Jump to content


Photo

apotheker scheller krema za obraz


  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#21 leni

leni

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts

Posted 25 June 2005 - 09:59 AM

Schellerjeve kremice so zelo dobre, ker v glavnem ne vsebujejo dosti konzervansov, so pa precej mastne. Večinoma je tisto kar moti vonj, drugače pa bi jih naj kar dobro prenašali. Sama sem uporabljala ananasovo kremico, ki je za mastno kožo in je ena najboljših, kar sem jih preizkusila. Za suho kožo pa je zelo dobra tista za zrelo kožo z zelenim čajem in ginsengom, odlična pa je tudi mineralna kremica za občutljivo kožo, ki pa je malenkost komedogena. Je pa na koži super občutek. Tudi kremice za oči imajo odlične, tonik zeleni čaj in ginseng ter minerlani gel ter gel melisa za čiščenje obraza. Meni je nasplošno kozmetika dr. Scheller zelo všeč.
  • 0
Pozdravček, leni

#22 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29046 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 June 2005 - 10:21 AM

meni se zelo dobro vpije nočna krema iz pomarančnih cvetov, moti me edino to, da je dost redka in ne kompaktna. morm rečt, da sem zelo zadovoljna s čistilnim fluidom iz kumaric. vonja sem se pa že navadila, me ne moti kaj dosti.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#23 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 June 2005 - 02:30 PM

mene pa ne mot več,da je nekompaktna,ker pač res ni kremca kt ostale ampak bl kt en tak čistiln mlek,mi pa full fajn diši ta korenčkova k jo uporabljam.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#24 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 01 July 2005 - 02:42 PM

Zakaj pri AS nimajo od vsakega izdelka po dnevno in nočno nego za obraz?Recimo moje korenčkove nimajo še nočne in tako....Majo pa nočno iz pomarančnih cvetov,nimajo pa dnevne iz pomarančnih cvetov... rolleyes.gif oh,ja...
kaj zdaj? a lahko uporabljam podnev mojo korenčkovo ponoč pa nočno kremo iz pomarančnih cvetov ermm.gif: (špela za kako kožo je tvoja iz pomarančnih cvetov?Ta korenčkova je namreč za normalno-mešano kožo
ma čist sm zmedena blink.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#25 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29046 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 01 July 2005 - 02:49 PM

rea, ni važna kolekcija, pač pa sestavine in kakšnemu tipu kože je določen izdelek namenjen. js sm si pač na njihovi spletni strani prebrala, kateri izdelki so namenjeni normalni koži in sem si zarad tega kupla nočno kremo iz pomarančevih cvetov. dnevne si pa ne bom kupla od AS, ker mi ne odgovarja zlo, da je tko redka in tekoča. načrtujem še nakup vrtničnega tonika za obraz, ko mi zmanjka tega, ki ga mam zdej.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#26

  • Guests

Posted 01 July 2005 - 03:56 PM

B, en post sem napisala, pa je kar izginil. blink.gif Upam, da se ne bo pojavil čez čas, da bosta potem dva s podobno vsebino.
Pred kratkim sem si kupila tole korenčkovo (Rea, šele zdaj sem opazila, da jo imaš tudi ti!) in sem zelo zadovoljna, res. Vonj je malce specifičen, ampak se ga človek hitro navadi. Pa embalaža je malo nepraktična, to pa res.

Rea, na embalaži korenčkove piše, da za nočno nego proizvajalec priporoča tisto iz pomarančnih cvetov, tako da ti ni treba bit zmedena glede tega.

(Drugače pa tista z olivnim oljem od loccitane je tudi full dobra. Sem jo imela lani, samo so mi potem rekli, da je nekako bolj primerna za kožo po 30. letu.)
  • 0

#27 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 01 July 2005 - 06:19 PM

QUOTE(Katie)

Rea, na embalaži korenčkove piše, da za nočno nego proizvajalec priporoča tisto iz pomarančnih cvetov, tako da ti ni treba bit zmedena glede tega.

aja? jz pa nism zasledila tega!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#28

  • Guests

Posted 02 July 2005 - 08:51 AM

Mogoče nisi bila pozorna, ali pa imam jaz novejšo, dopolnjeno embalažo.
  • 0

#29 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 02 July 2005 - 11:15 AM

QUOTE(Katie)
Mogoče nisi bila pozorna, ali pa imam jaz novejšo, dopolnjeno embalažo.
sm pa šla zdle pogledat na njohov stran in s vidla to,kar si napisala :!: pa nism vedla,da majo kr neki različnih kolekcij(me mika una z zelenim čajem)
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#30 Jeny

Jeny

    sramežljivec

  • Člani
  • 90 posts

Posted 02 July 2005 - 01:01 PM

QUOTE(rea)
sm pa šla zdle pogledat na njohov stran in s vidla to,kar si napisala :!: pa nism vedla,da majo kr neki različnih kolekcij(me mika una z zelenim čajem)


