Jump to content


Photo

Izziv za vas


  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#21 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 19 February 2006 - 10:35 PM

Metuljček jaz te čisto štekam glede pudra, je ful hudo, če maš tako kožo, ampak nič bat, naše punce poslušaj, pa si najprej fajn porihtaj kožo, pol boš pa lahko tudi manj pudra uporabljala wink.gif

ta tvoj puder je pa tule ocenjen čist fajn
http://www.lepa-si.c...ing performance
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#22 metuljček

metuljček

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 107 posts

Posted 20 February 2006 - 12:42 AM


  • 0
Ne sanjaj svojega življenja, živi svoje sanje......

#23 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 February 2006 - 09:59 AM

Tele sestavine ne povejo o kremi popolnoma nič. Kot da bi jaz napisala, da vsebuje neka krema provitamin B5 in izvleček ne vem česa. Iz tega ne vem nič o tem kakšna je dejanska sestava.
Ti pa vseeno te kreme ne priporočam, ker sestavina, ki deluje kot BOtox še ni preizkušena, poleg tega pa deluje na cel obraz in ne samo na določene mišice kot Botox. Tako da ne vem kakšne so posledice uporabe.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#24 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 February 2006 - 11:13 AM

Ok zdaj moram pa še jaz nekaj vprašat...
Vedno sem se držala načela, manj je več. Tako da sama uporabljam samo kremo za obraz, pa še to kadar čutim, da jo rabim. Piling uporabim, kaj jz vem, recmo 1 na mesec, masko za obraz pa tud tako nekako.
Zanima me pa kaj mi vi svetujete. Drugače imam mešano kožo, vsaj tako mi je ena kozmetičarka rekla in bi vas prosila, da mi svetujete kaj bi bilo še dobro, da bi uporabljala.

Hvala wink.gif
  • 0

#25 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 February 2006 - 12:47 PM

Če se tako dobro počutiš in nimaš problemov s kožo, potem je v redu. Jaz bi edino pazila na to, da bi koža dobila dovolj AOK vsak dan. Sicer pa ni panike.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#26 metuljček

metuljček

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 107 posts

Posted 20 February 2006 - 02:47 PM

Sonchika zdaj pa še 1x pošiljam "ta prave" sestavine za tisto kremo:

water, isopropyl isostearate, glyceryl stearate, c12-15 alkyl benzoate, cyclopentasiloxane, butylene glycol, jojoba (simmondsia chinensis) seed oil, apricot (prunus armeniaca) kernel oil, propylene glycol, ethylhexyl (octyl), methoxycinnamate, avokado oil, butylene glycol dicaprylate/dicaprate, stearyl alcohol, ceteth-20, phenoxy ethanol, steareth 25, corn (zea mays) kernel extract, codium tomentosum (algae) extract, acetyl hexapeptide-3, ammonium glycyrrhizate, dimethiconol, cetearyl alcohol, fragrance, xanthan gum, methylparaben, ethylparaben, butylparaben, propylparaben, isobutylparaben.

Hvala ti!

Aja, a je ta krema primerna za vse tipe kož (normalna, mešana, izsušena, suha)? Piše pa, da je 24-urna!
  • 0
Ne sanjaj svojega življenja, živi svoje sanje......

#27 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 February 2006 - 04:51 PM

Katera krema pa je to?
Je komedogena, vlažilna, z nekaj olji in tako primerna za normalno, morda tudi nekoliko suho kožo. In za neproblematično kožo. Ima malo AOK in je precej povprečna krema.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#28 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 February 2006 - 06:04 PM

QUOTE(sonchika)
Če se tako dobro počutiš in nimaš problemov s kožo, potem je v redu. Jaz bi edino pazila na to, da bi koža dobila dovolj AOK vsak dan. Sicer pa ni panike.


A to imaš v mislih, da vsak dan nanašam kremo za obraz ali da uporabim še kaj drugega?
  • 0

#29 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 February 2006 - 07:01 PM

Kremo ali pa tonik. Ali pa kakšen serum.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#30 metuljček

metuljček

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 107 posts

Posted 20 February 2006 - 07:14 PM

Sonchika gre za kremo Sans Soucis Relaxolution (nekaj novega).

