Jump to content


Photo

Garnier kreme za obraz


  • Please log in to reply
134 replies to this topic

#21 barbara01

barbara01

    sramežljivec

  • Člani
  • 51 posts
  • Interests:vse

Posted 22 August 2005 - 08:18 PM

QUOTE(sonchika)
Jaz sem jo tam nekje pri 14, 15 letih, ker mi je po umivanju zategovalo kožo in sem jo morala z nečim navlažiti.


Kaj pa,če nimaš nobenih težav ermm.gif: ermm.gif: ermm.gif:
  • 0

#22 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 22 August 2005 - 08:52 PM

QUOTE(barbara01)
QUOTE(sonchika)
Jaz sem jo tam nekje pri 14, 15 letih, ker mi je po umivanju zategovalo kožo in sem jo morala z nečim navlažiti.


Kaj pa,če nimaš nobenih težav ermm.gif: ermm.gif: ermm.gif:


Jst mislim da je kar treba uporabljat eno kremco, ni treba da je kaj posebnega amapak čisto za vsak dan, da ščiti kožo in jo vlaži!(jst sm nekaj časa uporabljala kar od Nivea Baby) Drugače pa koliko si stara?
  • 0

#23 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 August 2005 - 09:32 PM

Barbara01 saj ni muz da moreš uporablati kremo. Odvisno je od tega kaki tip kože imaš. za kožo se da skrbet tudi brez kreme.
  • 0
Viens, reste ici!

#24 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 August 2005 - 06:52 AM

Če imaš mastno kožo, potem rabiš dobre čistilce. Če imaš normalno ali pa suho kožo pa vlažilne in hranilne kreme.
Nega je pomembna v tem, da zavaruješ kožo pred prostimi radikali (prezgodnjim staranjem) ter pred UV žarki (ki so tudi prosti radikali).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#25 barbara01

barbara01

    sramežljivec

  • Člani
  • 51 posts
  • Interests:vse

Posted 23 August 2005 - 02:41 PM

No sem še najstnica. Tako lepo na sredini. A ni malo nevarno uporabljati krem,tonikov in te ostale kozmetične proizvode ermm.gif: IPB Image Saj sem slišala,da to uporabljaš samo,če imaš težave s kožo.Jaz imam pa normalno,mehko in samo kdaj pa kdaj mozolje. Pa katero kozmetiko bi potem naj uporabljala,če bi jo morala
  • 0

#26 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29011 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 23 August 2005 - 05:20 PM

QUOTE(barbara01)
No sem še najstnica. Tako lepo na sredini. A ni malo nevarno uporabljati krem,tonikov in te ostale kozmetične proizvode ermm.gif: IPB Image Saj sem slišala,da to uporabljaš samo,če imaš težave s kožo.Jaz imam pa normalno,mehko in samo kdaj pa kdaj mozolje. Pa katero kozmetiko bi potem naj uporabljala,če bi jo morala


js mam že skos normalno kožo in čistilno mleko, tonik in kremo, primerno za mojo kožo, uporabljam tam nekje od konca OŠ. če izbereš izdelek, primeren tipu kože, ki ga imaš, se mi to ne zdi nič nevarno, prej dobro. kot je že bilo rečeno se ti bo pravilna nega kože obrestovala. js sm uporabljala linijo bebe young care (johnson's), mi je zelo odgovarjala, zelo je pohvaljena tudi garnier fresh linija. ne vem pa, če ima katera od teh kremic uv zaščito.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#27 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 August 2005 - 07:13 PM

Mene nekaj zanima ... toliko je govora o Garnier liniji Fresh, ki je kao ni več oz. je zdaj nova ... a je to Total Fresh?

Ravno danes sem videla reklamo, pa me zanima če katera ve, če je tudi ta Total Fresh tako dobra kot predhodnica Fresh, ki je bila tle gor zelo pohvaljena?

Iščem namreč eno vlažilno kremico za mojo mešano kožo, ki mora bit obvezno nekomedogena in zelo lahka, nemastna. Bi ta Total Fresh ustrezala mojim zahtevam?

Pa še nekaj me zanima ... koža se mi na T predelu naravnost grozno sveti!! rolleyes.gif Po čelu in bradi še ne tko zlo, okol nosu je pa grozno. blink.gif Sicer mi ta predel super matira Vichy-jev Normaderm, vendar pa vsi pravijo, da je to ful agresivna krema in je nočem uporabljat na daljši rok. Ostalo mi je je še za ene 14 dni, potem bom pa menjala. Katero kremo naj kupim torej? Bi tale Total Fresh znala tudi matirat, ali naj izberem katero drugo?

