Jump to content


Photo

Avon Moisture 24 cream


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#21 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 February 2006 - 12:37 PM

Kremca je meni super, vonj je nežen in nevsiljiv, maže se izredno lepo, v trenutku se vpije, nič ne masti, naredi lepo mehko kožo ... sploh nimam pripomb.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#22 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 14 February 2006 - 10:21 AM

uuu spomladi bo moja! biggrin.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#23 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 February 2006 - 03:48 PM

Zdej vas morm pa razočarat. Po prvem navdušenju sem ugotovila, da krema sploh ni nič posebnega. Eno uro po nanosu sem se prijela za lička in ugotovila, da se mi dlan kak prpopa gor ... koža je bla taka čudna lepljiva, kar se mi drugače nikoli ne dogaja, pa tudi zjutraj sem imela nekam suho kožo, mi je ta krema očitno trenutno premalo. In čeprav je bila koža nekam lepljiva, končno razumem Lejck, ki je rekla, da ima že pol ure po tej nanosu te kreme filing, kot da se z ničemer ni namazala ... meni kožo neprijetno zateguje.

Za ta letni čas mi dosti bolj ustreza Apotheker Scheller kremica Ginseng & Beli Čaj ... je sicer dokaj mastna, ampak nekomedogena, meni jo koža v sekundi vsrka, T predel se mi nič ne sveti. Pa tak nor občutek imam na koži še več ur po nanosu. Da ne omenim, da koža zjutraj, ko se zbudim, dobesedno žari.

Malo sem razočarana, ker tale Moisture 24 krema pri meni ne bo našla mesta ... za pozimi imam to Apotheker Scheller, za poleti pa obožujem Clinians Jabolko ... za čez dan imam pa itak skos SuperDefense.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#24 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 February 2006 - 05:05 PM

QUOTE(DiLeMa)
Za ta letni čas mi dosti bolj ustreza Apotheker Scheller kremica Ginseng & Beli Čaj

Koliko pa stane?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#25 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 February 2006 - 05:07 PM

Nimam pojma, moja mat kupuje kreme na kilograme (dobesedno) in sem jo zadnjič še nedotaknjeno našla v hladilniku, skupaj s Schellerjevo Kutina in še ene tremi drugimi. biggrin.gif Pomoje je tam nekje okol tisočaka.

Tle je bila ocenjena (imam dnevno, pa jo uporabljam za ponoči, sej itak nima veze ker nima UV zaščite).

http://www.lepa-si.c...theker scheller

Pa naj te ne zavede, ker gre kao za kremo proti gubam ... ni nič posebnega v njej, je pa dobra kremica, meni izredno paše na kožo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#26 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 February 2006 - 05:09 PM

.
Ja, po moje je nad tisoč, pa vseeno pod 2k. Me je tvoj opis kar malo prevzel. biggrin.gif
Imaš pa super mamo. biggrin.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#27 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 February 2006 - 05:10 PM

Sm še dodala opis, morš še enkrat pogledat. biggrin.gif Moja mat je super, ja ... ravnokar mi kupuje tonik v Sanolaborju, bog ve kaj bo prinesla ... pomoje ene 5 tonikov in 6 krem, od tega jih bo tričetrt ostalo za veke vekov skritih nekje v hladilniku, še nedotaknjenih. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#28 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 February 2006 - 05:13 PM

.
Ni čudno, da si takšen kozmetika frik - kri ni voda. biggrin.gif:D



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#29 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 February 2006 - 05:14 PM

To mi je pa nenavadno. Jaz imam normalno kožo in nimam občutka zategovanja po M24 kremi. Ti imaš pa mastno kožo in ti jo zateguje. smile.gif Čudno. Jaz pa te kreme ne zamenjam (no, z Retroactive jo bom zamenjala poleti). smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#30 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 February 2006 - 05:16 PM

Sonchika nimam mastne kože, to skos ponavljam. Imam mešano, poleti imam normalna lička in nekoliko masten T predel, pozimi pa normalen T predel in suha lička. wink.gif

Meni je ta krema Moisture 24 kratko malo ... čudna, no. Mogoče sem preveč pričakovala, je pa tudi možno, da se bo moje mnenje še spremenilo, ker jo bom še nekaj dni preizkušala.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#31 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 February 2006 - 05:18 PM

