Jump to content


Photo

Kmetija


  • Please log in to reply
367 replies to this topic

#21 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 May 2007 - 09:24 PM

QUOTE(luminelle @ 31. 5. 2007 - 22:21) View Post
Torej ce ti naredim pisekov zrezek za tvojih hrbtom bi ga pojedla,ce bi se pa obrnila in gledala se ga nebi dotaknila?Hmm,bi se dalo debatirat Jenna.

em, ne. Govorila sem o tem, da ga ne bi jedla, če bi si SAMA mogla kuro ulovit, zaklat, spucat. Eno je to, drugo pa je dobiti šnicl v fini omakci pred nos.
Kot sem že nekje pisala... če bi vsi, ki jemo meso, imeli skos v glavi ves proces, kako pride na naš krožnik, se ne bi tak z šnicli mastili. Upam, da veš, kaj mislim povedati.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#22 Simy

Simy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 307 posts
  • Location:Bradavičarka
  • Interests:rada berem, sem na računalniku.........

Posted 31 May 2007 - 09:27 PM

Men bi blo pa zanimiv, če bi ble izbrane kšne mestne frajle, pa bi se fajn uborožile z visokimi petami pa na juriš biggrin.gif twisted.gif . (sam to se nov izpolnilo, k tok neumni pa po moje niso)
Kšnga pujsa pa jest tut nebi zaklala. Bi pa komot prežvela gor, če bi se prjavla pa bla izžebana
  • 0
Ljubezen ni tujec, ki pride in gre,
ni steklenica, ki se razbije,
je čustvo, ki se ga ne da pozabiti in ne ubiti.
A mogoče pride in mine,
a pusti nepozabne spomine.

#23 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2007 - 09:30 PM

Jst ni šans da bi lahko zaklala žival in jo pol pojedla, že tko sm lih na tem da grem na vegi biggrin.gif In pomojem bi s eše marsikomu zagablo, še posebej če bi mogu zaklat npr zajčka, s katerim si se prej igral,ga božal in hranu (in je bil tko srčkan!). Grozno.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#24 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25330 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 31 May 2007 - 09:35 PM

men je glih to ena najbl 'cudnih' stvari - ene zivali za spilat se z njimi, druge na kroznik? en škot mi je rekel, ker je bil ful šokiran nad tem, da eni jejo konje, da bi lahko pojedu angleža, konja pa ne.

ne bom vec ot, da ne zasvinjam cist teme. sej so ze ble ene diskusije na to temo, se mi zdi.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#25 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15464 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2007 - 09:45 PM

Sem prijavila se na kmetijo,
ker koline mi dišijo.
Rada zelo imam naravo
in sveže pokošeno travo.
Brez problema pomolzem kravo,
kmečko dekle sem vihravo.

Zaklati prašička?Zakaj ne, tolsta so njegova lička!
Res, da ni najbolj humano, pa vendar imamo radi svinjsko hrano.
Ocvirke, kotlete, krvavice,
vse to dobro je od prasice.

Tudi za vile bom poprijela,
se ne bojim nobenega dela!

Zato forumašice in forumaši, računam na Vaš glas,
glasovali boste zame, če kaj dostojanstva je v Vas!
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#26 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2007 - 09:47 PM

Ti mša za vsak resničnostni šov kšno pesmico na zalogi biggrin.gif Crkujem lol1.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#27 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15464 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2007 - 09:48 PM

Lahko računam na tvoj glas?
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#28 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2007 - 09:57 PM

Vedno in povsod.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#29 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15464 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2007 - 09:58 PM

Wiiiiii!!! thumbup.gif Hvala za podporo.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#30 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 31 May 2007 - 11:12 PM

Na kmetiji je lepo - ija ija o....

Dragica - jaz bom navijala zate ko se prijaviš. Me zanima kako se boš znašla ob molži lisk in vihtenju grabelj. smile.gif BTW, dobra pesmica!

Tudi jaz ne bi bila pod nobenim pogojem pripravljena ubiti živali za hrano, še najmanj pa v takšem reality showu. Sicer ne vem če se bo od njih dejansko to zahtevalo:
There, the contestants must work as a normal farmer, raising animals and doing agriculture. In regular periods of time, one of the houseguests is evicted, usually in a ceremony called The Duel where they compete in a physical endurance, but in some adaptations of the show is the audience who decide, by telephone voting, who must leave The Farm.

