Jump to content


Photo

Vaš stil oblačenja


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#21 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27224 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 21 November 2006 - 07:05 PM

Klošarski.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#22 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12116 posts
  • Gender:Female

Posted 21 November 2006 - 07:45 PM

Nič kej definiranega sloga nimam, ponavadi kšne kavbojke, majco, jopo. Nisem tolko zainteresirana v oblačenje, tko da me ne sekira če ne paše glih vedno vse krasno skupaj, za čevlje se pa še najmanj sekiram, kr mam itak vedno superge. Edino kar mora bit, so pa lepi uhančki biggrin.gif

Sicer pa mam morda kšn kos oblačil, ki ga kdo drug ne bi nikdar obleku, tako da ni glih najbolj povprečno oblačenje.
Pa blazno so mi všeč rokavice brez prstov.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#23 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 21 November 2006 - 08:05 PM

.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#24 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 21 November 2006 - 08:06 PM

QUOTE(Coco* @ 21. 11. 2006 - 19:05) View Post

Klošarski.

laugh.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#25 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27224 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 21 November 2006 - 08:07 PM

QUOTE(xonethousandtearsx @ 21. 11. 2006 - 20:06) View Post

laugh.gif

Ajm totali resna laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#26 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 21 November 2006 - 08:09 PM

QUOTE(Coco* @ 21. 11. 2006 - 20:07) View Post

Ajm totali resna laugh.gif

ou huh.gif ...okej... thumbup.gif biggrin.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#27 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 21 November 2006 - 08:15 PM

mmm pr men je tut zlo odvisno od dneva...ponavad mam all starke(po možnosti vsako drugačne barve), kavbojke, kšn pulover pa čez ksne koralde al pa kj....pa fuul mam rada šale in rute za okol vratu tko d si ponavad tut kej tazga ovijm okol...včasih se mi pa kj odfuka in se oblečem v mrežaste žabe, čez pa tričetrt kavbojke pa all starke različnih velikosti(visoke-nizke) pa kšno odfukano majčko, al pa me prime pa se oblečem fancy...ne morm opredelit svojga stila....je pač...moj=)
  • 0
mačka figa.

#28 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 21 November 2006 - 08:34 PM

Moj stil je pa šprtno eleganten.Rada imam jeans in gor kako srajčko oz. kaj elegantnega.Sicer pa obožujem tudi bolj sproščen stil;kavbojke in kaka majčka
  • 0
Spusti sonce v srce

#29 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 21 November 2006 - 08:53 PM

uf js sm tut na jeans. še bl pa v bistvu hlače z žepi, take širše, ampak ne begi. tko da so okol riti lepo, pol dol se pa mal razširjo. zgori razne majčke, mam vse žive barve, zdej trenutno mi je všeč rumena barva.
kar se čevlov tiče, adidas spezial in variacije na to temo. pa skor vedno mam kako uno indijsko ruto al pa kak mal bl pisan šal.
torej športno, brat me je zadnjič opisu, da sm hiphoperska, čeprou....
seveda pa je odvisno od situacije. na fantov koncert lih ne morm v rozarumeni majčki laugh.gif
pa na kake poroke se tut bl tko zrihtam, sam špičakov se pa ne bo vidl na men biggrin.gif .
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#30 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 21 November 2006 - 09:04 PM

ka bi rekla.... neki športno-eleganten tud pr men. fuuul sm usekana na športne firme (adidas, puma,...) rada mam jeans (kavbojke) kšne fajne majčke. na nogah mam pa najrajš adidas superstarke - sploh nočem več menat k mi res sedejo =) špičakov pa tega sploh ne maram (no ja sj pr mojih 181 cm jih ne rabm tongue.gif ) mam sicr ene škornje z bol nizko peto sam jih nosm bl malkrat. od nakita mam pa najrajš uhane, pa kdaj za vn kšno zapestnco z neti gor vržem... no to bi blo na kratko wink.gif
se pa tud men redno dogaja de mam recmo 4 torbice furam pa sam eno aja s pasovi je isto - mam jih ful nosm pa večinoma sam unga z neti blink.gif eh kaj čš taka sm biggrin.gif
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#31 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 November 2006 - 09:14 PM

Jaz sem oblačim bolj tak - razcapano bi rekla. biggrin.gif

Đinse na koren oz. skinike, potem pa obvezno en dolgi šal, čez jopca malo čez rot ponavadi, ne oprijeta .. odspodaj pa oprijeta majčka, najrajši - rjave, zelene, vijolične, črne .. bol taki neizstopajoče barve pač. Aja pa odspodaj OBVEZNO majica na naramnice, do polovice riti, oz, da mi vsaj boke pokrije. Ponavadi je to črna, včasih pa tut rdeča, črtasta itd.. smile.gif .

Potem mam rada pisane stvari - šali, velike, lesene, masivne verižice. Uhane bolj poredko, če pa že pa tut ful vlke in včasih samo v eni uhi.

Včasih si oblečem tut bolero no .. ampak to je že posebna priložnost pol. laugh.gif

Aha pa še to - ful rada mam VLKE torbice, kamor lahko spravim res vse.