Torej ni za mojo kožo. Saj imam itak samo 2 vzorčka....

Hvala!
  • 0
Ne sanjaj svojega življenja, živi svoje sanje......

#31 metuljček

metuljček

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 107 posts

Posted 04 March 2006 - 11:30 PM

Sonchika,

ko si mi svetovala Avonov kislinski peeling, a si mislila tiste dvojne blazinice Anew Clinical 2-step facial peel?
  • 0
Ne sanjaj svojega življenja, živi svoje sanje......

#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 March 2006 - 11:32 PM

Jp! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#33 metuljček

metuljček

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 107 posts

Posted 05 March 2006 - 12:05 AM

Hvala Dilema!!! A si katr doma na sobotni večer? Nč žura? smile.gif

A imaš ti tudi kakšne izkušnje s temi blazinicami? Zdaj sem ravno pri naročanju iz Avona, kako pa je s tem serumom Avon Clinical Deep Crease Concentrate serum? Mi je Sonchika napisala, da naj ga uporabljam POD Avene Clenance K (če mi je ta krema premalo)? A torej vsak večer pred kremo ta serum ALI pa po tej kremi še eno drugo vlažilno (npr. Garnier TF)?

Hvala!
  • 0
Ne sanjaj svojega življenja, živi svoje sanje......

#34 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 March 2006 - 09:09 AM

Dvofazne blazinice so odlične. Uporablja jih fant in ima lepšo kožo. Bolj sijočo in lepšo.
Serum uporabljaj raje podnevi. Zvečer se namaži samo z Avene kremo. Za podnevi Avene krema ni dobra, ker vsebuje kisline in lahko pride na soncu do poškodb kože. Zjutraj očisti obraz z gelom, tonikom in nanesi kakšno dobro kremo z UV zaščito. Dobro zaščito imajo nekatere Avene kreme (20A/20B - se mi zdi, da je tako ime), ampak so brez AOK. Zato sem ti svetovala serum. Če pa najdeš kakšno dobro kremo z UV zaščito in ki ni preveč draga, pa go on.
Aja, taka je Avon Retroactive ali pa Ultimative krema. IPB Image
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#35 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 01 May 2006 - 07:31 PM

Metulček sama sem tudi nova na forumu,ena pohvala puncam tukaj.Koristne nasvete dajejo.
Pa naj še jes nekaj dodam,kar mislim da ti lahko pomaga.
1.Najprej ti priporočam da se na veliko izogneš niveam,orliflame in to.Te kremice so za tiste punce,ki imajo perfect kožo.Saj jim tako niti škodit ne mora.Afrodita garantiram da ni za tvojo kožo.best frendica je dipl.kemik,je tam mešala kreme.katastrofa. biggrin.gif
2.Namesto kozmetičarke,ti priporočam,obisk dermatologa,saj je aknavost bolezen,zato se mora zdravit.
Sama sem imela zelo nečisto kožo,posledica nezdrave prehrane,sladkarij,sladkih sokov....
3.Torej tudi tukaj je treba spremembo naredit!!!!(voda,sadje,zelenjava)PREHRANA!!!!(tukaj je ponavadi vzrok)
Dermatologinja mi je predpisala eno kuro tablet Clinofug(izginili so mi vsi ogrci,koža se mi sveti,ima sijaj,ki ga prej ni imela),kremo Differin,mislim da ima več dobrih lastnosti kot slabih.Pač je del zdravljenja,meni je pomagala.
4.Priporočam še Eucerin Creme-Gel in Eucerin Unreine haut-gel za nečisto kožo.Priporočam himalajsko sol...BERI TUKAJ na forumu,potegni kaj dobrega zase ven.
5.Umivanje z svežimi kamilicami.Namest čokolade pred tv-jem,šalčko kamilce pa vato v roke smile.gif
6.Pazi pri izbiri pudra,priporočam puder od Vichija!
7. Ne jej prevroče prehrane,NE STISKAJ!;naj ma vse neko zmerno temperaturo,ne prevroče ,ne prehladno.(npr. čaj ipd.ker potem škodi bolj kot kaj drugega).Veliko gibanja v naravi.ŠPORT!!!
8.Čimmanj stresa in sekiranja zard mozolčkov,ker bo še slabše.POZITIVNE MISLI
9.Nisi edina v boju biggrin.gif ,potrudit se je treba spremenit navade in bo.
Pa srečno!
  • 0

