Jump to content


Photo

najboljši puder za mešano kožo?


  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#21 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 06 April 2006 - 06:06 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ne, najsvetlejši odtenek je Light Beige. Stane okoli 2.500 tolarjev.


Tega maš ti?
  • 0
Viens, reste ici!

#22 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 April 2006 - 06:07 PM

Ne, jaz imam Ivory (sej sm na prejšnji strani napisala pa slikco nalimala) ker sm misla, da je najsvetlejši, je pa najsvetlejši Light Beige, kot sm kasnej izvedla. Ampak mi je ta tudi v redu ... sej razlika je res minimalna.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#23 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 06 April 2006 - 07:19 PM

Dilema, a CS natural si mela pa 02 buff?
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#24 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 April 2006 - 07:19 PM

Ja, ampak mi je bil žal pretemen.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#25 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 06 April 2006 - 07:21 PM

aha, hvala, si me zdaj okužila s tem DMM biggrin.gif že vidim, da bom šla šnofat za odtenki
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#26 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 08 April 2006 - 12:53 PM

Jaz sem si tudi šla kupit DMM. Vzela sem odtenek Light Beige in sem ful zadovoljna s tem pudrom. Končo puder, po katerem se mi T predel ne začne svetiti :salut: Hvala Dilema za tvoje priporočilo. :flower:
  • 0

#27 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 April 2006 - 12:56 PM

Soraya ... ta puder je res fenomenalen in sem ful vesela, da ti je všeč ... zadeva res odlično matira.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#28 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 08 April 2006 - 12:59 PM

Ja, Dilema ravno tvoje ocene so me vzpodbudile, da sem ga šla kupit in sem res srečna, da sem ga odkrila, ker je res THE BEST. Meni tudi super matira in imam zdaj tko lepo, gladko polt kot tiste punče iz trgovin laugh.gif
  • 0

#29 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22524 posts
  • Gender:Female

Posted 09 April 2006 - 02:37 PM

wow, tole bo pa tudi treba probat kdaj smile.gif
  • 0

#30 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 09 April 2006 - 03:41 PM

Marmelada, sigurno ne boš razočarana wink.gif
  • 0

#31 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 11 April 2006 - 09:46 PM

QUOTE(Chandra)
aha, hvala, si me zdaj okužila s tem DMM biggrin.gif že vidim, da bom šla šnofat za odtenki

ja jst sem ga tud že iskala v DM-u... v tolk da sem zvedla da je res pocen. Ko bom imela enkrat cajt si izberem še primeren odtenek, tko da go bom tud jst imela biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#32 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 April 2006 - 11:21 PM

Hm hm...

Jst mam pa zj eno neumesno oops.gif

Jst še zdej nisem ugotovila, kakšen podton kože mam (rumen, rdeč al zelen) niti nevem kako naj to ugotovim. In posledično tudi nevem v kakšnih odtenkih zbrat puder. Pa tud to nevem, kakšen odtenek pudra paše k odtenku kože. Pojma nimam. Znam sam eksperimentirat pa še to nevem, al je ql al ni. Sj vem, prov hlod sem. Sam nikol nisem pudrov sploh kupvala. Zj mam enga doma, pa še tega mi je prodajalka poturila. biggrin.gif

Pa tale pudrček me mal mika. In res ne bi rada vseh sprobala, da bi ugotovila v kere odtenke se sploh vržt.

Nism jst majstor za pudre. biggrin.gif (še) biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#33 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22524 posts
  • Gender:Female

Posted 11 April 2006 - 11:44 PM

Baje da se ta Dream matte mousse vsede v pore in je to potem ful videt. Kakšne izkušnje mate s tem?
  • 0

#34 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 12 April 2006 - 12:54 AM

QUOTE(miss*sixty)
Hm hm...

Jst mam pa zj eno neumesno oops.gif

Jst še zdej nisem ugotovila, kakšen podton kože mam (rumen, rdeč al zelen) niti nevem kako naj to ugotovim. In posledično tudi nevem v kakšnih odtenkih zbrat puder. Pa tud to nevem, kakšen odtenek pudra paše k odtenku kože. Pojma nimam. Znam sam eksperimentirat pa še to nevem, al je ql al ni. Sj vem, prov hlod sem. Sam nikol nisem pudrov sploh kupvala. Zj mam enga doma, pa še tega mi je prodajalka poturila. biggrin.gif

Pa tale pudrček me mal mika. In res ne bi rada vseh sprobala, da bi ugotovila v kere odtenke se sploh vržt.

Nism jst majstor za pudre. biggrin.gif (še) biggrin.gif

enako!! biggrin.gif
jz se vedno zadovoljim s pudrom oz odtenkom k ga mami kup seb,pol ji pa itak nkol ni ušeč,pa ga da men še čist nouga(rada kupuje pudre laugh.gif )
In pol mam kr en lev odtenk,pa ga uporablam.Sj ni ne vem kake krize,da bi zgledala čist prizadeta al čist temna al pa svetla...sam jezi me ker tud sama ne vem-lih zanč na ekskurziji s faxom k smo bli sm od prjatlce pudr uporablala k je mela kr en odtenk,pa mi je godil biggrin.gif a je možno,da mi vsi odtenki po vrst godijo biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 April 2006 - 10:07 AM

miss*sixty obstajajo roza, rumen in nevtralen (bež) podton in kolkr sm lahko ocenla tvojo polt, sigurno nimaš rožnatega podtona ... kvečjemu bi rekla, da je tvoj podton nevtralen, vsaj tko je meni izgledalo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#36 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 12 April 2006 - 10:49 AM

Kaj pa jz dilema?
Ker podton maš pa ti?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#37 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 April 2006 - 10:53 AM

Jaz imam nevtralnega, za tebe Rea pa ne vem ... bi rekla da tudi, roza vsekakor tudi ti nimaš. Sicer se pa meni zdi, da nevtralen puder kar vsem paše. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#38 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 April 2006 - 01:11 PM

Hvala Dilemca. A to pol pomen, da puder tud v bež odtenkih zbiram? biggrin.gif Kera imena imajo bež odtenki? Al je to čist od pudra in firme odvisno?

Uff, počas mi bo pa celo ratal mal napredovat. biggrin.gif Potem pa smuknem po puder.

Aja pa glede por... jst jih mam. A pol ni fajn ta puder kupit?
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#39 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 April 2006 - 01:38 PM

Miss ... vsak človek ima pore. biggrin.gif Samo fora je v tem, da imajo nekteri zlo velike, nekateri pa manjše. Jaz bi zase rekla, da imam čisto normalne in se mi ta puder nič ne vseda vanje.

Za Dream Matte Mousse ne vem točno, kateri vse so bež odtenki, edino za najsvetlejši odtenek Light Beige vem, da je bež kot pove že ime. Drugače pa vprašaj prodajalke, sej one to morajo vedet. wink.gif Bež odtenki imajo po navadi tudi imena kot so Nude, Sand in podobno. Pa sej ti kar prodajalke vprašaj, one sigurno vedo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#40 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 12 April 2006 - 01:42 PM

Kukr sm se jst zanimala za ta puder, sem ugotovila, da sta bež odtenka Ivory in Nude.

Cameo in Sand sta pa roza.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users