Jump to content


Photo

Barva za lase


  • Please log in to reply
120 replies to this topic

#21 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 March 2006 - 09:34 PM

Špela, jaz sem se barvala s Schwarzkopf barvo Natural & Easy, ki stane okoli 1400 tolarjev, ampak nimajo črno/modrega odtenka ker imajo same bolj naravne odtenke ... vsaj kolikor se spomnim.

Kaj če bi poskusila s Schwarzkopf barvo Poly Live? Imajo en črno moder odtenek, reče se mu Cosmic Blue in izpade fenomenalno, moja kolegica se že dolgo barva s tem odtenkom in pride res ful hudo, taka fajn intenzivna barva. Ne vem pa kolk stanejo te barve, ampak zihr so pod 2k. Pa zelo obstojne in kvalitetne so te barve.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#22 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29035 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 March 2006 - 09:37 PM

QUOTE(DiLeMa)
Kaj če bi poskusila s Schwarzkopf barvo Poly Live? Imajo en črno moder odtenek, reče se mu Cosmic Blue in izpade fenomenalno, moja kolegica se že dolgo barva s tem odtenkom in pride res ful hudo, taka fajn intenzivna barva. Ne vem pa kolk stanejo te barve, ampak zihr so pod 2k. Pa zelo obstojne in kvalitetne so te barve.


tole misliš:IPB Image

men se zdi mal preveč plava ... lohk pa probam, ja. wink.gif bom šla kmalu mal šnofat.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#23 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 March 2006 - 09:40 PM

Ja, tole mislim. Veš kaj ... ni preveč plava, ni tko, ko da bi mela čist modre lase al pa kej. Sam če premakneš glavo se pa full svetovno zasveti, take res zlo svetlikajoče lase naredi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#24 mili

mili

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 04 April 2006 - 11:26 AM

Dekleta (in fantje),pozna katera Davines barve?
Meni so bile zelo dobre,sem imela najmanj uničene lase od njih.So mi boljše ko Keune.
A se kje dobijo v LJ ali MB?Uporabljala sem Davines Mask barvo-najbolj obstojno.
En kolega jih je prodajal do lani,pa jih zdj ne več in ne vem kje jih dobim.Mene je ena barva stala nekje 1500 sit(100 ml),tako da je bilo to res ugodno za tako kvaliteto.
Uporabljajo jih frizerji,a ne vem kateri.
  • 0

#25 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 04 April 2006 - 12:19 PM

mili, žal ne vem.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#26 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29035 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 05 April 2006 - 02:29 PM

da ne bom pri ličenju OT: meni so full bolj praktične une, pri katerih direkt iz plastenke nanašaš. js si lepo g lavnikom nardim prečke, gor naflojsam farbo iz plastenke, potegnem z glavnikom in veselo na naslednji pramen; šele na koncu, ko mam celo bučo tko poštrihano, si nanesem barvo kar direkt na bučo brez glavnika in mal pomencam po laseh, da je ja ziher. simpl. je pa verjetno to res bolj priročno za nas, ki mamo bolj kratke lase. (wiiiiiiiiiiiiiiii, moji laski so skor že do ramen - to je najdaljše, kar sem jih kdaj sploh imela.)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#27 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 April 2006 - 02:31 PM

Špela, se strinjam ... sej sem se že v oni temi razpisala. biggrin.gif

P.S. Kdaj se boš pa ti zdej barvala in ktero barvo boš izbrala? Mene blazno mika tale Poly Live v Cosmic Blue odtenku.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#28 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 05 April 2006 - 02:44 PM

Špela,... tudi jaz se strinjam.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#29 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29035 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 05 April 2006 - 02:51 PM

QUOTE(DiLeMa)
Kdaj se boš pa ti zdej barvala in ktero barvo boš izbrala? Mene blazno mika tale Poly Live v Cosmic Blue odtenku.


čez kakih 14 dni, prej ne upam. zaenkrat bom še garnier nutrisse črno-plavo vzela, potem za naprej pa verjetno poly live.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#30 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 05 April 2006 - 02:56 PM

A katera slučajno ve, če ima Poly live kakšen normalen blond odtenek? V DM-ju sem gledala pa niso imeli nič pametnega.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#31 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 05 April 2006 - 02:59 PM

Včasih sem imela od Poly live en fantastičen odtenek Šampanj al neki takega.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 April 2006 - 03:02 PM

Poly Live ima bolj živahne odtenke, od tod tudi ime ... tako bolj živahno barvno lestvico ima. Za bolj umirjene in naravne odtenke poskusi recimo z L'oreal Excellence Cream ali pa Garnier Nutrisse in podobnimi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#33 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 05 April 2006 - 03:07 PM

Vem, da so bolj živahni, tudi ta, ki sem ga imela je bil, sam je bil meni všče. Bi se takoj z njim pobarvala, če bi ga kje našla, sam se mi zdi, da ga ne bom.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#34 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 07 April 2006 - 08:18 AM

Tale barva te ženske mi je ful dobra, to sem že imela pa ni bila tako temna. IPB Image
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#35 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 09 April 2006 - 08:11 AM

Kupila sem to barvo in se bom v kratkem pobarvala. Upam, da bo o.k. prišlo ven.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#36 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 10 April 2006 - 09:46 AM

QUOTE(Verja)
Kupila sem to barvo in se bom v kratkem pobarvala. Upam, da bo o.k. prišlo ven.


Razočaranje, ni prijelo tako kot bi moralo.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#37 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 April 2006 - 01:36 PM

QUOTE(Verja)
Tale barva te ženske mi je ful dobra, to sem že imela pa ni bila tako temna. IPB Image


vav js bi mela uno cist tadesno rdeco wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#38 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 10 April 2006 - 01:37 PM

A to ta divjo?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#39 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 10 April 2006 - 01:59 PM

ampak žal nikol ne pride tak živo rdeča sad.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#40 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 10 April 2006 - 03:35 PM

QUOTE(Chandra)
ampak žal nikol ne pride tak živo rdeča sad.gif


Ja, glede na to kakšna je meni prišla ven ta medena... bi se dalo govort. biggrin.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users