Me pa preseneča, da se je POP TV zopet odločil za še en reality show, ker BB nima takše gledanosti kor Bar 1 in 2, Zamenjajmo ženi pa je bila polomija!
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#31 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 03 June 2007 - 11:41 AM

Hahahahaha, Dragica. Hudo, smehi biggrin.gif


  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#32 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 03 June 2007 - 11:49 AM

noro, Dragica!
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#33 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 07 June 2007 - 10:52 AM

Dragi, še preden sem videla to temo, sem ti hotela napisat pri BB, da bom navijala zate, če boš v oddaji pesmice za živalce skladala. In glej ga zlomka, ti že sestavljaš pesmice!

Glede lovljenja živali: lani je bil na hrvaški TV Surviver. In so morali tekmovalci ujeti kokoš, jo ubiti, jo očistiti. In so jo. Ker so bili lačni.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#34 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 09 June 2007 - 10:31 AM

Dragica, ka ti si se res prjavla za to kmetijo? Hudo biggrin.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#35 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15464 posts
  • Gender:Female

Posted 09 June 2007 - 04:21 PM

QUOTE(Regratova Lučka @ 7. 6. 2007 - 11:52) View Post

Dragi, še preden sem videla to temo, sem ti hotela napisat pri BB, da bom navijala zate, če boš v oddaji pesmice za živalce skladala. In glej ga zlomka, ti že sestavljaš pesmice!

biggrin.gif laugh.gif Kako me dobro poznaš.

QUOTE(eve @ 9. 6. 2007 - 11:31) View Post

Dragica, ka ti si se res prjavla za to kmetijo? Hudo biggrin.gif

Je reku Maži, da se me odreče, če to nardim. biggrin.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#36 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 10 June 2007 - 11:51 AM

Sej boš dobila drugega "deda", zih se bo kak na kmetiji našel. Glavno da ima vse zobe pa je. smile.gif

QUOTE(Zlobica @ 31. 5. 2007 - 22:35) View Post

men je glih to ena najbl 'cudnih' stvari - ene zivali za spilat se z njimi, druge na kroznik? en škot mi je rekel, ker je bil ful šokiran nad tem, da eni jejo konje, da bi lahko pojedu angleža, konja pa ne.

Ja ne, Škoti pa Angleži, stara štorija; zgleda da pač imajo na škotskem konje za pametnejše od Angležev. wink.gif

Sicer pa, če nekomu že zdaj diši meso, ga bo jedel tudi po kolinah/uboju živali, čisto prvič mogoče ne, ampak naslednjič pa ziher. Če pa ti že zdaj ni, ga pa ne boš.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#37 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26412 posts

Posted 11 June 2007 - 04:07 PM

js si mislm d jih čakajo tud kšne koline,upam pa da s pomočjo kšnga strokovnjaka na tem področju...
upam d se prjav kšna hudo fensi bejba kt je alma al pa tina biggrin.gif
  • 0

#38 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 12 June 2007 - 07:50 PM

blink.gif blink.gif

mislim da tale Einsteinov citat vse pove.
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former.

  • 0

#39 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25330 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 12 June 2007 - 09:19 PM

QUOTE(crna @ 10. 6. 2007 - 12:51) View Post

Sej boš dobila drugega "deda", zih se bo kak na kmetiji našel. Glavno da ima vse zobe pa je. smile.gif
Ja ne, Škoti pa Angleži, stara štorija; zgleda da pač imajo na škotskem konje za pametnejše od Angležev. wink.gif

Sicer pa, če nekomu že zdaj diši meso, ga bo jedel tudi po kolinah/uboju živali, čisto prvič mogoče ne, ampak naslednjič pa ziher. Če pa ti že zdaj ni, ga pa ne boš.


amm ... kaj se tud ksn tak genij najde, k ga je pred tem? blink.gif

Einstein nej bi bil tud vegetarijanc, menda. pa edison pa par drugih iz 'te lige' tud.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#40 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 12 June 2007 - 10:38 PM

Kaj bi šele bilo iz njih, če bi meska papal! smile.gif

laugh.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users