Glede čevljev - ALL STARKE, balerinke wub.gif <-- my love smile.gif & škornji pozimi.

To bi blo to .. še pripišem, če se česa spomnim. smile.gif

+ dodajam +

Še obleka preko hlač. wub.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#32 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 21 November 2006 - 09:29 PM

jas pa tak...full rada mam skinike pa une zlooo dolge majce..oprijete če gre smile.gif ampak ne preveč..obožujem tut minikiklce pa bermuda hlače..barve pa..em..roza..črna..vijolična..zelena...vse skoraj biggrin.gif edino rumene ne ermm.gif od čevljev pa tut..balerinke (jih mam najrajši) pa japonke poleti..ziher so vsake druge barve tak da jih lahko kombiniram biggrin.gif pozomi pa škornji biggrin.gif aa pa še to..zlo rada mam modne dodatke..tiste dolge verižice pa trakce v laseh biggrin.gif
  • 0

#33 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 21 November 2006 - 09:36 PM

obvezno kavbojke +kaka sexy majčka ,+obvezno čevlji na ubijalsko peto(poleti pač štikli, zdaj pozimi škornji 11cm peto tongue.gif ) Večino stvari imam v črni barvi, dodam kak pas, pa seveda skladno z obleko večjo torbico
ko grem ven pa minika,škornji,ali kavbojke in kaka ekstra dekoltirana majčka
to je to biggrin.gif
  • 0

#34 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12116 posts
  • Gender:Female

Posted 21 November 2006 - 10:27 PM

QUOTE(Coco* @ 21. 11. 2006 - 21:05) View Post

Klošarski.


Bla, bla. Sm jst že vidla Coco* in se ful luštno oblači.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#35 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45618 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 November 2006 - 11:57 AM

se mi je zdelo, da taka tema že obstaja: http://www2.lepa-si....?showtopic=1386
še celo enako se obe temi imenujeta.
  • 0

#36 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 23 November 2006 - 01:00 PM

oops.gif mmm...tega pa nism opazla...se opravičujem in prosim za zaklep teme...
  • 0
mačka figa.

#37 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 November 2006 - 06:10 PM



Sem združla, pa ni treba brisat. smile.gif Hvala Kalypso. smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#38 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19840 posts

Posted 23 November 2006 - 06:19 PM

moj "stil" oblačenja ni nč kj preveč definiran, dele pozim pridejo u poštev kavbojke, kšn črn pas zravn, pulover, jopca ... zgorni deli so večina črne barve, razn kšn olivno zelen koz se še najde hmm.gif , za povrh pa kratka črna bunda in in škornji, ko je sneg. Majic čet zimsko obdobje skorajda ne nosm.

polet nosm bermude, tričetrt kavbojke, kikl nikol, razn na morju + kšna majčka brez rokavov ali na naramnice , zravn natikače in to je to.

vbistvu se športno nikol ne napravlam, niti skor nč cun takih nimam doma. Superg ne nosm, če že grem u kšn konkretn hrib, pa obujem gojzdarje smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#39 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2006 - 06:25 PM

Jst mam bolj na fancy, npr. nikol ne morm da ne bi mela nakita in pasa, to ni šans.

Uglavnem, večinoma skoz nosim jeanske, al navadne al pa kšne k je kej gor zvezeno al pa z bleščicami, kšne raztrgane ne pridejo v upoštev.
Obute mam najrajš balerinke, vseh barv, ko je bl mraz škornjčke z mejhno petko al pa superge gležnjarčke zlate, če sm bolj športno roza semis supergice, če je dež pa nike supergice. Kadar je smeg pa espirit roza skibucke s pliškom oz. če je mraz rjave musklinske (une bucke s cofki).

Nosim pa razne majčke, bolere, puloverčke, poleti čim bolj pisano vse. Najrajš se oblačim v roza, vijolčno, črno, rjavo, svetlo modro in belo pa tud rdeča mi ej ful huda. Vse barve, razen oranžne in rumene. Mam tud rada majčke s kršnimi kjut motivi pa seveda s Hello Kitty smile.gif

Nakita je pr meni ful dost oz. pri 40 parih uhanov kar preveč biggrin.gif . Uhančki torej vedno (zlati, srebrni al pa pisani), polni metuljčkov, zvezdic, kronc in rožic. Pasovi, da se čim bolj svetijo. Skoraj vedno mam tud obroček gor, v barvi oblačil. Včasih pa tud trakec za lase.
Prstanov mam velik, a nosim večinoma samo enega, z metuljem, k je res perfect!
Verižico pa mam ko mam bolj nevpadljive uhane. Tud zapestnice mam skoraj vedno, obožujm charmbracelets!!

Torbic pa mam tud veliiiiik, jih kombiniram glede na čevlje oz. obleko.


  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#40 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45618 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 November 2006 - 06:33 PM

QUOTE(Ana @ 23. 11. 2006 - 18:10) View Post

Sem združla, pa ni treba brisat. smile.gif Hvala Kalypso. smile.gif

Ni za kaj! biggrin.gif


  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users