Jump to content


Photo

Losjon-mleko za zelo suho kožo po telesu


  • Please log in to reply
104 replies to this topic

#21 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31306 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 January 2006 - 12:28 PM

QUOTE(Irena*)
Kar se pa Vichja tiče-je za moje pojme precenjen, isto ali boljšo kvaliteto dobiš za manj denarja.


No, koliko pa stane?????? Zanimajo me številke :!:
  • 0

#22 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 10 January 2006 - 12:34 PM

Losion in gel za tuširanje vse skupaj 4900 + torbica.
  • 0

#23 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 January 2006 - 11:23 AM

Men je tud zlo ok mleko s pantelonom od Galenskega laboratorija, k večina drugih mi povzroča lise pa mazoljčke.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#24 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 14 January 2006 - 01:05 PM

Kaj pa tisto olje od johnsona (baby oil) ko ga namažeš kar takoj po tuširanju, na mokro kožo? (ko je tako lepa reklama:))
je tudi verjento dobro za suho kožo...
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#25 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 14 January 2006 - 01:14 PM

Meni je to olje še bolj izsušilo kožo. Po tuširanju je OK, zjutraj sem imela pa prav luske po nogah.
  • 0

#26 malazvezdica

malazvezdica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 14 January 2006 - 02:04 PM

Meni je pa boljše bubchen negovalno olje z ognjičem ali pa samo ognjičeva krema, res je ful mastna sam če se namažeš pred spanjem pa v manjših količinah pol je kr vredu. Je pa fajn da se namažeš vsak večer, noben rezultat ni viden kr čez noč, moreš mal potrpet. Je pa res da vsaka koža drugač odreagira.
  • 0

#27 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31306 posts
  • Location:Primorska

Posted 14 January 2006 - 04:40 PM

QUOTE(Irena*)
Meni je to olje še bolj izsušilo kožo. Po tuširanju je OK, zjutraj sem imela pa prav luske po nogah.


Meni isto. To in podobna olja so fajn tist trenutek, ko se namažeš, zjutraj pa ni ne duha ne sluha o kaki vlagi več. mad.gif
  • 0

#28 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 14 January 2006 - 06:16 PM

QUOTE(TejaF)
Kaj pa tisto olje od johnsona (baby oil) ko ga namažeš kar takoj po tuširanju, na mokro kožo? (ko je tako lepa reklama:))
je tudi verjento dobro za suho kožo...

IPB Image
jest mam tazga, sam da je rumen in s kamilcami (ta je z enimi rožcami...)pa mi ful odgovarja. ni sicer za vsak dan, 1krat na 1-2 tedna, za vmes mam pa Dove nutri body milk.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#29 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 17 January 2006 - 02:22 PM

jst mam tist ta rdeč mlek od garniera kadar mam kej suhe kože pa ful pomaga... tut krema za roke je ql
  • 0

#30 Sweet-baby

Sweet-baby

    sramežljivec

  • Člani
  • 16 posts
  • Location:mb
  • Interests:wse

Posted 18 January 2006 - 08:38 PM

Jas pa imam eno wprašanje:po rokah in nogah imam zelo suho kožo...preiskusila sem že weliko losijonow a to ne izgine.prosim če mi predlagate kaj naj storim in če poznate kakšen dober losjon za telo ki bi mi to suho kožo odprawil in kolikšna je približna cena.
  • 0
love is in the air!

#31 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 January 2006 - 08:43 PM

QUOTE(Sweet-baby)
Jas pa imam eno wprašanje:po rokah in nogah imam zelo suho kožo...preiskusila sem že weliko losijonow a to ne izgine.prosim če mi predlagate kaj naj storim in če poznate kakšen dober losjon za telo ki bi mi to suho kožo odprawil in kolikšna je približna cena.

Probay z Wichy - Lipidiose II (cena cca. 3k) ali pa Garnier - Body Repair (okoli yurya). Tudi sama imam takšno kožo in mi yo ti dwe kremci odlično odprawita. Pa morda še od Lusha - Symphaty For The Skin (malo pod 3k), Bepanthol (okoli 2k).
Probay te, če yih seweda še nisi.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#32 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 18 January 2006 - 08:46 PM

w, y? biggrin.gif od kdaj si pa rejvarka? biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#33 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 18 January 2006 - 08:48 PM

:laughing6:
  • 0

#34 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 January 2006 - 08:48 PM

.
Sem samo hotla biti prijazna - se mi je zdelo, da me bo tako bolj razumela. IPB Image


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 January 2006 - 09:22 PM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(Sweet-baby)
Jas pa imam eno wprašanje:po rokah in nogah imam zelo suho kožo...preiskusila sem že weliko losijonow a to ne izgine.prosim če mi predlagate kaj naj storim in če poznate kakšen dober losjon za telo ki bi mi to suho kožo odprawil in kolikšna je približna cena.

Probay z Wichy - Lipidiose II (cena cca. 3k) ali pa Garnier - Body Repair (okoli yurya). Tudi sama imam takšno kožo in mi yo ti dwe kremci odlično odprawita. Pa morda še od Lusha - Symphaty For The Skin (malo pod 3k), Bepanthol (okoli 2k).
Probay te, če yih seweda še nisi.


Js umiram, ampak res ej!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#36 Sweet-baby

Sweet-baby

    sramežljivec

  • Člani
  • 16 posts
  • Location:mb
  • Interests:wse

Posted 19 January 2006 - 07:09 PM

ej jenna hvala ti ...om probala pa wam powem rezultate!!!hvala
  • 0
love is in the air!

#37 Chick

Chick

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 19 January 2006 - 08:22 PM

Jaz priporočam kremo LINOLA Fett, kupi pa se v lekarni (1500 sit).
Imam grozno suho kozo na nogah in me zelo srbi. S to kremo se mažem že približno 2 meseca (samo po nogah) in me ne srbi več pa tud na otip in pogled je koža lepša.
  • 0

#38 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 January 2006 - 08:38 PM

QUOTE(Sweet-baby)
ej jenna hvala ti ...om probala pa wam powem rezultate!!!hvala

Malenkost! Sporoči rezulate, walda!

Kar se pa Linola Fett kreme tiče - tudi to sem že imela, pa sem bla ful razočarana - ekstremno mastna, smrdeča, vpije se ob Sv. Nikoli. Olje je pa super - za umivanje mojih pošastno občutljivih in suhih rok.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#39 Chick

Chick

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 19 January 2006 - 09:12 PM

Jenna, da ti slučajno ne misliš Linola Urea. To pa res smrdi. Sicer pa že samo ime proizvoda pove zakaj. laugh.gif
Je pa res da se Linola fett nikoli popolnoma ne vpije, kar meni zelo odgovarja, ker ostale kreme ki se takoj vpijejo mi ne pomagajo, ker se mi koža takoj izsuši.
Nameravam pa sprobat Vichy za suho kožo.
  • 0

#40 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 19 January 2006 - 09:12 PM

[quote=Jenna][quote=Sweet-baby]ej jenna hv
Malenkost! Sporoči rezulate, walda!

Kar se pa Linola Fett kreme tiče - tudi to sem že imela, pa sem bla ful razočarana - ekstremno mastna, smrdeča, v
tle sta pa w spustile!!! twisted.gif twisted.gif twisted.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users