Jump to content


Photo

Podaljševanje las


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#21 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 14 June 2006 - 10:08 AM

Jst tud slikco vidlaaaaa.... Dej pokaži se nam :blob3:
  • 0

#22 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 15 June 2006 - 07:11 AM

tita, kok si pa dala dnarja?pa kok maš goste lase?
jz sm si jih tut hotla podalšat, k si ful želim tko RES dolge pa mi ful počas rasejo, pa mi j še frizerka odsvetvala, k mam preveč las in bi res velik dnarja zagonila. pa še tm so mel sam 40 cm dolge podalške, tok dolge pa jz mam če si jih zravnam. sam jz bi res rada dolge mela, sam če ne bi blo tkoooo drago blink.gif rolleyes.gif
  • 0

#23 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 June 2006 - 01:56 PM

Meni pa podaljšani lasje ne zgledajo ravno lepo, pač vidi se, da so umetni. Raje se sama potrudim in jih ne strižem, dokler ne zrastejo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#24 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 June 2006 - 01:57 PM

Sej ti lahko frizuro podaljšajo z naravnimi lasmi, ane ... baje to zdej tko dobr delajo, da se popolnoma nič ne opazi. Ampak jaz ne bi imela tega, ker bi me motilo, da imam na sebi tuje lase.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#25 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 16 June 2006 - 01:58 PM

QUOTE(DiLeMa)
Sej ti lahko frizuro podaljšajo z naravnimi lasmi, ane ... baje to zdej tko dobr delajo, da se popolnoma nič ne opazi. Ampak jaz ne bi imela tega, ker bi me motilo, da imam na sebi tuje lase.


Tud mene mal strese ob misliji na to, da mam na glavi tuje lase ermm.gif
  • 0

#26 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 16 June 2006 - 02:14 PM

eh men pa ne...če bi bli taki ko moji pa tko lepo nagevani in se ne bi opazlo razlike...zakaj pa ne... laugh.gif
  • 0

#27 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 16 June 2006 - 08:21 PM

QUOTE(crna)
Meni pa podaljšani lasje ne zgledajo ravno lepo, pač vidi se, da so umetni. Raje se sama potrudim in jih ne strižem, dokler ne zrastejo.


ne opazi se nič, če je dobro narejeno
  • 0

#28 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 16 June 2006 - 08:22 PM

QUOTE(sahara)
tita, kok si pa dala dnarja?pa kok maš goste lase?
jz sm si jih tut hotla podalšat, k si ful želim tko RES dolge pa mi ful počas rasejo, pa mi j še frizerka odsvetvala, k mam preveč las in bi res velik dnarja zagonila. pa še tm so mel sam 40 cm dolge podalške, tok dolge pa jz mam če si jih zravnam. sam jz bi res rada dolge mela, sam če ne bi blo tkoooo drago blink.gif rolleyes.gif


imam 70 komadov, 900 sit je bil pramen, je pa res da če imaš že svoje goste rabiš še več pramenov
  • 0

#29 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 16 June 2006 - 08:25 PM

am..TiTa to je 63.000sit... blink.gif blink.gif to si lačala ko si si prvič dala naret ne?...am kaj pa pol....kok pa pol stane da ti laske obnovjio??
  • 0

#30 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 16 June 2006 - 08:28 PM

QUOTE(*Tia*)
am..TiTa to je 63.000sit... blink.gif blink.gif to si lačala ko si si prvič dala naret ne?...am kaj pa pol....kok pa pol stane da ti laske obnovjio??


kak to misliš obnovijo? po določenem času(6,7 mesecev) daš laske dol in po želji spet nove gor
  • 0

#31 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 16 June 2006 - 08:29 PM

uu.-...sam pol ti to orng sprazni denarnco... ermm.gif uf....vseeno mau preveč....bom kr pusla da laski sami zrastejo.. laugh.gif
  • 0

#32 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 June 2006 - 09:10 PM

QUOTE(TiTa)
QUOTE(crna)
Meni pa podaljšani lasje ne zgledajo ravno lepo, pač vidi se, da so umetni. Raje se sama potrudim in jih ne strižem, dokler ne zrastejo.


