Jump to content


Photo

frizura-postopki


  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#21 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 25 February 2007 - 02:25 PM

QUOTE(Ana @ 25. 2. 2007 - 13:16) View Post

Ti maš pa naravno taaak lepo skodrane laske ! Jaz mam čisto ravne, kak bi prišla do takih koderčkov na umetni način ? sad.gif

Kaj pa vem Ana. Bolj težko. Če bi si mogoče peno nanesla in nekak skupaj zgužvala ter fiksirala v figo s kako ruto. Ne gumico, ker pride grdo. Pridejo odsekani. Drugače pa ti preostane samo še trajna, čeprav sem proti njim, a če si tega močno želiš... Ne vem, no. Bi ti mogoče kera iz prve roke lažje povedala, kake možnosti kodrov nudi.

QUOTE(sahara @ 25. 2. 2007 - 13:18) View Post

Adriane, ti maš pa ful podobne lase k jz!sam da mam jz na žalost še več volumna

Težke mam. Jih je tlko, da bi lahko povšter napolnila. smile.gif Sama tudi ne maram volumna, zato si ponavadi zgornjo plast spnem nazaj s špango, ježkom ali kak se reče tisti stvari. No, zdaj pa že čakam srečanje, da vidim tudi v živo tvojo lepo čupico. smile.gif

Upam, da za roj, dan dobim Tigi - catwalk curls rock amplifier, kot sem našim namignila. Samo sem zadnjič neke nogavice iskala, očitno tam, kjer ne bi smela, in sme našla črn satenast korzet. thumbup.gif Zeeelo lep, a vendarle ermm.gif Ga bom tudi vesela!! Si bom pa sama kupla. Kdaj? Ne vem. Kolikor kaže stanje na mojem računu, nikoli. laugh.gif

Ana, zdaj sem se še spomnila. Kaj pa kake navijalke? Tiste mehke, z gobo. Nisem nikoli uporabljala, tak da ne poznam efekta.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#22 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 25 February 2007 - 04:53 PM

ja, sj si jz tut dostkrat vrhnje spnem, še večkrat mam pa kar čop biggrin.gif joj, ne žel si jih vidt, že vem, glih takrat bojo grozni. kakšne dneve mi čist nič ne stoji...
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#23 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 25 February 2007 - 05:39 PM

QUOTE(Ana @ 25. 2. 2007 - 13:16) View Post

Ti maš pa naravno taaak lepo skodrane laske ! Jaz mam čisto ravne, kak bi prišla do takih koderčkov na umetni način ? sad.gif


Tiste mehke spužvaste navijalke, ko zgledajo kot črvi, ko si jih napopaš v lase. Naredijo izredno lepe kodrčke.
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#24 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 25 February 2007 - 06:02 PM

Jaja! Te sem mislila!
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#25 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 25 February 2007 - 06:12 PM

A to une, k so u bistvu k gumjasta cevka? Ampk ni nikjer gor ježkov al pa česa da bi se oprijelo las, jst tistga ne znam na lase namontirat pa bi rada, ker jih imam doma
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#26 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 25 February 2007 - 07:07 PM

Jaz sem si kupila model teh navijalk, ki so imele na sredini gumijaste cevke par centimetrov ježkastega traka, in so se lasje tam gor oprijeli. Ma mislim da se da tudi če nimaš ježkov. Moker pramen las navij na ''cevko'' tako da konice pramena držiš dokler ne naviješ cel pramen las. In potem oba konca cevke skupi pritrdiš...mislim, da bi moglo it. Če dobro pritrdiš naj se nebi odvilo nazaj.
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#27 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3140 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 26 February 2007 - 07:53 PM

če so dobre navijalke, samo narolaš lase gor in prekrižaš konca ker je not žička... drgač pa nardi ful lepe kodre ja
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#28 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 31 May 2007 - 04:19 PM

QUOTE(Cvetka* @ 22. 2. 2007 - 22:46) View Post


IPB Image



woot.gif woot.gif kaj uporabljaš da se ti tko lepo svetijoo? ful maš lepe!
  • 0

#29 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19765 posts

Posted 03 June 2007 - 12:10 PM

samo te penasti črvi so bolj tko hmm.gif

če imaš rahlo vlažne lase, ti lepo primejo, če imaš mokre, se ti glava ne posuši celo večnost .. v vsakem primeru si moram vsaj jaz jih pri pobiranju z glave ene 10 las lastnoročno odtrgat down.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#30 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 04 June 2007 - 12:46 PM

Freja, heheh, pa to na tti fotki ni NČ! biggrin.gif

Lih zadnč sm si tko gladila čupo, mislim, mela sm tk zglancano, da sm se sam po čupi neki žokala happy.gif Čak, sm si celo neki fotkala. biggrin.gif
IPB Image

Garnier Fructis šampoo, pa masko tud fructis. Čak, grem pogledat točno kera je.. Fortifying mask, repair and shine.

