Jump to content


Photo

AMWAY ARTISTRY Moisture Rich Protective Moisturiser


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#21 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3741 posts
  • Gender:Male

Posted 02 February 2006 - 06:16 PM

QUOTE(kika)
Dilema, malo izven...
kako se tiste smajlije na cosgan.de prenese v sporočilo. Meni kar noče uspet. Pa čisto nič ne razumem nemško, groooza! Prosim za pomoč.
Hvala in LP, Kika


BTW zgoraj desno maš english tipko wink.gif
  • 0

#22 kika

kika

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 199 posts

Posted 02 February 2006 - 06:56 PM

IPB Image
Oh, saj res...

Thanks to you, too!
Kot ponavadi...nimam potrpljenja, da bi prebrala do konca......
Saj me sodelavec v službi kar naprej krega, da kar nekaj prehitro klikam, OK, delete, agree, deny, ko se mi okenca odpirajo, potem pa mora on za mano popravljat, ha, ha....vsaj ima kaj delat..
LP
  • 0

#23 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 04 February 2006 - 12:34 PM

ta krema ni za normalno do mastno ampak za normalno do suho kozo. sem jo ravno dobila in na njen tako pise;)
  • 0

#24 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 February 2006 - 12:42 PM

Ni važn kaj gor piše, važne so sestavine! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#25 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 04 February 2006 - 12:44 PM

ja sj vem, samo bo sigurno premocna eni k ma mesano kozo;)
  • 0

#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 February 2006 - 12:47 PM

To pa ne vem ... meni pomoje ne bi bla (mam mešano kožo), za mastno se pa strinjam, da je absolutno preveč!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#27 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 04 February 2006 - 03:38 PM

QUOTE(rozica)
ta krema ni za normalno do mastno ampak za normalno do suho kozo. sem jo ravno dobila in na njen tako pise;)


Ja, Rozica, ta krema, ki je v naslovu - Artistry moisture rich protective moisturiser spf 16 - je za normalno do suho kožo.
Za mastno pa je Artistry Clarifying Balancing Moisturiser.
  • 0

#28 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 04 February 2006 - 04:24 PM

sm cist navdusena, res. prejle sem jo sporbala in Vau, meni se zaenkrat zdi popolna. pa sem probala ze svasta (tudi sd) ampak tale mi super pase na kozo. samo vonj mi ima bolj neprijeten ermm.gif drugace je pa fantasticna
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users