Jump to content


Photo

Poudarite najlepse na sebi!!


  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#21 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 09 November 2005 - 07:25 PM

a pa si obrobš notr al uzuni veke (če razumš kaj mislm biggrin.gif )??
  • 0

#22 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 November 2005 - 07:29 PM

Ob trepalnicah, ne čist notr. Pa še to si naredim črto s senčilom enake barve kot sem ga uporabila za temnenje veke. Samo pazi, da boš uporabila tanek čopič s katerim boš lahko naredila lepo in tanko črto, ne da bi bila vsa črna okrog oči.
  • 0

#23 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 09 November 2005 - 08:19 PM

Nadi, katero pa uporabljaš zlato senčilo?
  • 0

#24 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 November 2005 - 08:46 PM

QUOTE(Princeska)
Nadi, katero pa uporabljaš zlato senčilo?


Obožujem Collistar enojno zlato senčilo in Manhaten dvojno senčilo (kombinacija temno zlate in svetlo zlate), pa Artdeco.
  • 0

#25 *Živa*

*Živa*

    sramežljivec

  • Člani
  • 29 posts

Posted 20 December 2005 - 09:36 PM

QUOTE(Miška*)
najbolj poudarim oči in ustnice. Moje oči so mi všeč, ker so zelo velike, temnorjave z izrazito belimi beločnicami...ustnice pa itak ful polne:)
Miška, se podpišem pod tvoj odgovor, ker bi bil moj (skoraj)identičen, le barva oči je pri meni druga - izrazito modra.
  • 0

#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 December 2005 - 09:38 PM

Jaz na svojem obrazu najraje poudarim oči, ker imam ful ful temno rrave, skoraj črne in ko nanesem nekaj plasti črne maskare, črno senčko in eye liner so res ubitačne. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#27 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 20 December 2005 - 10:02 PM

na učke ponavadi nanesem svetlo rjavo senčko in tuš

na usnce pa labelo oz. lipglos

ničesar ne povdarjam pretirano

drgač pa enkrat učke drugič usnce, odvisn od dneva
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#28 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 21 December 2005 - 09:53 AM

Nekje sem prebrala, da bi naj svetle oči poudarjal z temnimi barvami, temne pa s svetlimi.Kak je s tem?Jaz tega nikoli nisem upoštevala..
  • 0

#29 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 December 2005 - 01:21 PM

QUOTE(Blondi)
Nekje sem prebrala, da bi naj svetle oči poudarjal z temnimi barvami, temne pa s svetlimi.Kak je s tem?Jaz tega nikoli nisem upoštevala..

jz mislm da je res-itk je fullll odvisn od oblike obara in punce&stila....ker,recmo na eni črnolaski k jo poznam full lepo pride do izraza k ma tako turkizno barvo senčila...ampak ji fulll paše-medtem k eni prjatlci k ma tud črne lase.....uff...si nikakor ne predstavljam da bi ji pasal-ker una je taka eksotična,ta niti ne.Pol na blonđah je pa tud ista zgodba
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#30 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3230 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 22 December 2005 - 08:33 PM

Jst tut najbolj poudarjam učke k mam take rjave pa trepalnice dost dolge in ko se namažem izpade res hudo... ustnice si pa poudarim s kakšnim obarvanim gloskom pa je rolleyes.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#31 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 27 December 2005 - 09:15 PM

Enako - očke bolj vpadljivo, obvezno črna maskara (v izdatnih količinah oops.gif ), črni eyeliner in različne senčke, ustnice pa navadno samo s kakšnim svetlečim lip glossom.
  • 0

#32 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31303 posts
  • Location:Primorska

Posted 27 December 2005 - 10:39 PM

Svoje modre oči, z različnimi senčili in barvicami. Všeč mi je pa tud moja svetla polt,sam to nimam kej dost poudarjat, že dost ven seka.
  • 0

#33 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 December 2005 - 11:42 PM

.
Jaz tudi najbolj poudarim na sebi oči - ponavadi s črno senčko (včasih s črnim eye - linerjem), trepalnice imam naravno ful dolge in si jih s črno maskaro namažem (sedaj tudi nekaj eksperimentiram s turkizno).
Ustnice imam pa skos zgolj z vazelinom in gor kak svetleč lip - gloss ali pa včasih nežno roza.

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#34 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 28 December 2005 - 06:00 PM

Tudi jaz poudarjam oči. V bistvu samo to. Pudra ne uporabljam, mogoče 2x na leto. Ustnice samo obarvan balsam. Na očeh pa rada eksperimentiram. Trenutno najraje belo senčilo-kar pa uporabljam le za obrobo in ne po celih vekah. Tistih barv do obrvi gor ne prenesem. Ali pa črna barvica in seveda meni ljuba mascara Volume schocking. Ampak v bistvu se na mojih zelenih očeh lahko znajde KATERAKOLI barva.
  • 0

#35 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3724 posts
  • Gender:Male

Posted 28 December 2005 - 06:22 PM

Jaz poudarim tudi moje modre oči, ker so malo večje...Zdaj glede na svetovano, se izogibam modrim odtenkom in se nagibam k naravnim, rjavim tonom; zvečer predvsem temna črna in obroba s črnim svinčnikom...nabavla sem si tudi že tuš ampak bo treba počakat, ker je moj nanos katastrofalen, se pa trudim biggrin.gif Niso mi pa všeč moje ustnice, ker zgornje sploh nimam oz je tanka, spodnja pa malo debelejša in če bi dala gor poudarjeno šminko zgledam kot klovn oops.gif Tak da samo vazelin in glos...
  • 0

#36 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 30 December 2005 - 06:01 PM

men je en enkrat reku kok mam sexi oči in pol sm šla dumov in ene 2 uri gledala kakšne uči mam in sm ugotovila da mam kr lepe oči!!!!
kdo bi si mislu da se nekateri zavemo drugih stvari le ko tista stvar pritegne našo pozornost??
men so na seb najbl všeč uči pa tut drugim najbrž k tko pravjo!! oops.gif oops.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

ne maram sama sebe hvalt oops.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#37 ica

ica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 148 posts
  • Interests:make up

Posted 02 January 2006 - 06:41 PM

Še vedno ni vira. Kje si dobila ta članek? Ker je popolnoma zgrešen rolleyes.gif

Drugače pa si tudi jaz poudarjam oči, mažem si pa vse in vsak dan.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users