^^
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#31

  • Guests

Posted 04 June 2007 - 01:06 PM

Jezus, kolk dela mate vi z lasmi smile.gif So sicer res dost lepsi kot moji, sam glede na to, da si perem glavo ponavadi vsake dva dni in se zelo pogosto zjutraj preden grem na siht, ni sans, da si vzamem tolk casa sam za tole smile.gif

Moj standardni postopek:

zmocim lase, nanesem sampon, zmasiram, izperem. Priblizno vsako tretje pranje (1x na teden) uporabim balzam, sperem, zavijem v brisaco, cez nekaj casa sfrotiram in ce mam cas pustim da se posusijo na zraku (najboljse cez noc, sam to gre zame sam poleti), ce ne pa sfenam, pocesem nujno sele suhe lase, nardim frizuro (ki v bistvu ni frizura, lasje pocesani na eno ali drugo stran ali cop ali spanga) in to je to smile.gif
ne uporabljam nobenih proizvodov za oblikovanje frizure, ker mam premehke lase in mi itak nic ne drzi, sam zmastijo se mi pol hitrej lasje.

Kar se jutranjih umivanj tice, sem pravi expert. 7 minut in voila! smile.gif
  • 0

#32 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27074 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 04 June 2007 - 01:53 PM

V tem času se jst niti ne slečem ohmy.gif laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#33 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 04 June 2007 - 02:35 PM

Cvetka* pa ful mas lepee! K iz reklame. smile.gif Sej zdej jih bom tud jaz mela, mam nov Gliss kur! laugh.gif

moje pranje pa ponavad vzame nekje 20 min, potem si jih pa še celo popoldne sušim na zraku. ^^ tako da ne vem kako bi se mi izšlo, če bi si jih zjutraj umila. smile.gif
  • 0

#34 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 June 2007 - 02:53 PM

Moj postopek od pranja do končnega sušenja traja kakšno uro in pol. Najprej lase dobro zmočim, dvakrat šamponiram (ker šele pri drugem šamponiranju dobim tisto res bogato, kremasto peno) in potem temeljito sperem. Če imam kakšen extra nežen in negovalen šampon, ga občasno pustim delovati minutko ali dve. Potem lase ornk sfrotiram, da res čisto nič ne teče od njih in so samo še vlažni, potem pa nanesem po celotni dolžini in občasno tudi po lasišču izdatno merico regeneratorja/maske. To pustim delovat od pol ure do 45 minut, spet temeljito sperem, sfrotiram in pustim lase ene pol ure, da se malce sušijo na zraku. Potem na koncu pa jih posušim s fenom, glavo držim ves čas navzdol. Ko so suhi, dodam še kakšen silikonski serum in to je vse.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#35 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6707 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 04 June 2007 - 03:07 PM

jaz pa zadnje čase ugotavljam, da se moj postopek občutno skrajšal, ker si jih več ne sušim in ravnam, ampak sam z novim ionskim fenom in navzdol obrnjeno glavo posušim, sicer imam takoj po tem hudo čupo, ampak do jutra se ravno poležejo in rahlo navalovijo.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#36

  • Guests

Posted 12 June 2007 - 01:27 PM

A kera ve, s kakim postopkom prides do take "dixieland" frizure, take ko so jo nosle zenske tam nekje v 30. letih 20. stoletja? Sm iskala na netu slike, pa ne najdem.. gre za tisto frizuro, ko so lasje tam nekje doi ramen, mal krajsi, popl so pa tk valovito nareti, ampak cist trdo stojijo ob glavi. Aaah, ne znam opisat smile.gif
  • 0

#37 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 12 June 2007 - 02:06 PM

Ala tole?
IPB Image
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#38

  • Guests

Posted 12 June 2007 - 05:44 PM

Ja, ja, neki takega.
Povabljena sm na eno poroko in sm si kupla take ful retro cevlje, zdaj iscem zraven se eno primerno obleko, ce ne bo slo pa z eno kiklo pa morm za zgor eno srajcko kupit, frizuro bi pa rada mela pol neki takega. Da je tk res ful vintage.

Edino mela bi pocesane na stran, ne nazaj.
  • 0

#39 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 12 June 2007 - 09:24 PM

No jaz nimam pojma, kako bi se nardilo kej takega oops.gif
Bo mogla kaka Dilema vskočit biggrin.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#40 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 June 2007 - 08:21 AM

Mislim, da tole sama doma zeeelo težko narediš. Neki podobnega je mela enkrat tudi Christila Aguilera, meni je všeč, sploh na bjondah. Ampak za tako čupo moraš met tud primerno dolžino las in dobre styling proizvode, da lase držijo na svoje mestu, ob enem pa ne smejo zgledat krepasti (kot ob uporabi ene tone laka), ampak lepo gladki in svetleči. Kodre bi se dalo take dobit s kakšnimi manjšimi navijalkami, potem počakat, da se malo razpustijo in jih lepo 'zalizat' tko ob glavi, ampak ne vem ... pomoje je bolj malo možnosti, da bi res dobro uspelo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users