Jump to content


Photo

turbo schuh


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#21 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 July 2007 - 09:23 PM

Meni pa imajo fajn čevlje. Kvaliteta pa niha, eni čevlji so mi takoj razpadli, ene pa sem nosila kar nekaj let. Drugače pa ambient ni nekaj ekstra, ful je vse razmetano.
  • 0

#22 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 04 July 2007 - 09:32 PM

men ni kej preveč všeč, mislm da nism mela nobenih čevljev od tam, al pa, v OŠ... ma ne vem. itak pa sploh ne vem kje v kranju je zej ta trgovina.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#23 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 05 July 2007 - 09:05 AM

meni pa je ponudba kar fajn, res je da čevlji niso kvalitetni, si pa lahko kupim 2 para na mesec brez problema smile.gif
razpadli pa mi niso še nobeni
  • 0

#24 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 05 July 2007 - 11:40 AM

Joj, sovražim Turbo Schuh! Pa brez zamere. Že tako sem nenormalno izbirčna kar se čevljev tiče. sad.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#25 freak

freak

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1552 posts

Posted 05 July 2007 - 01:13 PM

QUOTE(sahara @ 4. 7. 2007 - 22:32) View Post

men ni kej preveč všeč, mislm da nism mela nobenih čevljev od tam, al pa, v OŠ... ma ne vem. itak pa sploh ne vem kje v kranju je zej ta trgovina.



V Supernovi je zdaj.

  • 0
''I have a great imaginary world, but sometimes I need things to happen for real.'' (A.M.)

#26 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 05 July 2007 - 04:18 PM

aja sj res biggrin.gif ma zadne čase sm res mal v kranju, pa skos v radovlc bruh.gif 100x rajš mam kranj.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#27 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30936 posts
  • Location:Primorska

Posted 05 July 2007 - 06:31 PM

Jaz tudi rada zaidem v to trgovino, imam ene bolj lepe balerinkice iz jeseni, ki sem jih res ful ponosila čez celo zimo in pomlad, tako da sem glede na ceno - manj kot 20 evrov, ful zadovoljna.
  • 0

#28 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11535 posts
  • Gender:Female

Posted 06 July 2007 - 08:26 AM

Jaz ne maram te trgovine. Sem imela dolgooo nazaj njihove čevlje pa nikoli več. Sploh niti pogledat ne grem v to trgovino.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users