Jump to content


Photo

Kopanje/tusiranje


  • Please log in to reply
208 replies to this topic

#21 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 28 April 2005 - 01:01 PM

QUOTE(Nikita007)
Jaz se večinoma tuširam in uporabljam olje za tuširanje od Niveje, Lux, Eucerin, Bourjois. Za kopanje pa največkrat Linola Fett, olje za kopanje Eucerin. Imam izrazito suho kožo in me bi kakšne parfumske soli ipd. ugonobile. biggrin.gif

To bi verjetno ustrezalo tudi meni, ker imam suho kožo. Pa tudi moja mama bi bila vesela kakšnega takega izdelka. smile.gif
Nikita, se to da dobiti tudi v DM-u ali bi morala oditi kam drugam? oops.gif
  • 0

#22 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 April 2005 - 01:16 PM

Lux in podobne dobiš v DMju. Eucerin pa samo v lekarnah.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#23 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 28 April 2005 - 01:26 PM

Moja mami uporablja za suho kožo šampon Lipidiose od Vichy
  • 0
IPB Image

#24 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 April 2005 - 01:38 PM

wilma, odgovor si že dobila. wink.gif
Drugače so pa moje police polne še za mandljevo olje od L'occitane (res omamno diši) in Lipidiose od Vichy-ja.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#25 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 28 April 2005 - 01:51 PM

Hvala obema! smile.gif
  • 0

#26 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 29 April 2005 - 12:46 PM

Vceraj sem v DM opazila nov proizvod Fa kokos in jogurt,fulll lepo disi!!!!IPB Image
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#27 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 29 April 2005 - 05:43 PM

Zadnje čase se tuširam z Dove (Firming, Fresh touch, Refreshing...), prej pa sem rabila vse živo, samo da je dišalo po svežem.
Kopam pa se mogoče trikrat na leto - mi postane dolgčas poležavat v banji.
  • 0

#28 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 April 2005 - 08:09 AM

Ooo... jaz pa obožujem kopanje smile.gif Tako da se vsaj enkrat, dvakrat na teden kopam. Se pa včasih tudi zgodi, da ko se grem tuširat, se na koncu namakam v banji...
  • 0

#29 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 30 April 2005 - 09:43 AM

QUOTE(pika)
Tudi jaz si privoscim enkrat na teden kopel. To je ponavadi zvecer po telovadbi. Uporabljam pa vlazilno kopel za zvecer z vonjem sivke,ki sprosca od Dove (ful dobra) in potem zaspim v trenutku. Pa se kozo ti navlazi...
Drugace pa uporabljam vse vrste gelov za tusiranje (to je moja razvada).
Ce se hocem zbudit uporabim kaksnega od Fa (sadnega), ce me ravno prime,da telovadim,uporabim od Dove firming za napeto kozo,[u][i][b]ce imam kak koncert od Lux-a z blescicami,ker se potem pocutim,kot prava princeska,....
Edina moja napaka je ,ker se vonja zelo hitro navelicam in zato imam ze celo omaro teh gelov,ki so se napol polni ermm.gif


Kake koncerte pa maš to? A kej nastopaš, poješ..?

Jst se kakih 3x na tedn stuširam(no ja, poleti vsak dan, ali pa večkrat na dan) pa enkrat kopam.. Za tuširanje uporabljam Dove-kremni gel: sicer ne diši ravno pretirano, je pa potem zlo mehka koža.

Kopam se pa takrat ko sem sama doma. V banji si pripravim penečo kopel, zlijem notri par kapljic olja (metinega ali exotic-odvisno od razpoloženja), privlečem v kopalnico radio z najljubšim cd-jem, si na obraz nanesem kako masko za lepšo kožo, prižgem sveče, ugasnem luči in saaanjaariim na velko o vsem mogočem! Takrat si res vzamem čas izključno samo zase biggrin.gif
Dans si bom tut kopel privoščila k sm sama doma :angel8:
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#30 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 April 2005 - 01:33 PM

Lux-a z bleščicami pa še nisem zasledila...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#31 nastya

nastya

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts
  • Location:Gorenja vas

Posted 30 April 2005 - 01:34 PM

jest se pa poleti vaska dan tuširam pozimi pa približno na dva dni!
  • 0

#32 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 April 2005 - 01:42 PM

QUOTE(nastya)
jest se pa poleti vaska dan tuširam pozimi pa približno na dva dni!

