Jump to content


Photo

Problem: mastno lasišče in suhi lasje


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#21 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 August 2007 - 04:13 PM

Raje si omisli kaj drugega kot Big.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#22 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 30 August 2007 - 04:52 PM

Ja sam js rabim neki dobrega za mastno lasišče.
  • 0

#23 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 30 August 2007 - 04:54 PM

Je že v začetku teme bilo napisano, da je super šampon od Lavere (klik)
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#24 Lacrima

Lacrima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts
  • Location:Ok. Ljubljane :)

Posted 30 August 2007 - 05:57 PM

Danes sem iskala ta Lavera šampon u Sanolaborju. Samo za informacijo: Sanolabor nima teh šamponov.
  • 0
Beauty is only skin deep.

#25 Lacrima

Lacrima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts
  • Location:Ok. Ljubljane :)

Posted 31 August 2007 - 07:36 PM

Jeeej!!! Dons kupla šampon Lavera in sicer v bio-trgovini Kalček v BTC City-ju.
  • 0
Beauty is only skin deep.

#26 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 31 August 2007 - 07:38 PM

PIšuka, pa sem se šetala danes tam okoli, a mi ni potegnilo, da bi skočla še tja slap.gif
Sicer nisem mela dovolj € zraven, a vsaj toliko, da si malo oči napasem in odkrijem mogoče kako dobro papico tam not
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#27 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 23 September 2007 - 08:00 PM

Js sploh ne vem kaj se je zgodil z mojimi lasmi, čedalje bolj bed je z njimi:(

Ko operem lase, so tok suhi, da človek vrjet ne more, pa zdi se mi, da mam prhlaj, ka pa vem? Čez dan ali dva se pa zmastijo, da res ni?

Sploh ne vem zakaj to! Sej že tko nimam neki velik lasm pa volumna, sam sem opazila, da se stanje čedalje slabša. najrajš bi si jih kr zabrila, če bi kej pomagal!

uprablala sem pa prej šampon od: Loreal ELSEVE volume Non-Stop, Schauma maska za krepitev las sheabutter in izvlečki kokosa
še pred tem pa fitoval(rjavi)
zdej nazadnje sem pa kupila še head&sholders proti prhlaju

Nič od navedenega ni vredu, lasi so skoz bol slabi, halp me!!!
  • 0

#28 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10732 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 September 2007 - 08:55 PM

Ma jest že skoz govorim - firma Ducray, šampon Argeal ali Kertyol. Lasje so po umivanju krasni. Dobi se v lekarni. Ne menjam ga za nič.
  • 0

#29 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 September 2007 - 08:31 AM

Jaz pa Levere ne menjam več za nič na svetu. Končno se bom na popolnoma naravni način znebila prhljaja, suhega lasišča in iritacij. Pa še popolnoma naravna kozmetika je, poleg tega so strogo proti testiranju na živalih. Zadnč sm spet gledla po TV, kak so prasci nekemu zajčku v oči vlivali neko raztopino in je blo grozno, zajc je čist podivjal, kr žgalo mu je oči. Sm gledala 10 sekund, pa sm bla čisto konec, tak me je pretreslo. Slavo pojem naravnim firmam, čisto res. Bolj zdrave so za nas in veliko bolj prijazne do živali in okolja.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#30 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 25 September 2007 - 12:42 PM

QUOTE(DiLeMa @ 24. 9. 2007 - 9:31) View Post

Zadnč sm spet gledla po TV, kak so prasci nekemu zajčku v oči vlivali neko raztopino in je blo grozno, zajc je čist podivjal, kr žgalo mu je oči. Sm gledala 10 sekund, pa sm bla čisto konec, tak me je pretreslo. Slavo pojem naravnim firmam, čisto res. Bolj zdrave so za nas in veliko bolj prijazne do živali in okolja.


Podpis!
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#31 KittyKat

KittyKat

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 225 posts
  • Location:Ljubljansko barje :P

Posted 05 October 2007 - 10:31 AM

QUOTE(DiLeMa @ 24. 9. 2007 - 9:31) View Post

Zadnč sm spet gledla po TV, kak so prasci nekemu zajčku v oči vlivali neko raztopino in je blo grozno, zajc je čist podivjal, kr žgalo mu je oči. Sm gledala 10 sekund, pa sm bla čisto konec, tak me je pretreslo. Slavo pojem naravnim firmam, čisto res. Bolj zdrave so za nas in veliko bolj prijazne do živali in okolja.