Kolikor jaz vem, je ta kolekcija z zelenim čajem namenjena bolj starejši, zreli koži ermm.gif . Drugače pa jo uporablja moja mami in je zelo zadovoljna. Pravi, da ima enak učinek kot krema od Biodroge. Včasih pa tudi jaz vzamem malo te njene kremice in je zlo fajn občutek. Lepo navlaži kožo, jo napne, samo je malo bolj mastna krema, tako da se meni zdi za poletje "pretežka"! 8)
Rea, poskusi jo, pa boš videla, če ti odgovarja! Meni osebno je od AS še vedno najboljša kutinova dnevna vlažilna krema!
LP

  • 0

#31

  • Guests

Posted 02 July 2005 - 01:24 PM

Mene pa zanima nekaj v zvezi z embalažo. Zdaj sem še čisto na začetku, ampak me malo skrbi, kako bom kremo zbezala ven kasneje, ko so tako globoki ti lončki. A jo pretočite kam drugam ali kako?
  • 0

#32 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29046 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 July 2005 - 01:25 PM

s čim čistejšim prstom bom pač rila po lončku, bog mi odpusti neokusnost in neotesanost! biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#33 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 02 July 2005 - 01:25 PM

QUOTE(Katie)
Mene pa zanima nekaj v zvezi z embalažo. Zdaj sem še čisto na začetku, ampak me malo skrbi, kako bom kremo zbezala ven kasneje, ko so tako globoki ti lončki. A jo pretočite kam drugam ali kako?

ja,katie jz običajno kr z baby palčko vn zbezam :!:
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#34 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 02 July 2005 - 01:27 PM

Jeny,jz sm tole misnla
Contains high-grade ingredients such as green tea, silica, and salt from the Dead Sea, provides excellent care specifically for sensitive facial skin

drgač pa natura vital,pa je namenjena za zrelo kožo,ja :!:
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#35

  • Guests

Posted 02 July 2005 - 01:28 PM

Ja ok, jo bom pa še jaz ven bezala. biggrin.gif Ne, sem mislila, da jo katera pretoči v že kak odslužen bolj plitek lonček (glede na to, da so te kremice bolj tekoče narave).
  • 0

#36 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 September 2005 - 02:22 PM

ma jz sm zdj gledala tisto stran od AS in sm iskala svoj wash gel zitronenmelisse(nečista,matsan,mešana koža piše gor)
kako to?a kdo ve kaj pomeni reife haut?a tisto ,ko piše misch-bis unreine haut je mešana do nečista koža? rolleyes.gif zmedena sm
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#37 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 29 September 2005 - 02:24 PM

če se ne motm je Reife Haut zrela koža..
  • 0

#38 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 September 2005 - 02:27 PM

QUOTE(rea)
ma jz sm zdj gledala tisto stran od AS in sm iskala svoj wash gel zitronenmelisse(nečista,mastna,mešana koža piše gor)
kako to?a tisto ,ko piše misch-bis unreine haut je mešana do nečista koža? rolleyes.gif zmedena sm

ja,sm že pogruntala,vseen hvala.
sam tist uzgor mi pa še kr ni jasn. vedno bl se sekiram,ker sm čist zmedena,ker ne vem kako kožo mam,(martina+sonchika) rolleyes.gif cry.gif
sploh več ne vem ermm.gif . mam na t predelu kao mastno(ampak od t predela samo čelo) ostala koža na obraz je ok,bolj suha kot karkoli drugega.torej-kaj naj? za mešano kožo? al za normalno kožo? cry.gif

  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#39 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 29 September 2005 - 02:30 PM

A nisi ti bila na testiranju pri Lancomu?
Če imaš mastno samo čelo (si ziher - a imaš tam mozoljčke), potem pač izpusti tisti del, ko si mažeš kremo. Jaz bolj mislim, da imaš dehidrirano kožo - uporabljaj vlažilne kreme, če so ti pa te premalo, pa uporabi kakšno hranilno kremo (to pa pomeni, da je tvoja koža bolj suha).
Se pa koža razlikuje od enega letnega časa do drugega. Poleti imam jaz normalno kožo, pozimi pa suho do ekstremno suho.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#40 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 September 2005 - 02:36 PM

QUOTE(sonchika)
A nisi ti bila na testiranju pri Lancomu?
Če imaš mastno samo čelo (si ziher - a imaš tam mozoljčke), potem pač izpusti tisti del, ko si mažeš kremo. Jaz bolj mislim, da imaš dehidrirano kožo - uporabljaj vlažilne kreme, če so ti pa te premalo, pa uporabi kakšno hranilno kremo (to pa pomeni, da je tvoja koža bolj suha).
Se pa koža razlikuje od enega letnega časa do drugega. Poleti imam jaz normalno kožo, pozimi pa suho do ekstremno suho.

ja,sm bla.in so rekli,da mam suho do normalno kožo.oz. žesnka je neki mutila in se odločala in neki vihala z ustnicami.kaj pa jaz vem.
rekla je tko kt sm napisala,da mam na čelu mastno,lica pa so suha. Ampak za kremo pa ni rekla kero nej uporabljam.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users