Pardon. oops.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 February 2006 - 05:18 PM

Sej ni panike sploh ... sem tud sama dolg ugotavljala tip svoje kože in sm ga končno ugotovila zdej! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#33 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29004 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 14 February 2006 - 05:26 PM

QUOTE(DiLeMa)
Eno uro po nanosu sem se prijela za lička in ugotovila, da se mi dlan kak prpopa gor ... koža je bla taka čudna lepljiva, kar se mi drugače nikoli ne dogaja


tkole je blo pri meni pri schellerjevi kremi iz pomarančnih cvetov po kakih dveh tednih uporabe. mislim, meni tale m24 ni neki jaki presežek, ampak mi paše. pa še brez bojazni se tut trikrat dnevno z njo namažem, če mam suho kožo.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#34 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 February 2006 - 11:57 PM

dilema,ker tonik pa si ji naročila biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 February 2006 - 10:26 AM

Nobenga ji nism naročila ker nism vedla kaj imajo ... je potem me cela zgrožena klicala, da je našla nek kao fancy tonik in da ji je ona tam rekla, da je to neka oh in sploh zadevščina, pol je pa sestavine pogledala in vidl, da ma že na drugem mestu alcohol denat in je rekla, da tega pa že ne bo kupla!! biggrin.gif biggrin.gif Končno sem mal prevzgojila mojo mamo v mal bolj modro nakupovalko!! biggrin.gif biggrin.gif Gre pa danes v DM in ji bom rekla, naj mi nabavi kr Garnier Essentials zelenega.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#36 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 15 February 2006 - 10:52 AM

Dilmca isto je blo pr men, kr nek lepljiv feeling + zategovanje.
  • 0

#37 kalicka

kalicka

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 17 February 2006 - 07:55 PM

Sama imam mešano kožo in sem komaj čakala, da sprobam M24 in mi ful odgovarja-končno! Vpije se lepo, vonj mi diši, v glavnem enkratna je. Imam pa jo seveda za nočno nego.
Zanima pa me nekaj, Dilema je rekla, da ima mešano kožo, potem pa piše:
Eno uro po nanosu sem se prijela za lička in ugotovila, da se mi dlan kak prpopa gor ... koža je bla taka čudna "lepljiva", kar se mi drugače nikoli ne dogaja, pa tudi zjutraj sem imela nekam suho kožo, mi je ta krema očitno trenutno premalo.

Ne razumem, zakaj pišeš na začetku kako lepljivo kožo si imela po uporabi te kreme, na koncu pa, da ti je očitno premalo.
otemtakem si imela po uporabi te kremice "mastno kožo?"
  • 0
Življenje je lepo.

#38 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 February 2006 - 10:16 AM

Kalicka ... sej pravim, da niti sama ne znam razložit tega pojava ... sploh mi ni jasno. Lička imam ta letni čas suha, ampak ta krema se mi kljub temu NI vpila v kožo ... medtem ko mi koža dobesedno posrka veliko bolj mastno Alverde Jojobo. Zdej pa razumi, če lahko! biggrin.gif Jaz sem imela po uporabi kreme M24 taka lička, da mi jih je zategovalo, obenem pa so bila nekak popasta, kot da se krema ne bi do konca vpila. Nič mi ni jasno, tega si žal ne znam razložit.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#39 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30826 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 February 2006 - 10:21 AM

Morda je kaj na tem, da je to predvsem vlažilna krema, osnovana na vodi, ne na maščobi in voda, kot vemo, kmalu izhlapi s kože, maščoba pa se vpije, od tod morda občutek zategnjenosti ..nevem, moje skromno mnenje samo..

Verjetno imaš preveč suho kožo za to kremo, ki je itak bolj kot suhi namenjena mastni in mešani koži, čeprav piše, da je "for dry skin"..
  • 0

#40 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 February 2006 - 10:23 AM

Ja, sej vem, da imam trenutno za to kremo presuho kožo in tvoja razlaga tudi lepo pojasni občutek zategovanja, ki se pojavlja pri meni. Ni mi pa še vedno jasno, zakaj imam po tej kremi lepljivo kožo, kot da se mi kremica ne bi vsrkala v kožo.

Pa sej ni važn ... jo bom še preizkusila spomladi, ko ne bom več imela tako suhe kože, mogoče mi bo pa ustrezala.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users