Jump to content


Photo

dehidracija po alkoholu


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#21 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 10 September 2006 - 04:40 PM

A ne, se čisto strinjam! wink.gif
Čeprav dvomim koliko bi babice odobravale naš razlog zakaj obožujemo govejo, vsaj če sodim po svoji rolleyes.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#22

  • Guests

Posted 10 September 2006 - 04:46 PM

Hehe.. saj so najbrz vse iste.
"Ko smo mi bli mladi, nam pa ni kaj takega hodlo po glavi.." smile.gif
  • 0

#23 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 10 September 2006 - 09:20 PM

Paradižnikov sok. Pa veliko vode med tem in pred spanjem.
A to vam moram razlagat *jaz*, abstinent hehehe
  • 0

#24 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 10 September 2006 - 09:34 PM

:stfu: Nič nam ne rabiš razlagat stric Sajko, imamo mi svoje metode, pokaži raje hvaležnost, da se lahko učiš od nas :glasses2: .












biggrin.gif wink.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#25 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 September 2006 - 10:46 PM

QUOTE(crna)
Najhuje je pa nekje na sredi naslednjega dne, zjutraj še ne.

True. Jaz sem velikokrat zjutraj že bla vsa vesela, da tokrat pa imam srečo. Potem me je pa nekje opoldan totalno sesulo. :=) Drugač pa ja, alkohol te ful dehidrira (tudi čudežno zelenje), jaz si tudi obvezno, preden grem spat, naštimam ful tekočine, da čez noč žlampam. Pa pol še čez ves dan sem blazno žejna! Naslednji dan pa seveda je balzam za počutje domače pristno kosilo, ja.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#26 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29025 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 September 2006 - 08:04 AM

baje naslednji dan pomaga tut kaka blaga župca iz kislega zelja - vitamin c in to. wink.gif pa baje je v redu, če se, preden greš spat (ako si precej nažgan), kar na silo malce skozlaš - čudežni recept mojega bivšega, ki je, sredi noči, potem še vedno za kakim rupurutom šaril po nočni omarici biggrin.gif. in pitje vode, seveda.

p.s. OT: res ne vem, zakaj se je treba takorekoč pri sleherni temi začet delat norca iz tistega, ki pač nekaj sprašuje?
rolleyes.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#27 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25762 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2006 - 08:25 AM

A ni bloody mary za mačka zdravit?

BLOODY MARY:
Ingredients

1,5 oz vodka
3 oz tomato juice
1 dash lemon juice
1/2 tsp Worcestershire sauce
2 - 3 drops Tabasco® sauce
1 lime wedge

Shake all ingredients (except lime wedge) with ice and strain into an old-fashioned glass over ice cubes. Add salt and pepper to taste. Add the wedge of lime and serve.


oz = angleška? volumska mera
  • 0

#28 cupika

cupika

    sramežljivec

  • Člani
  • 51 posts
  • Location:štajerski konc

Posted 11 September 2006 - 09:31 AM

Če kdaj malo več popijem zunaj, potem pazim, da vmes popijem veliko navadne vode (dosti več kot alkohola), tako nisem nikoli na smrt pijana, samo malo, tako, da je lih fajn pa še ko se zjutraj zbudim ni mačka ;)
  • 0
Vsakemu dnevu je treba dati priložnost, da bo najlepši v tvojem življenju!

#29 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 September 2006 - 10:05 AM

če nočeš imeti mačka, je najboljša rešitev, da sploh ne piješ ;)
  • 0

#30 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29025 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 September 2006 - 11:09 AM

QUOTE(Ancka Pomarancka)
oz = angleška? volumska mera


pravzaprav bi moralo biti fl oz (fluid ounces), ker se tu meri tekočina. wink.gif drgač pa po moje na uč narjena krvava meri tut ne more škodit. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#31

  • Guests

Posted 11 September 2006 - 12:08 PM

Bloody Mary je zato, ko ma vodko noter, saj ves, klin se s klinom zbija..
  • 0

#32 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 11 September 2006 - 02:23 PM

Js sem za rojstn dan dobila eno fajno knjigco z naslovom: 50 NARAVNIH POTI, KAKO UBLAŽITI MAČKA (sem se zamislna, ja biggrin.gif)
In, da razložim strokvno tole bloody mary biggrin.gif
temelji na tem, kar je rekla izabela, da se "klin s klinom zbija". ampak, problem je, ker simptome le začasno zamaskira. mamo pa še t.i. deviško bloody mary, ki je po videzu in okusu skoraj enaka navadni, a ne škodi. najverjetneje bo še celo pomagala, saj paradižniki pomagajo zmanjšati želodčno kislino. in še recept: 300 ml svežega paradižnikovega soka, iztisnjen sok polovice limone, tabasko, Worcestershire omako, sol in poper. zmešaš sok limone in paradajza in začiniš po okusu z ostalimi sestavinami. na koncu dodaš pest ledu.

voila, recept tete žeule biggrin.gif povzeto po Raje Airey-u biggrin.gif če pa rab še kera kašn bolj okusen recept npr. iz banan ipd. al pa kako aromaterapijo nej pa pove pa bom napisala biggrin.gif ta knjiga zna bit jako uporabna biggrin.gif:D:D
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#33 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 September 2006 - 02:55 PM

Fuuuuj bloody mary je tok zanč. Da grem pa to pit pr mačku se mi pa direkt takrat obrne. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#34

  • Guests

Posted 11 September 2006 - 03:00 PM

Hehe, celo znanost boste razvile tule o postalkoholni dehidraciji. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#35 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 11 September 2006 - 03:03 PM

QUOTE(miss*sixty)
Fuuuuj bloody mary je tok zanč. Da grem pa to pit pr mačku se mi pa direkt takrat obrne. biggrin.gif


mogoče je pa to point biggrin.gif
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#36 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 11 September 2006 - 09:46 PM

Jst pa tega nism še doživela da bi mogla nevem kolk vode spit po pijančevanju,pa tut slabo mi nikol ni blo, sam mal sm zmatrana drug dan in to je to, še glava me nikol ni bolela zarad tega biggrin.gif Očitno sm rojena za pitje alkohola biggrin.gif wink.gif
  • 0
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users