Jump to content


Photo

Prameni ali ena barva las?!??!


  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#21 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 21 December 2005 - 11:54 AM

KAJ?!Zakaj pa ne gres k drugem frizerju?Nikoli nebi dala 13k za frizerja!Rajs se zaupam fantu!IPB Image
Kaj pa si zelis da ti naredi?!Spere lase?
NO jaz sem pa pred odlocitvijo.. ne vem ce bi si pustila sprednje dolge al kratke ne vem kaj mi paše biggrin.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#22 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 December 2005 - 11:58 AM

Zato ne grem drugam, ker so mi še povsod nardil rumen narastek, tle pa vem da mi ga ne bojo ker ma prjatlca isti problem in hodi sem, pa jo res fajn porihtajo.

Vpraši mal folk, ki te pozna, kaj se jim zdi, da ti bolj paše.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#23 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 21 December 2005 - 11:59 AM

Kaksno frizuro imas ter barvo las?Joj boga ti..
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#24 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 December 2005 - 12:01 PM

Js se barvam na platinasto blond, imam pa dokaj dolge lase, do sredine hrbta.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#25 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 21 December 2005 - 12:04 PM

Aj,lepo ;)
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#26 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 21 December 2005 - 12:11 PM

Meni osebno mi najbolj odgovarjajo svetlo rjavi prameni, ampak tanki, ki so le za par odtenkov svetlejši od moje naravne barve. Pa še sonce mi jih malo pobledi, nekaj se še spere...tko da potem izpade večbarvno...enobarvni se na meni zdijo dolgočasni, pa še na lasišče mi tako ni treba barve pacat...
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#27 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30936 posts
  • Location:Primorska

Posted 26 December 2005 - 11:26 PM

Jst mam tud pramene, kake 3 leta bo zdej. Naravno barvo imam nekaj vmes med..hm, temno blond in rdečkasto, pramene pa svetlo blond, skoraj bele, pa me zmeraj ful dobr zrihta moja frizerka. Tud paše mi, ker sem zelo zelo svetlopolta. Nimam preveč gostih pramenov, da ne pride narastek tok do izraza.
  • 0

#28 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 27 December 2005 - 12:35 PM

dilema...si sla h kristjanu? smile.gif
  • 0

#29 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 27 December 2005 - 12:40 PM

Tudi meni je zadnje čase ful bolj všeč enotna barva las...pa ni važno kak odtenek. V bistvu pa še najbolj negovani naravni (sem jim prav fauš-tistim malo puncam, ki so še naravne). Mi je pa tut ful všeč na kaki naravni svetlolasi punci, da si da vmes kake še svetlejše pramene-da zgleda, kot da so od sonca. To je tut ful lepo.
  • 0

#30 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 27 December 2005 - 01:38 PM

jaz mam pa zdej naravno barvo las in se ne bom več pobarvala. Mela sem pa pred leti rdeče lase. twisted.gif
  • 0
KDOR HOČE VIDETI, MORA GLEDATI S SRCEM. BISTVO JE OČEM NEVIDNO.
user posted image user posted image

#31 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 December 2005 - 01:40 PM

QUOTE(*mala*)
dilema...si sla h kristjanu? smile.gif


H Kristjanu? A si ti kej zamešala? biggrin.gif Sem rekla da se grem strižt pa barvat ampak ne tja, ampak v en drug salon. V četrtek ob 12h sem naročena. wink.gif

Čuj Estera, nekaj bi te vprašala ... nekje na forumu sem zasledila, da se barvaš na blond in imaš drugače temno rjavo naravno barvo las. Zanima me, če ti vedno razbarva narastek in kaj potem naredi z ostalimi lasmi? Ti da vedno preliv gor al kako? Pa kolk približno plačaš ...

Jst grem v četrtek, sem že na blond pobarvana ampak ko se doma barvam imam vedno rumen narastek in imam tega že poln kufer ... bi rada imela res belo oz. platinasto barvo las pa je rekla, da mi bo narastek razbarvala, na preostale lase bo dala pa preliv ... a se ta preliv hitro spere al kok je to?

Hvala!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#32 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 27 December 2005 - 01:46 PM

Jaz pa sem jutr narocena juhu! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#33 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 27 December 2005 - 01:55 PM

Je kaksna punca z crnimi lasmi?Zanima me kako je z narastkom in kaj naredis ko zelis svojo staro barvo las?Pobarvas se tko kot vedno na rjavo (naravna barva las) al moras prvo na svetlo pobarvat in potem sele naravna barva?
Zabluzla biggrin.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#34 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 December 2005 - 01:57 PM

Če imaš ti barvane črne lase in hočeš samo malo svetlejšo barvo (recimo srednje ali temno rjavo) pol se ti vsekakor ni treba razbarvat. Če hočeš pa veliko spremembo, recimo živo rdečo ali blond, potem je treba pa lase predhodno razbarvat.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#35 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 27 December 2005 - 02:56 PM

QUOTE(DiLeMa)

Čuj Estera, nekaj bi te vprašala ... nekje na forumu sem zasledila, da se barvaš na blond in imaš drugače temno rjavo naravno barvo las. Zanima me, če ti vedno razbarva narastek in kaj potem naredi z ostalimi lasmi? Ti da vedno preliv gor al kako? Pa kolk približno plačaš ...