ne opazi se nič, če je dobro narejeno

Ne vem no, jaz takoj pogruntam, če so pravi ali umetno podaljšani. Pa nekako mi ne deluje lih lepo, sploh pa me moti, da si zdej že vsaka Lojza omisli umetne podaljške in se potem hvali naokoli, kot da so njeni. rolleyes.gif
(dobr, to ne leti nate Tita wink.gif , pač samo na dotične posameznice)
Kako dolge pa imaš svoje, in kako dolgi so ti podaljški?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#33 anakonda

anakonda

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts

Posted 17 June 2006 - 12:09 AM

TiTa daj povej prosim kje si jih dala si podaljsati?
  • 0
kace so kot zvitorepke

#34 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 17 June 2006 - 07:31 AM

QUOTE(crna)
QUOTE(TiTa)
QUOTE(crna)
Meni pa podaljšani lasje ne zgledajo ravno lepo, pač vidi se, da so umetni. Raje se sama potrudim in jih ne strižem, dokler ne zrastejo.


ne opazi se nič, če je dobro narejeno

Ne vem no, jaz takoj pogruntam, če so pravi ali umetno podaljšani. Pa nekako mi ne deluje lih lepo, sploh pa me moti, da si zdej že vsaka Lojza omisli umetne podaljške in se potem hvali naokoli, kot da so njeni. rolleyes.gif
(dobr, to ne leti nate Tita wink.gif , pač samo na dotične posameznice)
Kako dolge pa imaš svoje, in kako dolgi so ti podaljški?


btw meni noben ni opazil da imam podaljške zaradi podaljškov samih, le zaradi tega ker so posledično nekoliko daljši in bolj gosti se pa strinjam da nekatere(oz.90%)imajo katastrofalno narejeno in se takoj opazi , to pa zgolj zato ker že vsak brezvezen salon nudi podaljševanje
dolge svoje sem imela nekje čez ramena, zdaj podaljške imam nekje do sredine hrbta,sem si pa jaz dala bolj zarado gostote kot zaradi dolžine, ker dolge sem itak že prej imela biggrin.gif
  • 0

#35 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 June 2006 - 02:22 PM

Ja, sej ponavadi opazim zaradi razlike v dolžini las. Npr. pri Piki Božič, Rebeki Dremelj, pa še dveh, ki to leto tekmujeta za Miss Slo se ful vidi, ker so podaljški res uber dolgi, njihovi lasje pa tam nekje do ramen (spredaj, zadaj malo čez). In pač hitro porajtam da so "umetni", ker če imaš naravno dolge lase jih strižeš enakomerno stopničasto, ali pa ravno in ne pride do takih velikih razlik.
Zdej okoli kvalitete podaljškov pa ne morem kaj veliko povedat, bo že res, kot praviš, da že povsod nudijo podaljševanje las in veliko teh salonov slučajno "ni na nivoju", pa se opazi pri kvaliteti.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#36 mausika

mausika

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 18 June 2006 - 09:41 PM

jaz imam tudi podaljške, trenutno najboljše.. en pramen 1500 sit, imam jih pa 100, torej 150.000sit am imam pa 50cm , svoje imam pa 32cm smile.gif
  • 0

#37 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 18 June 2006 - 10:26 PM

itak
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#38 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82881 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 June 2006 - 10:13 AM

QUOTE(metal*girl)
itak

ermm.gif:
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#39 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 28 July 2006 - 09:20 AM

QUOTE(mausika)
jaz imam tudi podaljške, trenutno najboljše.. en pramen 1500 sit, imam jih pa 100, torej 150.000sit am imam pa 50cm , svoje imam pa 32cm smile.gif


blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif ohmy.gif
150.000 sit za podaljšanje las blink.gif blink.gif blink.gif
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#40 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 28 July 2006 - 11:36 AM

Hm... Js osebno res ne bi dala 150 000SIT za podaljšanje las, ker se mi zdi brezveze, pa še 150 000SIT??? Odločno preveč...
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users