Jump to content


Photo

Balea Face osvežilna multivitaminska maska za obraz


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#21 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 24 January 2007 - 03:06 PM

katero masko naj zdaj uporabljamo ermm.gif
  • 0

#22 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 15 March 2007 - 02:29 PM

jaz sem jo včeraj kupila pa mi ni jasno ker piše da se je ne spira; a potem jo samo odstraniš z robčkom in to je to?
  • 0

#23 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 March 2007 - 02:33 PM

ma pust te buce, nared kokr ti pase. js je ponavad sploh ne dajem dol, kr je taka lahka, pa na tanko jo namazem, da se fajn vpije. ce jo pa ze dajem dol, jo pa kr z vodo splahnem
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#24 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 15 March 2007 - 02:43 PM

ja jz jo tud kr z vodo splahnem pa mi je blo cist cudn kko bi jo z robckom dol dala=)
hvala;>
  • 0

#25 cokolina

cokolina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts
  • Location:koper
  • Interests:psihologija, zdravje, knjige, aktualnosti, zanimivosti<br /><br /><br />aerobika, pilates, plavanje

Posted 21 July 2007 - 04:57 PM

ste kje našli kakšno masko ki je po sestavinah tako dobra kot ta maska ? hmm.gif
  • 0

#26 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 July 2007 - 07:48 AM

Schaebens ima dobre maske. Tista v beli vrečki, pa v vijolični in tudi čokoladna ni slaba.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#27 nanka

nanka

    sramežljivec

  • Člani
  • 76 posts

Posted 06 February 2008 - 08:31 PM

QUOTE(MateYa @ 23. 1. 2007 - 14:25) View Post

Naj opozorim, da je sestava sedaj malo slabša kot prejšnja. Na petem mestu ima komedogeno sestavino, tak da smola za nekatere.

Bom prepisala:
AQUA, GLYCERYL STEARATE, PROPYLENE GLYCOL, ISOHEXADECANE, ISOPROPYL PALMITATE, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERIN, SIMMONSIA CHINENSIS, PANTHENOL, CETEARETH-12, CETEARETH-20, DIMETHICONE, ASCORBYL PALMITATE, UREA, DAUCUS CAROTA SATIVA, BETA-CAROTENE, RETINYL PALMITATE, BUTYROSPERMUM PARKII, ETHYLHEXIL STEARATE, ISOPROPYL MYRISTATE, CARBOMER, PYRIDOXINE HCL, BIOTIN, ALLANTOIN, PHENOXYETHANOL, LIMONENE, SODIUM POLYACRYLATE, GLYCINE SOYA, METHYLPARABEN, BENZYL ALCOHOL, SODIUM HYDROXIDE, PARFUM, DISODIUM EDTA,TRIDECETH-6, ETHYL/BUTYL/PROPYL/ISOBUTYL-PARABEN, LINALOOL, HEXYLCINNAMAL, CITRAL, LINOLEIC ACID, CARTHAMUS TINCTORIUS, TOCOPHEROL, 2 barvili

Sem bila malo žalostna, zakaj so spreminjali. No pa sem jo vseeno vzela in mi ni žal. smile.gif


ne morem verjet...očitno so spet spremenili sestavo

evo, na moji vrečkici, kupljeni danes, je našisano toLe:

AQUA, GLYCERYL STEARATE, ISOPROPYL PALMITATE, GLYCERIN, SIMMONSIA CHINENSIS oil, SORITAN OLIVATE, CETEARYL OLIVATE, CETYL ALCOHOL, DIMETHICONE, ALCOHOL DENAT,ALLANTOIN, ASCORBYL PALMITATE, BENZYL ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE, BETA-CAROTENE, BIOTIN, BUTYLENE GLYCOL, BUTYLPARABEN, BUTYROSPERMUM PARKII, CALCIUM PANTOTHENATE, CARTHAMUS TINCTORIUS EXTRACT, CITRAL, CITRONELLOL, COLLOIDAL SULFUR, DAUCUS CAROTA OIL, ETHOXYDIGLYCOL, ETHYLPARABEN, FOLIC ACID, GERANIOL, GLYCINE SOYA OIL, HAMAMELIS VIRGINIANA EXTRACT, HEXYL CINNAMAL, INOSITOL, ISOBUTYL-PARABEN, ISOPROPYL MYRISTATE, LIMONENE, LINALOOL, LINOLEIC ACID, METHIONINE, METHYLPARABEN, NIACINAMIDE, PANTHENOL, PARFUM, PHENOXYETHANOL, PROPYLENE GLYCOL, PROPYLPARABEN, PYRIDOXINE HCL, RETINYL PALMITATE, THIAMINE HCL,
TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, TRITICUM VULGARE GERM OIL, UREA, XANTHAN GUM,.



  • 0

#28 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 February 2008 - 07:10 AM

Hja, potem je pa kar škoda. Zdaj je K snov že na 3. mestu.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#29 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 15 November 2008 - 12:55 PM

A je potem možno da imam js zaradi te maske en milijon več ogrcev in nekih flekcev kar čez noč?
  • 0

#30 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 15 November 2008 - 02:45 PM

Ja, to se je meni zgodilo.
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#31 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 15 November 2008 - 03:09 PM

Meni isto, ta teden sem opazila milijon nekih ogrcev in rdečih flekcev ki jih nisem imela še nikoli. In potem sem razmišljala kaj bi lahko bil vzrok in prišla na tole masko. Sem jo kako leto nazaj uporabljala sem bila res ful zadovoljna z njo, zato sem jo spet kupila. Dobro, da sem prišla preverit sem in potrdila sume. Leti v smeti.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users