Jst grem v četrtek, sem že na blond pobarvana ampak ko se doma barvam imam vedno rumen narastek in imam tega že poln kufer ... bi rada imela res belo oz. platinasto barvo las pa je rekla, da mi bo narastek razbarvala, na preostale lase bo dala pa preliv ... a se ta preliv hitro spere al kok je to?

Hvala!


Ja, mam naravno ful temno rjave (skor črne) z velik rdečga pigmenta, pa še zelo debele lase in goste. Zato mi jih skor nbeno farbanje ne uniči, je pa tut res, da mi noče priti taka blond kot jo jaz želim-skoraj belo. Vedn hodm k frizerki in me farba na peščeno bež. Najprej mi da sam na narastek bogve kaj..pač farbo zmiksano z 9% raztopino (peroksid). Mi noče dat 12%, k baje bi mi uničla-skrepala lase. In poli pride ven rumena, ki je niti slučajn ne prenesem, zato mi da gor pol še preliv bež-peščen za ene 10 minutk. Pol pa lepo pride, tk kot si želim, sam na žalost se mal spira. Ne ful, ampk čez dva mesca ni več tk peščena. Pol pa me na ene 3-4 mesce še po celih lasih kak preliv da, da so celi enake barve, pa da so še bl svetli. K mam neko željo, da bi mela čimbolj bele (čeprav ful umetn zgleda, sam trenutno mi je všeč). Aja, dolge mam pa do srede hrbta.

Drgač nimam pojma kere barve uporablja, vedn pozabim vprašat. Ene 2x sem se sicer pritoževala, zakaj mi enostavn ne da blajha gor, k vem, da 100 % pride ven bela, pa zmeri prav, da škoda las. Pol se pa pač sprijaznim, da tut bež ni slaba. Enkat par let nazaj (vmes sem pol mela rdeče in črne), mi jih je druga farbala---->pa mi jih je s tk močnim blajhom (belilo), da sem bila neonsko bela, pol pa je gor še farbo dala. Doma, k sem se pa sama, so se mi pa špice začele trgat dol k čigumi, me je skor kap. Tk, da zdej sem čist zadovoljna-tut cepijo se skoraj nič ne. No, ne vem, če sem ti lih odg. na vprašanje, k sem se tk razpisala wink.gif Pač, moj nasvet je, da ji točn poveš, kok obstojno barvo želiš-pa ti bo že povedala, kake možnosti so za lase a ne. Pa ne verjami prvemu frizerju...tut mene so že na pragu odslovil, a sem šla iskat drugo mnenje wink.gif

Aja, plačam pa za barvanje narastka+ preliv čez cele lase in navadna fen frizura 8.500 SIT.
  • 0

#36 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 December 2005 - 02:59 PM

Ja, ful si mi pomagala!! wink.gif V bistvu me je najbolj zanimalo kako dolgo je obstojen preliv ... če zdrži dva meseca mi je itak kul, ker na dva meseca se itak moram nujno barvat ker mi lasje pošastno hitro rastejo. ermm.gif

Bom poročala v četrtek, kako bom zadovoljna. Je pa tudi meni, tako kot tebi, všeč tista umetna bela barva las ... se mi zdi tak ... ka jst vem no, fajn mi zgleda. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#37 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 27 December 2005 - 03:05 PM

Ja, kok cajta zdrži je pa moje čist pr vsaki drugače...kake kvalitete las ma, pa kako podlago (kolko posvetljeni so) in sploh kere farbe so, k majo frizerji različne. Moja mislim, da od Welle uporablja, prejšnja je pa Keune. Najboljš, da vpršašaš kr njo, kok cajta bo trajal. Men pač do nasl.farbanja zihr (pa isto raste čupa k konopla)-razen če sem v bazenu ali na morju...letos sem hodla okol rumena k sončnica že 1 teden po farbanju (morje--sol, sonce) evil.gif P tut skušam počas omilit zadevo, da ne bi več celih las barvala (ampak sam še narastek, ki bi se uskladil z odtenkom preostalih las), saj so čist ok zdaj....k je brezveze svetlit nekaj, kar je itk že svetlo.
  • 0

#38 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 December 2005 - 03:07 PM

Ajej ... me umetne bjonde smo prav boge!! biggrin.gif Se bom pošteno pozanimala v četrtek! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#39 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 27 December 2005 - 03:16 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ajej ... me umetne bjonde smo prav boge!! biggrin.gif Se bom pošteno pozanimala v četrtek! wink.gif


laugh.gif Ja, jaz vmes popravljam svoj odg., ti me pa prehitiš, in že vmes komentiraš-si hitra wink.gif . ja, ful smo boge wink.gif Saj jst bi tkoj bila naravna spet...sam ni to za mene. Blond je edini odtenek, ki mi kokr tok paše (pa živo rdeča, ki pa je lepa sam po prvem farbanju, potem pa vleče na farbo kozlanja)----sem tk svetle polti, svetlih ustnic, pa temnih oči...da sem s temno farbo kot drakula. Pa še pri teh letih mi že sivijo malo (hvala, oči). Tak, da se moram barvat, da zgledam kokr tok ok--in da me ne postarajo za vsaj 10 let evil.gif
  • 0

#40 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 27 December 2005 - 05:50 PM

dilema kok pa ti plačša pr frizerju?!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users