Jump to content


Photo

Gliss Kur COLOR PROTECT 30 in Gliss Kur OIL NUTRITIVE


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#21 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 April 2007 - 11:52 AM

QUOTE(bluberry @ 2. 4. 2007 - 12:51)  

laugh.gif ,logona ma še en regenerator pšenični proteini in podobno zgleda tako da pazi kaj gledaš v drogeriji.Je pa tudi menda brez alkohola,ne me prijet za besedo ker je že dolgo odkar sem pregledovala sestavine.na logona.com lahko pogledaš sestavine ker na živi jih ni.


Ja, še enega ima Logona, kao za vse vrste las, s proteini - ima na žalost alkohol na 2. mestu, sem si zapomnila še od pregleda v trgovini.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#22 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 02 April 2007 - 01:09 PM

QUOTE(bluberry @ 2. 4. 2007 - 12:08)  

Ja saj ti so pa sam silikon??


Ja, sej... Ne vem ali je kakšna razlika med temi silikoni al kako... Sam če jih bom uporabljala bom raje Alfaparf kot pa Klasov "silikon".
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#23 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 02 April 2007 - 01:10 PM

nobene razlike ni..nevem kakšna razlika bi bla-silikoni v balzamih ali čisti dilikon brez česa drugega-rta je celo bolj koncentriran.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#24 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 13 May 2008 - 05:24 PM

QUOTE(Suzyka @ 29. 3. 2007 - 3:15)  

Zanima me, če ima katera te izdelke že doma, da bi prepisala sestavine... Jaz jih že eno uro iščem po netu, pa nič od niča cry.gif
COLOR PROTECT 30:

OIL NUTRITIVE:
IPB Image IPB Image
IPB Image IPB Image

Najbolj me zanimajo sestavine tistih 200ml mask...


Js mam pa iz te linije tako malo kuro v tubici... [ embalaza ista k tist balzam ko ga dobiš zraven barve ]...slike nazalost nism nasla... sad.gif

Gliss kur hair repair hitra intenzivna kura s hranilnimi olji


SESTAVINE : AQUA , CETEARYL ACOHOL , ISOPROPYL MYSRISTATE , DIMETHICONE , CETRIMONIUM CHLORIDE , QUATERNIUM-87 , DISTEAEROYLETHYL HYDROXYETHYL MONIUM METHOSULFATE , PARAFFINUM LIQUIDUM , STERAMIDOPROPYL DIMETHYL AMINE , GLYCERYL STEARATE , CITRIC ACID , PHENOXYETHANOL , PROPYLENE GLYCOL , PARFUM , SODIUM METHYLPARABEN , POLYQUATERNIUM-37 , PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE , DIMETHICONOL , POLYQUATERNIUM-10 , LAURDIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED WHEAT PROTEIN , LINALOOL , ARGANIA SPINOSA , BUTYROSPERMUM PARKII , LIMONENE , HEXYL CINNAMAL , BENZYL SALICYLATE , PPG-1 TRIDECETH-6 , CITRO NELLOL , CI-47005 , CI 15985

qL zadevca? al ne? sicer je se nism sprobala..mam pa namen...a je to slucajno isto ko...tista zadevca v loncku? ko nism vedla a nj si tist loncek kupim...al un sprej...al kej druga iz te linije..nakonc sm vzela tto tubico..da sprobam...kak bo rezultat na mojih laseh... biggrin.gif

  • 0

#25 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 14 May 2008 - 02:40 PM

oil nutritive maska v lončku je veliko boljša od te ki si napisala sestavine.
Tale vsebuje:Vlažilni alkohol,silikon,balzam,minerale,čisto na koncu pa proteine arganovo olje in karite maslo.Ampak te tri sestavine nimajo skoraj nič učinka ker jih je zelooo malo notri.

Če že kupuješ kaj od gliss kur kupi Total repair masko v lončku ali pa Oil nutritive masko za lase v lončku.
  • 0

#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 May 2008 - 02:48 PM

Kakšne minerale pa vsebuje? A misliš mineralno olje (parafin)? Si me malo zmedla zdej. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#27 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 14 May 2008 - 03:47 PM

Ja,ja mineralno olje sem mela v mislih biggrin.gif
  • 0

#28 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 May 2008 - 03:54 PM

Minerale in mineralno olje pa sploh ni za metat v isti koš. wink.gif Tudi če dam en tak hecen primer - kakšne tablete z vitamini in minerali, vsekakor ne vsebujejo notr parafinskega olja.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users