3492 posts
  • Gender:Male

Posted 18 October 2008 - 02:30 PM

QUOTE(Kalypso @ 18. 10. 2008 - 12:30) View Post



Eno vprašanje... kaj za Cantanteja se dobi na bon tudi čips?


To misliš na tortilja čips s tremi omakami? Mislim, da se ta ne dobi.

Jaz bi zelo rada jedla tam na bon oni krompirček, ker mi je res noro dober plus zraven še salsa rosa omaka eat.gif .
  • 0

#40 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 October 2008 - 02:34 PM


Študentarija v Mb, ki ji ni vseeno, kaj da v usta, se mi prav smili. Ker sem bila nekaj časa v Mb, pa mi je ponudba na bon šla skorajda na jok (in zato sem šla glih ene 3x jest na bon, sicer sva si s cimro sami kuhali ali pa sem šla velikokrat tudi normalno ven jest ... za tistih parih dinarjev ni bilo vredno iti iz solidnega na nesprejemljivo). In kolikor vidim, se od takrat ni kaj dosti spremenilo. Lj je proti Mb pravi raj (kar je tudi po eni strani logično, pa vendar), čeprav seveda še zdaleč ni idilična.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users