Jump to content


Photo

set za oblikovanje las


  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#21 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 03 September 2005 - 03:03 PM

širokega si ne kupi v nobene primeru, ker z tankim lahko lase tudi privihaš za kar si z širokim prikrajšana ermm.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#22 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 03 September 2005 - 03:08 PM

tnx za nasvet smile.gif smile.gif

ceprav se mi zdi da je to zdj ze smesno poceni vse skupi proti tem, kk je blo prej drago..
  • 0
it's not pms, it's you..

#23 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 03 September 2005 - 03:09 PM

Ja jaz mislim isto! Jaz sem pričakovala, da bom dala za likalnik 15k ampak sem bla kr lepo presenečena nad resnično ceno! wink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#24 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 03 September 2005 - 03:11 PM

vsakic ko si jih ogledujem so ceneje..mogoce ga bom na koncu dobla za 2k tongue.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#25 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 03 September 2005 - 03:12 PM

Mogoče wink.gif biggrin.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#26 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 April 2006 - 02:15 PM

Nebom odpirala nove teme ... rajši kar tu vprašam:

Torej.

Rada bi si kupla kodralnik las. Figaro po domače. Sem gledala malo po Bofu in sem nekaj mikavnih našla. Pa me zanima, kake izkušnje imate ve z njimi pa kateri so najboljši ? Jaz sem gledala od babyliss :

Tega in tega.

Me zanima tudi kaka je razlika, če ima kodralnik take spiralice za lase zapret (prvi) ali če ima samo pločico (drugi). wink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#27 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19771 posts

Posted 23 April 2006 - 03:23 PM

Moja frendica ma enga takega ki ima samo pliščico ...sicer nevem kere ferme sam kokr sm jz vidla ful slabo skodra rolleyes.gif
  • 0

#28 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 April 2006 - 04:13 PM

Ana, jaz ga imam od Rowente, dala sem zanj okoli 2k v Merkurju (torej je bil takorekoč zastonj) in je fenomenalen ... ima tudi dve različni stopnji jakosti, lahek je, super deluje ... nimam pripomb.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#29 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 April 2006 - 05:03 PM

Dilema to si kupla na kaki razprodaji al redna cena ? Ker dva jurija je ful poceni. Pa lepe kodre naredi ?
  • 0
Viens, reste ici!

#30 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 April 2006 - 06:20 PM

Naredi božanske kodre ... škoda ker nimam slike, ko sem kolegici delala kodre ... fantastični so bili. Pa sestri jih delam in je izredno zadovoljna ... res ful, ful lepi kodri pridejo ... kot iz revije. Če bom našla kakšno fotko, jo bom prilimala.

Je pa res, da je tale kodralnik drugačen kot recimo likalnik in zahteva nekaj potrpljenja. Na gostih srednje dolgih laseh se mučim dobro uro, da vse uredim ... za lepe in obstojne kodre je treba jemat tanke pramene, ampak se splača ... frizura zdrži ful dolgo, tudi po 5 dni brez problema.

Nimam pojma, če sem ga kupila na razprodaji ... mislim, da ne. Itak gre samo za kodralnik, nima nobenih drugih nastavkov, ker jih ne rabim in je zato tudi bolj poceni.

Sem probala tudi tega od Babyliss pa mi je totalno beden, ker je treba lase navijat prav v te ''utore'' ki so narejeni gor na tej palčki in je še bolj zamudno. Sploh pa imam sama drugače tudi slabe izkušnje v Babyliss Professional ravnalnikom, ki je karastrofalen ... težek, neroden, cufa lase in nikakvo zravna.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#31 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 April 2006 - 06:27 PM

IPB Image

Cena: 5.400 SIT (22,53 €)

Moč 15 W, klešče za kodranje s SCT "Solid Ceramic Technology" keramično prevleko, termostat s 3 položaji, "Thermocontrol", prilagodljiva krtača, kontrolna lučka.


Glej tega sem gledala. Samo to ni tvoj ne ? Ker je dražji tak da nevem ne..
  • 0
Viens, reste ici!

#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 April 2006 - 06:31 PM

Ta je boljši kot moj, ker ima keramično prevleko ... moj je nima, tko da ti priporočam, da vzameš tega. Rowenta ima kvalitetne stvari, pomoje ti bo dobro služil.

Pa imaš koga, ki ti bo delal frizuro? S tole zadevo si jo boš namreš strašno težko naredila sama.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#33 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 April 2006 - 06:35 PM

Ja mam ja. Bom sestro podkupla. tongue.gif Bom šla tega kupit ;) . Hvala.
  • 0
Viens, reste ici!

#34 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 10 October 2006 - 04:37 PM

punce jaz nevem v kero temo naj to napišem...pa bom kr tukaj vprašala..iščem figaro pa tisto vrtljivo krtačo...okoli 5.000sit vsako..pa nevem kero firmo naj kupim...mislila sem da bi kr to kaj ma Dilema oz. Anna....em...Anna ti si si figaro že kupla al ne? smile.gif
  • 0

#35 ivsa

ivsa

    sramežljivec

  • Člani
  • 64 posts

Posted 08 April 2007 - 06:48 PM

QUOTE(DiLeMa @ 23. 8. 2005 - 14:14) View Post

Te zadeve se segrejejo tudi do 200 stopinj in ti že suhe lase dobesedno zapečejo ... tvoja sestrična pa si jih 'kuri' celo na mokre lase? blink.gif A se sploh zaveda, kakšno strahotno škodo dela lasem s tem? blink.gif Js sploh še nisem slišala da bi kdo te kodralnike in likalnike uporabljal na mokre lase, v bistvu se to sploh ne dela ... razen če govorimo o kakšnih likalnikih, ki delujejo na paro, kar je pa potem druga zgodba ...


ja...jst sem si kupila en ravnalc(ne tega k ga mam zdei)in je pisal da ni važno a si likaš na suhe al mokre lase.sama osebno se pa strinjam da je to zelo hud šok za lase.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users