Jump to content


Photo

Dr. Hauschka Šampon Marelica - Rakitovec


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#21 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 August 2006 - 05:23 PM

QUOTE(bluberry)
samo je pa škoda da ni tako negovalen


Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... a si ti mene sploh brala? biggrin.gif biggrin.gif Tale šampon je IZJEMNO negovalen, bolj kot takorekoč katerikoli na tržišču, vendar pa ne vsebuje umetnih snovi, ki mehčajo lase (in nimajo drugače nobenih negovalnih lastnosti). Maske ne boš porabila veliko zraven tega šampona, sem mislila, da bo potrebno več, pa je bila zadostna minimalna količina.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#22 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 17 August 2006 - 05:34 PM

No brala sem ,sem pa res hitro prišla skozi biggrin.gif , no saj vem da je negovalen, že zaradi nežnih čistilcev samo, saj če lasje niso mehki še ne pomeni da ni negovalen, voda tudi pomoje svoje naredi, no z deževnico se pa ne moremo umivat, al pa smile.gif ., nežen je to je pomembno, umetnih snovi pa ni ker je naraven pa mislim da lasem čist nič pol ne manjka, ali pa če poenostavim da kje ne postane moj post zapleten, lahko namesto negovalen vstaviš v stavek da ni učinkovit kot ostali šamponi, ki pa ni nujno da lase regenerirajo-negujejo ampak dajo pa dober učinek.-no pa itak se spere tak da niti nimajo kaj veliko pogojev.
  • 0

#23 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 August 2006 - 05:38 PM

Da, da ... odlično napisano! biggrin.gif wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#24 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 17 August 2006 - 05:49 PM

laugh.gif , no lepo da sva se razumele wink.gif
  • 0

#25 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 20 August 2006 - 09:00 PM

Jst mam tut ta šampon doma, sm si ga kupla za na morje, pa sm ful razočarana, mam čist isto izkušnjo kot dilema, ful sm mela trde lase po izpiranju, nemogoče za razčesat, pa še vonj mi ni biu všeč, nekak preveč naraven rolleyes.gif Tko da sm ga jst kr moji mami dala, čeprov mi je mal žau ker verjamem da je fajn šampon, zaradi naravnih sestavin, sam kaj k men občutek ni všeč po pranju, lasje se sicer svetijo, itak uporabim masko ali pa balzam, sam jst sm vseen razočarana nad njim ermm.gif
  • 0
Posted Image

#26 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 84008 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 August 2006 - 08:13 PM

Hja, se podpišem pod DiLeMo in *Naco*. evil.gif ermm.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#27 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 24 August 2006 - 11:39 AM

Še jaz poročilo:meni je šampon super, me sploh ne moti da so lasje trdi, v bistvu se meni niso niti zdeli trdi ampak tak občutek ful očiščenih las , niso pa bli izsušeni-daleč od tega ker sem res porabila minimalno količino maske pa še to se mi zdi da je blo skoraj prevelč ker lasje niti niso vpili-najbolj sem pa navdušena nad vonjem , ki je fantastičen, jaz voham malo propolisa-nekaj takega in ful je cela hiša dišala ko sem si prala lase. Peni se pa malo-edina napaka ker se je treba kar konkretno potruditi da se speni. jaz bom še kupila, ker mi je zelo všeč-lčasje so mehki in se svetijo.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users