#36 metuljček

metuljček

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 107 posts

Posted 02 May 2006 - 11:33 AM

Hvala besweety_inside za tako kul pozitiven mejl! laugh.gif

Zaradi teh krem sem že čisto obupana. cry.gif Pa hodim in berem ta in še en drug forum in sem si tako kupila Garnier Fresh za normalno do suho kožo (ker imam izsušeno kožo) in mi sploh ni odgovarjala. Po njej sem imela čisto lepljiv in pocast obraz najprej, čez 5 minut pa tako suh kot da ne bi nič dala gor (ker pri kakih drugih kremah imam občutek še po 1 uri npr. da je koža lepo nahranjena). Potem sem imela tudi vzorčka od Clinique SD, ki jo vsi ful hvalijo in spet: po tisti za normalno do mastno kožo, sem se kar luščila, tista za normalno do suho, mi je bila pa čisto preveč. Sem res obupana. Sem pa pred prazniki šla po Differin gel in bom sedaj poizkusila s tem. Bom videla. Tebi je torej pomagalo? Kaj pa ti uporabljaš za kožo: gel, tonik, mleko, kremo?
Pa vse tvoje nasvete bo seveda treba upoštevat, čeprav kar težko: stiskanju in sladkarijam se bo ZEEEELOOOOOO težko odpopvedat!
Aja pa še to, kateri puder od Vichya priporočaš? Kako se imenuje? In kako imaš ti kožo? A tudi kaj občutljivo, tanko in izsušeno? Pa sori za toliko vprašanj... wink.gif
  • 0
Ne sanjaj svojega življenja, živi svoje sanje......

#37 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 May 2006 - 12:20 PM

Kaj pa Vichy Thermal Fix? Imam nekaj testerjev, če želiš.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#38 metuljček

metuljček

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 107 posts

Posted 02 May 2006 - 01:26 PM

A ima OK sestavine? Nič komedogenega? Ampak sonchika ti si kar preveč dobra, ko me takole zalagaš z vsemi možnimi stvarmi, jaz pa nikol do pošte ne pridem....sreča, da moram jutr nekaj na pošto dvignit, pa ti RES pošljem tisto 100 let obljubljeno senčko....Ja, bi te prosila za te testerje....
  • 0
Ne sanjaj svojega življenja, živi svoje sanje......

#39 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 May 2006 - 01:53 PM

Daj mi v ZS napiši še enkrat naslov. mislim pa, da krema ni komedogena. Bom pa še preverila.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#40 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 02 May 2006 - 06:40 PM

metulček (luškan nick)
wink.gif še nekaj sem ti pozabla povedat,is tvojih pisem ugotavlam da se mal preveč obremenjuješ s svojimi mozolčki smile.gif
wink.gif
Glej poskusi spremenit svoj lajf.Navade bla bla in razmišlanje.Ne se tak obremnejavat ...Saj ne pravim da maš bad navade wink.gif neki bluzim,zdaj sploh ne vem kaj sem hotla povedat. biggrin.gif
Glej men tud ne rata da ne jem čokolade,pač jo pojem pri tem uživam,potem pa neki kontra zato nardim.Neki zdravega pa se onda sve zaboravi biggrin.gif
Pa potem čaj brez sladkorja pijem tu pa tam smile.gif
začni se bavit s športom,priporočam če ti čas dopušča,kakšen tek zjutraj.garantiram da se boš cel dan great počutla in koža bo sijala wink.gif Se zdravo prehranjevala,mislila pozitivno in to se vidi.
Lah damo zlate kreme na obraz,pa če je filig bad,itak nikak ne zgledamo.
Aja puder Vichy Flexilift Teint.Ta poder gre z mano na konec sveta če je treba smile.gif Je najbolši 8)
Prepustimo se melodiji življenja smile.gif
Lp se še slišimo.... wink.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users