Jump to content


Photo

Homeland


  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#21 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 February 2013 - 10:49 PM

Poročam, da sem pričela gledat in mi je zelo všeč.


  • 0

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 February 2013 - 11:01 PM

:thumbup: Meni je res odlična serija.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 April 2013 - 11:25 PM

Sem pri tretjem delu druge sezone in z veseljem razglašam da je Homeland ena boljših serij kar jih spremljam, pa čeprav mi tema terorizma splošno gledano ni najbolj ljuba.
  • 0

#24 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82932 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 April 2013 - 12:18 AM

^ Enako. Sem pa pogledala vseh 12 delov 2. sezone, nov del bo šele septembra. :cry: Konec sezone mi je bil nor, večkrat imam prav odprta usta med gledanjem serije.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#25 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 June 2013 - 01:02 AM

Se strinjam, da je bil konec noro dober. Res je odlična serija, polna nepredvidljivih twistov. 


  • 0

#26 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 June 2013 - 04:55 PM

Damian Lewis je Anglež :o Kot Brody ima tako dober naglas, da nikoli ne bi ugotovila, da ni Američan.  :worthy1:


  • 0

#27 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 July 2013 - 06:05 PM

‪‎Homeland‬ received 11 Primetime ‪‎Emmy‬ Drama Series nominations – the most nominations for a series in Showtime network history!

Nominees include: Outstanding Drama Series, Claire Danes (Outstanding Lead Actress), Damian Lewis (Outstanding Lead Actor), Mandy Patinkin (Outstanding Supporting Actor), Morena Baccarin (Outstanding Supporting Actress), Rupert Friend (Outstanding Guest Actor), Henry Bromell (Writing for a Drama Series) and more!


  • 0

#28 Gold Lion

Gold Lion

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 128 posts
  • Gender:Female

Posted 09 August 2013 - 06:45 PM

:w00t2: 

 


  • 1

#29 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 August 2013 - 10:10 PM

Sem ga ravno hotela prilepit. Can't wait! :woot:


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#30 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 10 August 2013 - 06:26 PM

Komaj čakam :w00t2:  :w00t2:  :w00t2:


  • 0

#31 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 August 2013 - 04:39 PM

:woot: :woot: 


  • 0

#32 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 22 August 2013 - 10:07 AM

Nočem bit party breaker, ampak..Sem si ogledala prvo sezono in mi glavni akterji nikakor niso zlezli pod kožo, antipatični so mi bolj ko ne. Brody mi je neprivlačen, Carrie je zamorjenka, preveč se žene in poka njene suffer frise. Všeč so mi Saul, Jessica in Mike. Drugače mi je zgodba všeč, z nepredvidljivimi zasuki. Samo, če ti igralci niso, ni to to.


  • 0

#33 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 August 2013 - 11:43 PM

morettina, tudi moji prijateljici, ki imava načeloma precej sličen okus, ni nikakor potegnila, njej ni bilo všeč nič - ne karakterji, ne sama zgodba.

Dolgočasno ji je bilo. Sem kar malo težko sprejela, haha, ampak tako pač je. : )


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#34 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 23 August 2013 - 01:05 PM

Ja, sem res mislila, da mi bo top ta serija. Claire Danes mi je drugače všeč, samo ne kot Carrie. 

No, ta slikca mi je ful lepa. Saul<3

 

211012-homeland.jpg


  • 0

#35 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 28 August 2013 - 01:24 PM

Sem si ogledala še drugo sezono. Brody mi je dober, všeč mi je:)  Carrie mi ne sede, ne prenašam je dobro. Tiste njene oči :shock: Grozna je, scary. Saul mi je še vedno srčk.


  • 0

#36 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 August 2013 - 10:12 PM

Brody je tudi meni všeč, nasploh mi je zelo dober igralec. Carrie lik mi je pa tudi dober, sicer mi je ona kot ženska ful všeč - obraz (sicer nekako

dokaj uspešno ignoriram njeno večinoma ponesrečeno barvo las - če bi imela sveto rjavo, bi po moje bila 100X boljša, rumeni ji res

ne pašejo najbolj).


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#37 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 29 August 2013 - 09:07 AM

Meni je pa ravno z rumenimi všeč:) Če ne bi bila siva miška po mojem. Meni se je pa v tej seriji zamerila, taka neprivlačna mi je. Tiste oči, nos, brada, mogoče deluje zanemarjeno ali ne vem kaj ji je, ker je lahko tudi lepa. 


  • 0

#38

  • Guests

Posted 29 August 2013 - 01:35 PM

A ste vidli Homeland skec od Anne Hathaway na SNL? :D


  • 0

#39 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 30 August 2013 - 11:23 AM

  :evilgrin:

Anne-Hathaway-Homeland-SNL-gif.gif

 

Ne bom več žleht...


  • 0

#40 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5071 posts
  • Gender:Female

Posted 02 September 2013 - 07:43 PM

1. del tretje sezone je že na netu!!!! :)


  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users