Jump to content


Photo

Givenchy


  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#21 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 25 September 2006 - 02:48 PM

Bejbe, neki me zanima, a ma katera tole za trepalnice z bleščicami? Ker full lepo pride, sam je baje cena okrog 5000, a je?

IPB Image
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 September 2006 - 02:50 PM


Cena je ziher 5k. Kvečjemu še več. Sicer pa tega še nisem zasledila. A so to bleščice? Meni bolj deluje kot hm... neke kapljice. :=)



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 25 September 2006 - 03:01 PM

Full lepo zgleda, tko kot neke bleščice, res božansko. Sej prej jst tud tega sploh nism nč gledala, ker se mi je zdelo bolj čudno, kot ene kapljice, ampak zgleda res lepo, ker sem vidla na eni bejbi.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#24 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 September 2006 - 03:48 PM

To je že stara reč. Kakšno leto. Sem si mislila to omisliti, ampak ravno takrat, ko sem jih iskala, jih niso imeli (kapljic, namreč).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#25 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 September 2006 - 03:54 PM


Pa se jaz spomnim, da smo o tem nekje že govorili. :=)




  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#26 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 25 September 2006 - 07:49 PM

Oooo, kaki lušt ste mi pripravile! spank.gif
Kako naj se pa zdaj temu uprem... oops.gif Meni ima Živonži nasplošno zelo lepe stvari.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#27 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 September 2006 - 07:56 PM

QUOTE(crna @ 25. 9. 2006 - 20:49) View Post
Meni ima Živonži nasplošno zelo lepe stvari.

Mene je "svetovalec" pri parfumih v Muellerju popravil, da se izgovori ŽIVENŠI. Poudarek na zadnjem i-ju. :=)



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#28 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 25 September 2006 - 08:04 PM

Mah meni je vseno, nekje sem pač prebrala, da je kao ŽivOnži/Živonši. Verjetno imajo tudi Francozi neke svoje naglase, or something. wink.gif Vem pa da sem najprej vsa vesela razlagala o Givenčiju nekaj časa. laugh.gif
OT : Kake parfume pa imajo, so kvalitetni (dobra izbira, obstojnost)? /OT
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#29 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 September 2006 - 08:09 PM

Ah, saj sem jaz tudi trapasta glede teh izgovorjav, haha. Enkrat sem vsa besna po telefonu govorila usred L'Occitane trgovine in se drla, da sem v trgovini LOŠITEJN. laugh.gif
Kar se pa njihovih parfumov tiče - jaz imam samo izkušnje s Hot Couture, malinasti sladkast vonj, meni grozno všeč, nekje srednje obstojen. Drugih žal ne poznam dobro, bi pa rekla, da so povečini vsi bolj sladkasti, med srednje do težkokategornimi.
Mi je pa dbest moški vonj od Givenchy-ja - Pi Fresh.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#30 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 25 September 2006 - 08:30 PM

Ja, sej sami problemi s temi imeni wink.gif .

Aha, sem mislila, da jih mogoče poznaš kaj več. Načeloma mi sadni parfumi ne pašejo, z izjemo vonja vrtnice, če se ne motim mi je pa bil nekaj časa všeč en njihov parfum, pa jasno niti ne vem kateri... Na moške parfume se pa niti ne spoznam, vsaj ne poimensko...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#31 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17186 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2006 - 02:46 PM

QUOTE(Princeska @ 25. 9. 2006 - 15:48) View Post
IPB Image

Tole je kot nekakšna prozorna maskara z bleščicami, ki naj bi ustvarila videz biserov na trepalnicah...Sem brala, da se to nanese na že namazane trepalnice in da jih še dodatno povdari in olepša. No, o temlem še vedno lahko le sanjam in pri tem bo verjetno ostalo... cry.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#32 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 September 2006 - 03:45 PM

MaTeYa, predstavlji si to kot biserčke na koncu trepalnic, kot lahko vidiš na sliki. Do daš le na konice trepalnic in voila imaš biserčke biggrin.gif .
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#33 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2006 - 08:23 PM

joooj, mene tole čist matra. kupit si grem, 100% (sam mi ta mesec najbrž ne bo glih zneslo)...
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#34

  • Guests

Posted 26 September 2006 - 08:39 PM

QUOTE(Jenna @ 25. 9. 2006 - 21:09) View Post
Enkrat sem vsa besna po telefonu govorila usred L'Occitane trgovine in se drla, da sem v trgovini LOŠITEJN. laugh.gif


Sem ravno včeraj govorila s čistokrvnim Francozom in sem se zdaj spomnila - reče se "LOKSITAN". biggrin.gif Jaz sem bila tudi dolgo zmedena, ker pri nas res vsak po svoje izgovarja. ermm.gif
  • 0

#35 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 September 2006 - 12:39 PM

Jst sem pa vsa vesela govorila Lakontent, ampak s naglasom na prvem LA-ju in skoraj neslišnim zadnjim T-jem. slap.gif
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#36 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 September 2006 - 01:43 PM

QUOTE(Anya @ 27. 9. 2006 - 13:39) View Post

Jst sem pa vsa vesela govorila Lakontent, ampak s naglasom na prvem LA-ju in skoraj neslišnim zadnjim T-jem. slap.gif

Omg, umiram. lol1.gif



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#37 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 September 2006 - 10:32 AM



Ve katera mogoče, kolko približno stanejo senčke od Givenchy-ja ker bi si eno kupla, ker so božanski odtenki !
  • 0
Viens, reste ici!

#38 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 01 October 2006 - 11:54 AM

Ima kera izkušnje z Givenchy laki??
  • 0

#39 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 12 December 2006 - 08:00 PM


Ima katera tele senčke ? oops.gif

IPB Image

(na sliki so na sredini)

Sem šla gledat v Muller in so tut v živo wau. Stanejo pa malo pod 10k. Ampak je res 9 odtenkov notri. Zanima me obstojnost, če ima katera ?
  • 0
Viens, reste ici!

#40 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 December 2006 - 09:21 PM

Ana, to dejansko niso senčke, ampak nekakšen blusher v več odtenkih, zraven dobiš zelo širok čopič in potegneš čez vse naenkrat - to je taka paletka, ki ji pravijo "ultimate radiance palette" in je v bistvu nekakšen blusher/osvetljevalec, odtenki so zlo malo pigmentirani in dodajo v bistvu samo tak zdravi rahlo obarvani sijaj.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users