Jump to content


Photo

Trebusne misice


  • Please log in to reply
86 replies to this topic

#21 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 09 September 2005 - 07:52 PM

Saj se negre zato ne...ampak se gre zato, da ti ležiš na napravi in maš noge na tleh /pokrčene tak kot kaže slika in moreš met fuul moči v trebuščku pa še na tisto se opiraš ... na tisti ročaj pač ki ga ima ta naprava in gre zelo težko. Probat bi mogla mogoče bi pa tebi šlo wink.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#22 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 09 September 2005 - 08:27 PM

Mah........že vidim........moje trebušne mišice so kot....saj nevem niti če jih sploh še imam laugh.gif
  • 0

#23 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 09 September 2005 - 09:12 PM

Punce kako bi pa shukšala v stegna, nos sej nebi rada shjšala, mam že precej suha, rada bi jih učvrstila, samo ne tko da bi mela pol nabita wink.gif ermm.gif:
  • 0

#24 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 09 September 2005 - 09:59 PM

hum....ti dam js mal? biggrin.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#25 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2005 - 07:39 AM

QUOTE(tinca)
A ima kdo tole napravo iz Top shop-a? Meni se ne zdi slaba.

AB KING PRO
IPB ImageIPB Image


Meni pa s tem sploh ni težko delat ... imamo zadevo že ene par mesecev in jst sm takoj naštimala na najtežji nivo, pa je šlo. oops.gif biggrin.gif Naj še omenim da sem zelo 'švoh' kondicije in prej nikoli nisem delala trebušnjakov. ermm.gif

Je pa fora v tem, da moraš nekak pogruntat sistem oz. movement, da se naučiš pravilno gor dvigovat ... pač rabiš nekaj časa, da dobiš tisti feeling.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#26 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 September 2005 - 11:08 AM

ej,a lah sam neki?zakaj rabte napravo,da delate trebušnjake? a z običajno vadbo so kaj slabš narejen al kako? res me zanima,no?! rolleyes.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#27 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2005 - 11:22 AM

QUOTE(rea)
ej,a lah sam neki?zakaj rabte napravo,da delate trebušnjake? a z običajno vadbo so kaj slabš narejen al kako? res me zanima,no?! rolleyes.gif


Gre za to da se pri 'normalnih' trebušnjakih obremenjuje hrbtenica ki je tko nekak čudno zvita.

Pri tej napravi pa ima hrbtenica stabilno oporo in je poravnana, tako da je tudi izkoristek maksimalen.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#28 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3730 posts
  • Gender:Male

Posted 10 September 2005 - 12:17 PM

Dilema jaz sem tudi probala to čudo, pa me je križ kr konkretno bolel. Če delaš prav trebušnjake na blazini, da ne dviguješ hrbtenice je enko.
  • 0

#29 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2005 - 12:19 PM

QUOTE(bellini)
Dilema jaz sem tudi probala to čudo, pa me je križ kr konkretno bolel.


Ob pravilnem izvajanju vaj križ nič ne boli ... mene tudi je na začetku, pol sem pa skapirala. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#30 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 10 September 2005 - 01:02 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(rea)
ej,a lah sam neki?zakaj rabte napravo,da delate trebušnjake? a z običajno vadbo so kaj slabš narejen al kako? res me zanima,no?! rolleyes.gif


Gre za to da se pri 'normalnih' trebušnjakih obremenjuje hrbtenica ki je tko nekak čudno zvita.

Pri tej napravi pa ima hrbtenica stabilno oporo in je poravnana, tako da je tudi izkoristek maksimalen.


tud pri navadnih trebusnjakih ni hrbtenica zvita, ce jih delas prav..itak ni fora da se ti dvignes cist do vrha ampak da mas misice skos napete..hrbtenica je pa prip pravih trebusnjakih VEDNO zravnana...pa se dobr je kr mal hrbtne zravn krepis..
  • 0
it's not pms, it's you..

#31 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3730 posts
  • Gender:Male

Posted 10 September 2005 - 01:12 PM

QUOTE(anch)
QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(rea)
ej,a lah sam neki?zakaj rabte napravo,da delate trebušnjake? a z običajno vadbo so kaj slabš narejen al kako? res me zanima,no?! rolleyes.gif


Gre za to da se pri 'normalnih' trebušnjakih obremenjuje hrbtenica ki je tko nekak čudno zvita.

Pri tej napravi pa ima hrbtenica stabilno oporo in je poravnana, tako da je tudi izkoristek maksimalen.


tud pri navadnih trebusnjakih ni hrbtenica zvita, ce jih delas prav..itak ni fora da se ti dvignes cist do vrha ampak da mas misice skos napete..hrbtenica je pa prip pravih trebusnjakih VEDNO zravnana...pa se dobr je kr mal hrbtne zravn krepis..