Se 100x podpišem pod tole. Kar delajo z živalmi v takih laboratorijih ni človeško. uboge živali umrejo v takih mukah d res ni! neodpustljivo kar se mene tiče zto tut ne kupujm več kozmetike in krem itd od firm k delajo take packarije.

on topic: js mam tut probleme z mastnim lasiščem in suhimi konicami. sm mela zdle od l'occitena sivkin šampon pa angelikin balzam. sicer sta oba izdelka super, sam useen se mi je lasišče zmastilo v 2 dneh. tko da bom probala kr tega od Levere k ga tok hvalte pa bomo vidl laugh.gif
  • 0
Ni ti potrebno biti popoln, da bi bil popoln zame.

#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 October 2007 - 10:58 AM

Poskusi Lavera šampon limonino mleko. Jaz samo vem, da noro diši, druga boš pa ti poročala, če ga boš kupila. wink.gif Poskusi tudi Lavera masko z mlekom vrtnic, meni je super in mi las nič ne zmasti. Se pa dobi v vrečkicah, za 1-kratno uporabo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#33 KittyKat

KittyKat

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 225 posts
  • Location:Ljubljansko barje :P

Posted 05 October 2007 - 01:56 PM

QUOTE(DiLeMa @ 5. 10. 2007 - 11:58) View Post

Poskusi Lavera šampon limonino mleko. Jaz samo vem, da noro diši, druga boš pa ti poročala, če ga boš kupila. wink.gif Poskusi tudi Lavera masko z mlekom vrtnic, meni je super in mi las nič ne zmasti. Se pa dobi v vrečkicah, za 1-kratno uporabo.


okej, bom probala biggrin.gif pa hvala za nasvet. bom kasnej poročala kko pa kaj.

  • 0
Ni ti potrebno biti popoln, da bi bil popoln zame.

#34 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 October 2007 - 12:36 PM

Frida dej povej kej več o tistem šamponu! smile.gif

Luciferka: Tale L'Orealov Elseve šampon a volum naj ne bi bil za vsakokratno uporabo, je preagresiven. Tko da ti verjetno draži lasišče in se zaradi tega hitreje masti. Jaz bi vzela kaj res nežnega (magari Keune oranžen za pogosto pranje, ali pa osebnega favorita Thickening od TiGija), ali pa bi poskusila s kakim medicinskim proti prhljaju (Vichy je ful učinkovit). Lahko poskusiš tudi s kakim bolj naravnim je ful napisano pa si malo preberi.

OT:
Kje se da dobit kake testerje šamponov? Denimo za kake višjecenovne, kjer mi res ni da bi za brezveze zmetala stran 10-20 ali več evrov.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#35 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 13 October 2007 - 01:01 PM

QUOTE(crna @ 13. 10. 2007 - 13:36) View Post


Tale L'Orealov Elseve šampon a volum naj ne bi bil za vsakokratno uporabo, je preagresiven.


Hmm.. jaz sem ga dala ocenit pa je bil ocenjen kot kar soliden in nežen. Meni je tudi super ta šampon.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#36 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 October 2007 - 01:05 PM

Mislim da to piše na embalaži, da ni namenjen vsakokratnem pranju, da je dobro vmes imet nek drug šampon. Lahko pa da so kaj spremenili, ker jaz sem ga imela pred parimi leti nazadnje.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#37 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10732 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 October 2007 - 02:22 PM

Crna - tale šampon je ocenjen tukaj:

http://www2.lepa-si....h...8&hl=ducray

Sej sem že pisala o njem, ampak bom še enkrat, ker se mi glih ljubi wink1.gif
Šampon je kremne sestave, zato ga je treba malo zlit v kakšno flaško, dodat vodo in preklonkat, ker ga je drugače zelo težko porazdelit po laseh. Lepo se speni že pri prvem šamponiranju (jaz se nikoli dvakrat). Lasje se res lepo svetijo, so gladki in mehki in to je glavna stvar, ki jo rpičakujem od šampona. Sicer sem napisala, da ga ne menjam za nič, ampak moj naslednji šampon bo od Lavere (me je Dilema prepričala), zato ker je naraven in ne testirajo na živalih. Ampak do takrat bom hvalnice pela Ducrayu.
  • 0

#38 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 October 2007 - 02:46 PM

Hvala! Že berem oceno smile.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#39 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 13 October 2007 - 07:02 PM

QUOTE(Frida @ 13. 10. 2007 - 15:22) View Post

Lepo se speni že pri prvem šamponiranju (jaz se nikoli dvakrat).


Frida kako to, da si sam enkrat šamponiraš??
a ni priporočjivo 2x??
jaz mam zelo mastne lase, perem si jih vsak drug dan in si vsakič 3-4x šamponiram...zdej ne vem ali je to slabo al dobro hmm.gif


  • 0

#40 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82883 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 October 2007 - 07:59 PM

OMG ohmy.gif blink.gif Ni čudno, da se ti tko mastijo, đizs. huh.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users