A en dan vmes pa nič? ermm.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#33 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 30 April 2005 - 03:00 PM

QUOTE(Nikita007)
QUOTE(nastya)
jest se pa poleti vaska dan tuširam pozimi pa približno na dva dni!

A en dan vmes pa nič? ermm.gif

hhehehe biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif :bootyshake:
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#34 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 30 April 2005 - 03:12 PM

Jst se pa vsak dan stuširam, poleti tudi večkrat, če je treba. Kopam se pa nikoli. Se mi zdi prevelika poraba vode in časa. wink.gif Za tuširanje pa rabim 5 do 10 minut.
  • 0
IPB Image

#35 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 April 2005 - 04:20 PM

meni se zdi tuširanje enkrat na dan čist dost, tut poleti. edino, če sem res bolna, se ne tuširam in si ne umivam las recimo do tri dni skupaj, da se ne bi še bolj prehladila al kaj podobnega (to mi je priporočila tut zdravnica). poleti se najraj stuširam zvečer, ker čez dan itak švicam. edino večkrat na dan se s kako krpico umijem/pobrišem, pod pazduho recimo ali pa kjer pač čutim dosti potu. men se ne zdi nč hudga, če se punca pač tušira na dva dni pozimi -- kakor komu paše pač. smile.gif itak pa prevečkratno tuširanje (večkrat na dan) in nanašanje deodoranta koži prej škodi kot koristi, tko, da poleti pač mal stisnem zobke in je ... smile.gif
  • 0

#36

  • Guests

Posted 30 April 2005 - 04:38 PM

Jaz se pa neprijetno počutim, če se ne stuširam vsak dan.

En tip mi je enkrat razlagal, da se zvečer ne tušira, ker potem nikakor ne more zaspat. blink.gif In tudi če je full prešvican in smrdi ko kuga, gre pač tak spat in se stušira zjutraj. Kaj meni njegova žena o tem- ni podatkov. smile.gif
  • 0

#37 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 April 2005 - 04:42 PM

Kakor kdo, no. Eni tudi menijo, da se je treba umivat enkrat na teden, ker si lahko zaščitno plast iz sebe spraviš in si posledično bolj občutljiv. biggrin.gif
Jaz se obvezno zjutraj in zvečer stuširam, ne glede na letni čas. Tu ni kaj. Morda sem že malo bolana na higieno. Jebat ga. Poleti se ponavadi tuširam večkrat... da se ofrišam... mi tako paše... lahko tudi samo z mrzlo vodo...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#38 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 30 April 2005 - 05:08 PM

Jaz sem že tudi slišala, da se ni zdravo prepogosto tuširat oz. vsaj ne s preveč agresivnimi mili, ker ta potem uničijo neko dobro floro al favno kože. Drugače pa se tuširam vsak dan s kakimi baby tuš geli.
  • 0

#39 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 30 April 2005 - 07:16 PM

ja,jz sm si tko zjeb*** kožo,pa sm mela kr ene 2 mesca po celmu telesu(sam ne po nogah )take rdeče grobe lišaje
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#40 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 30 April 2005 - 07:21 PM

a lišaji so od tega??? rolleyes.gif
jst jih mam na obrazu in ramenih ....khe...men pa dohterji rekl de to kao alergija na neko sranje v vodi, ker mam pač blaz občutlivo kožo....mah...
higijena more bit pa čeprav sm lisasta zato ... sicer pa to nis koz...ampak kuj po tuširanju...

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users