Jap..to sem hotla povedar wink.gif
  • 0

#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2005 - 01:43 PM

QUOTE(anch)
tud pri navadnih trebusnjakih ni hrbtenica zvita, ce jih delas prav..itak ni fora da se ti dvignes cist do vrha ampak da mas misice skos napete..hrbtenica je pa prip pravih trebusnjakih VEDNO zravnana...pa se dobr je kr mal hrbtne zravn krepis..


Jst sem hotela s svojimi posti (mogoče na malo neroden način) povedat, da večina folka (vsaj tako sem sama že večkrat slišala) trebušnjakov sploh ne zna delat pravilno, zato jim trpi hrbtenica, učinkovitost pa je dosti manjša kot sicer. Take naprave pa same po sebi niso nič revolucionarnega, se pa z njimi omogoča prava drža in maksimalni rezultati.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#33 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 10 September 2005 - 01:53 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(anch)
tud pri navadnih trebusnjakih ni hrbtenica zvita, ce jih delas prav..itak ni fora da se ti dvignes cist do vrha ampak da mas misice skos napete..hrbtenica je pa prip pravih trebusnjakih VEDNO zravnana...pa se dobr je kr mal hrbtne zravn krepis..


Jst sem hotela s svojimi posti (mogoče na malo neroden način) povedat, da večina folka (vsaj tako sem sama že večkrat slišala) trebušnjakov sploh ne zna delat pravilno, zato jim trpi hrbtenica, učinkovitost pa je dosti manjša kot sicer. Take naprave pa same po sebi niso nič revolucionarnega, se pa z njimi omogoča prava drža in maksimalni rezultati.


tud to je res laugh.gif sam tud naprave mors znat uporablat smile.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#34 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2005 - 01:56 PM

QUOTE(anch)
sam tud naprave mors znat uporablat smile.gif


Ja, res je. wink.gif Čeprav meni se zdi, da taka naprava največ naredi glede motivacije ... si misliš če sem že dal tistih npr. 20.000 tolarjev, pa ne bom pustil da bo zadeva kar doma ležala ... in potem delaš. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#35 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 10 September 2005 - 02:36 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(anch)
sam tud naprave mors znat uporablat smile.gif


Ja, res je. wink.gif Čeprav meni se zdi, da taka naprava največ naredi glede motivacije ... si misliš če sem že dal tistih npr. 20.000 tolarjev, pa ne bom pustil da bo zadeva kar doma ležala ... in potem delaš. biggrin.gif


se cist strinjam (kljub temu, da sobno kolo ze cist zakriva pajcevina) smile.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#36 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 September 2005 - 02:51 PM

QUOTE(DiLeMa)

Ja, res je. wink.gif Čeprav meni se zdi, da taka naprava največ naredi glede motivacije ... si misliš če sem že dal tistih npr. 20.000 tolarjev, pa ne bom pustil da bo zadeva kar doma ležala ... in potem delaš. biggrin.gif

pr moji mamci to bl ne vela twisted.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#37 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 10 September 2005 - 03:54 PM

Bah. navadna klop, nekaj za noge zataknit in gasa ... 8)
  • 0

#38 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 10 September 2005 - 03:56 PM

QUOTE(tinca)
A ima kdo tole napravo iz Top shop-a? Meni se ne zdi slaba.

AB KING PRO
IPB ImageIPB Image


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Pa saj tega ne moreš resno spraševat nooo twisted.gif twisted.gif
  • 0

#39 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 10 September 2005 - 04:01 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ja, res je. wink.gif Čeprav meni se zdi, da taka naprava največ naredi glede motivacije ... si misliš če sem že dal tistih npr. 20.000 tolarjev, pa ne bom pustil da bo zadeva kar doma ležala ... in potem delaš. biggrin.gif


....z mojega orbitreka vsake toliko obrišem prah, da zgleda kot da ga stalno rabim oops.gif .
Ma zdaj si bom kupila TV in jo imela v spalnici, tako, da bom gledala film in gonila orbitrek, delala trebušnjake....... biggrin.gif

Resno....tista zadeva za delat trebušnjake se mi zdi res v redu, upam, da bom kupila čez kakšen mesec ali dva, ko pridem finančno k sebi.

Dilema a se ti že kaj pozna na obsegu?
  • 0

#40 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 10 September 2005 - 04:07 PM

QUOTE(sajk)
QUOTE(tinca)
A ima kdo tole napravo iz Top shop-a? Meni se ne zdi slaba.

AB KING PRO
IPB ImageIPB Image


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Pa saj tega ne moreš resno spraševat nooo twisted.gif twisted.gif


......zakaj ne sajk? Kaj se tebi zdi tako slabega na tem? Resno vprašam, zakaj se ti ne zdi v redu, a zato ker je fitnes naprava iz Top shop-a, ali zato ker se ti zdi, da je denar vržen proč......ali kaj?
Čeprav, če bi prav pogruntala kako je zadeva narejena, bi mi jo lahko tudi fant naredil.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users