Jump to content


Photo

laki za nohte


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#21 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 19 October 2004 - 12:39 PM

caw!
se javljam s faksa,doma mam virus:(

a je kaksna ze sprobala lak modelite? jst mam doma njihov glos,pa si nameravam kupiti se lak!z glosom sem zelo zadovoljna,ker je zelo obstojem in se ne lepi!

lp
  • 0

#22 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 20 October 2004 - 01:00 PM

Tolk, da obvestim! wink.gif

Zadnjič sem si v Mullerju v Lj kupila en lakec od Miss Sporty (firma, za katero sem tudi mislila, da sploh več ne obstaja), pa mi je ful všeč, mislim, da si jih bom še kar nekaj nakupila- so lepe barve, poceni, pa do zdaj se mi še ni nič zamerilo, no. smile.gif

Drugače pa je ta Miss Sporty nasploh poceni, senčke, šminke, lakci, barvice... mislim, da se kar splača.
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#23 Katka

Katka

    sramežljivec

  • Člani
  • 16 posts

Posted 26 November 2004 - 09:19 AM

Mene pa zanima, če katera uporablja lake Bourjois? Bi rada slišala mnenje "iz prve roke".
Imam precej mehke, tanke nohte, ki se plastijo, zato potrebujem tudi kvaliteten utrjevalec. In seveda nadlak, da vse skupaj fiksira.
Ja, vem da ima Jessica rešitve za vse probleme, ampak jaz se sploh ne morem pripraviti, da bi šla ponovno h kozmetičarki. Moti pa me tudi, ker se mi je nadlak v par mesecih tako strdil v steklenički, da se ga sploh ne da več nanašati.

A je katera imela podobne probleme z nohti in jih je uspela rešiti?

LP,
Katarina
  • 0

#24 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 27 November 2004 - 01:31 PM

QUOTE(Katka)
Mene pa zanima, če katera uporablja lake Bourjois? Bi rada slišala mnenje \"iz prve roke\".
Imam precej mehke, tanke nohte, ki se plastijo, zato potrebujem tudi kvaliteten utrjevalec. In seveda nadlak, da vse skupaj fiksira.
Ja, vem da ima Jessica rešitve za vse probleme, ampak jaz se sploh ne morem pripraviti, da bi šla ponovno h kozmetičarki. Moti pa me tudi, ker se mi je nadlak v par mesecih tako strdil v steklenički, da se ga sploh ne da več nanašati.

A je katera imela podobne probleme z nohti in jih je uspela rešiti?

LP,
Katarina


jst nč ne vem u tem cry.gif cry.gif
  • 0

#25 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 November 2004 - 07:31 PM

QUOTE(Katka)
Mene pa zanima, če katera uporablja lake Bourjois? Bi rada slišala mnenje \"iz prve roke\".
Imam precej mehke, tanke nohte, ki se plastijo, zato potrebujem tudi kvaliteten utrjevalec. In seveda nadlak, da vse skupaj fiksira.
Ja, vem da ima Jessica rešitve za vse probleme, ampak jaz se sploh ne morem pripraviti, da bi šla ponovno h kozmetičarki. Moti pa me tudi, ker se mi je nadlak v par mesecih tako strdil v steklenički, da se ga sploh ne da več nanašati.

A je katera imela podobne probleme z nohti in jih je uspela rešiti?

LP,
Katarina



Hej

osebno so mi Bourjois laki v redu...všeč mi je njihov izbor barv..moraš pa vedeti, da je vsak lak obstojnejši, če prej naneseš podlak in čez obarvani lak še nadlak.
Če so tvoji noht tanki ti svetujem, da si vsak večer v obnohtno kožico vmasiraš kremo za obnohtno kožico. Z zdravljenjem nohtov začnemu pri korenini in ne pri nohtnih konicah. Uporabljaj lak za čvrstitev nohtov, obogaten s kalcijem. Lak nanesi na spodnji in zgornji del nohtne ploščice. Nohti so lahko zdravi in lepi, vendar je proces kar dolg. Jessica ima zelo dobre proizvode za nego nohtov. Priporočam.

LP N
  • 0

#26 Katka

Katka

    sramežljivec

  • Člani
  • 16 posts

Posted 30 November 2004 - 01:26 PM

Saj nohte mažem "po predpisih". Ampak so res precej problematični - mehki in plastijo se na konicah. Bom začela še kremico bolj redno uporabljat.
Mislim, da bom poiskusila še Bourjois in mogoče Alessandro, ker bi raje ostala "neodvisna". Če pa ne bom zadovoljna, bom spet poskusila srečo pri kakšni kozmetičarki z Jessico.

Lep pozdrav,
Katarina

P.S. A vam že kaj diši po decembru?
  • 0

#27 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 30 November 2004 - 08:52 PM

Jaz lak ponavadi dvakrat nanesem, se mi manj lušči,... Drugače so mi všeč laki od loreala, maybelline, jade,... neki pač. wink.gif laugh.gif
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#28 darcy

darcy

    sramežljivec

  • Člani
  • 19 posts
  • Location:ljubljana

Posted 03 December 2004 - 09:09 PM

jest uporabljam od Artistry podlak,osnovni lak in nadlak pa mi zdrzi pribl.1 teden pa mam roke velik u vodi ker u lokalu delam.pa se lepo se mazejo,so neodisavljeni kar je men cool,se ne luscijo in ne krusjo.vse tri lake je dobro uporabljat ker je lak obstojnejsi in nihtki postanejo bolj trdi.
  • 0
delam tako,kot drugi NE delajo,
da zivim,kot drugi NE zivijo

#29 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 December 2004 - 10:11 AM

QUOTE(Katka)
...Ja, vem da ima Jessica rešitve za vse probleme, ampak jaz se sploh ne morem pripraviti, da bi šla ponovno h kozmetičarki. Moti pa me tudi, ker se mi je  nadlak v par mesecih tako strdil v  steklenički, da se ga sploh ne da več nanašati.

LP,
Katarina


Lak se ti je verjetno tako hitro strdil zato, ker po uporabi zamaška nisi obrisala, tako se je lak na robu zamaška nabiral v plasteh, steklenička pa se zaradi tega ni pravilno zapirala. Zrak je prodiral v stekleničko in s tem trdil in sušil lak.

LP N
  • 0

#30 Glory

Glory

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 26 December 2004 - 09:54 AM

Katka poskusi jemat tudi kakšne vitamine (npr. B-kompleks oz. tablete ki vsebujejo vse vitamine skupine B + Biotin). Moralo bi pomagat. Drugače Odličen utrjevalec ima Avon, meni se občasno plastijo, namažem parkrat s tem utrjevalcem in nehajo se mi plastit. V parih dneh imam spet super nohte.
  • 0

#31 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 26 December 2004 - 01:08 PM

QUOTE(Ajša)
Tolk, da obvestim!  :wink:  

Zadnjič sem si v Mullerju v Lj kupila en lakec od Miss Sporty (firma, za katero sem tudi mislila, da sploh več ne obstaja), pa mi je ful všeč, mislim, da si jih bom še kar nekaj nakupila- so lepe barve, poceni, pa do zdaj se mi še ni nič zamerilo, no.  :)  

Drugače pa je ta Miss Sporty nasploh poceni, senčke, šminke, lakci, barvice... mislim, da se kar splača.


jst tut tele lakce pa maskare pa še kej bi se najdl upurablam biggrin.gif so mi ušeč kr so uredu se ne luščjo laki pa na sploh pucen biggrin.gif ampak ni tko da je pucen pa zanč tongue.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users