Help, please! sad.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#28 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 25 August 2005 - 04:43 PM

Ej DiLeMa če ti Normaderm ni matirala predel okrog nosu, ti je Fresh zagotovo ne bo. Sicer pa je noramlno, da se poleti koža bolj sveti. Tudi meni se. Kaj pa Eucerin, Avene,...
  • 0

#29 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 August 2005 - 05:57 PM

Eni ... jz sem napisala, da mi Normaderm super matira masten predel. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#30 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 August 2005 - 06:02 PM

No bi še jaz nekaj vprašala: Ko se namažem z Normaderm ali Skinorenom pa tudi če si po T-predelu enostavno malo namažem korektor mi začnejo skozi plast izdelka kukat kapljice zgleda tak kot da bi mi koža švicala oops.gif . Pa nevem kaj naj si mislim. Potem si na obraz položim robček in je vse vredu. Mi kdo razloži zakaj se mi to dogaja?
  • 0
Viens, reste ici!

#31 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 August 2005 - 06:25 PM

Dilema, to je Total Fresh, ja. Sestavin še pa nisem videla, tako da ti ne vem povedati kako in kaj.
Matirala ti pa ta verjetno ne bo, ker je vlažilna krema. Za to pa res nimam kakšne pametne ideje.

Punchka, a je to maščoba (zaradi mastne vode), ali voda - pot? Prvič slišim za to...
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#32 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 August 2005 - 07:13 PM

Če si mislila napisat zaradi mastne kože je to mogoče to ali pa je pot nimam pojma kaj se dogaja. Ampak ko si z robčkom nekak to dol popivnam iz obraza ne deluje mastno..
  • 0
Viens, reste ici!

#33 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 August 2005 - 06:39 AM

Potem je pa to rešitev. smile.gif lepo si popivnaj in bo. Res nimam druge ideje za to.
Kaj pa če uporabiš kakšen drug korektor?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#34 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 August 2005 - 11:40 AM

Ko porabim tega bom poskusla tistega od Nivee. Bej je fajn..
  • 0
Viens, reste ici!

#35 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 August 2005 - 12:27 PM

Super je tudi tisti od Revlona.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#36 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 28 August 2005 - 10:13 AM

Js sem mela ful suho kožo in sm pozim začela uporabljat o rumeno kremo od Garniera (nočno & dnevno). Stanje se je izboljšalo.

Zanima me pa nekej: zdj so se mi kr na lepem pojavel mozolji po čelu. Nej povem, da nism imela nikol kaših hudih problemov s kožo, niti v puberteti. Pojavu se je kašn mozolj pred menstruacijo. Zdj pa kr in nočjo zgint. Po licih mam kožo še zmer kr suho po čelu pa mozoljo... A je ta krema (garnier total comfort) še primerna al nej si kupm drugo in katero?

Ful ful ful hvala!
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#37 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 August 2005 - 11:21 AM

Koža se spreminja glede na letni čas, hormone, prehrano... vse vpliva v določeni meri - tudi kozmetika (ta verjetno še najbolj).
Probaj TC ne mazati po čelu, ampak tam pusti kožo samo očiščeno s tonikom. Kremo normalno uporabljaj po obrazu, ampak izpusti čelo. Potem boš videla, ali je kriva krema. Morda ti je zdaj poleti krema preveč - potem probaj kakšno lažjo - vlažilno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#38 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 28 August 2005 - 11:44 AM

Hvala, sonchika! :toothy4:
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#39 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22476 posts
  • Gender:Female

Posted 28 August 2005 - 09:07 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
No bi še jaz nekaj vprašala: Ko se namažem z Normaderm ali Skinorenom pa tudi če si po T-predelu enostavno malo namažem korektor mi začnejo skozi plast izdelka kukat kapljice zgleda tak kot da bi mi koža švicala oops.gif . Pa nevem kaj naj si mislim. Potem si na obraz položim robček in je vse vredu. Mi kdo razloži zakaj se mi to dogaja?


To se tudi meni zgodi. Ko se s Skinorenom namažem koža ni mastna, pa tudi sicer nimam mastne kože, vsaj ne uno hard k koža zglega kot bi bla z oljem pomazana. Samo na porah in mislim da samo na čelu in nosu je videt take ful drobne kapljice. Nimam pojma zakaj se to zgodi, pomoje pa ni nič takega. Sploh pa me ne moti, ker si jo itak dam gor zvečer, preden gem spat.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#40 miSGaLaXy

miSGaLaXy

    sramežljivec

  • Člani
  • 82 posts
  • Location:SomWhErE In GalaXy

Posted 03 September 2005 - 10:25 AM

jah ewo da napisem, kako sej vse skup izteklo...
Iskala sm fresh, pa nism najdla...Kupla Clinians jabolko (cena 1900 v Tuševi drogeriji). Ewo se mažem, pa mi je kožo kr skup vleklo, oky še mal potrpim, pa se mažem še 2 dni, pol mi prekipi, pa grem iskat novo.
Pa so mel Od garnier total fresh ( cena 1200 sit, isto v tušu), no ta je čiist mal bolša, ampak še zmer mi ni kul. Zdej bom, sla pa se probala happy derm...

ce ma se kaksna idejo, please napiste se enx...sej wem da je zhe 1000-tič oops.gif
  • 0
user posted image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users